KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 093)

Symposium Cracoviensis - Konferencje*****

Witryna firmy Symposium Cracoviensis organizującej konferencje, wystawy, szkolenia. Na stronie znajdziesz oferte oraz przeczytasz co nieco o firmie.

http://www.symposium.pl - 23 Cze 2000

Szkolenia, kursy, konferencje, seminaria - KATALOG ofert z całej Polski*****

Szkolenia.com.pl - profesjonalny serwis branży szkoleniowej. Szkolenia, kursy, konferencje i seminaria zebrane w jednym, dobrym serwisie. Bogata i aktualna baza. Informacje o firmach i ośrodkach szkoleniowych, ciekawe artykuły z branży.

http://www.szkolenia.com.pl/ - 29 Sie 2005

Szkolenia.com - Internetowy serwis szkoleniowy*****

Internetowy serwis szkoleniowy. Firma współpracuje z czołowymi polskimi firmami szkoleniowymi takimi jak Infor i Door. W serwisie znajdziesz dobrze ponad tysiąc aktualnych ofert szkoleniowych z zakresu informatyki i szkoleń miękkich. Bardzo bardzo dużo ciekawych informacji.

http://www.szkolenie.pl/ - 20 Cze 2002

Szkoła tańca na rurze - Pole Dance School Poznań*****

Szkoła tańca na rurze zaprasza wszystkie panie do nauki tańca pole dance. Taniec na rurze nauczy was zmysłowych ruchów, pomoże zrzucić zbędne kilogramy i doda wam pewności siebie.

http://www.poledanceschool.eu/ - 23 Lis 2010

Tworzenie szkoleń internetowych - BC Inter Media*****

Firma BC Inter Media prowadzi szkolenia internetowe i szkolenia wewnętrzne skierowane dla firm i osób indywidualnych przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy lms - pozwalającej na udostępnianie materiałów edukacyjnych i późniejsze śledzenie rezultatów nauczania.

http://e-learning.bcintermedia.pl/ - 23 Gru 2014

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy - studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie, podyplomowe*****

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy - studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie, podyplomowe. Kierunki: turystyka i rekreacja, geografia, architektura i urbanistyka, informatyka i ekonometria, ekonomia, socjologia, kulturoznawstwo. Studia francuskie.

http://www.wsg.bydgoszcz.pl/ - 12 Lip 2006

Yourope- twoja wiedza o Unii Europejskiej, AIESEC SGH*****

Strona projektu YOUROPE stworzonego na potrzeby studentów chcących dowiedzieć się jak zaistnieć na unijnym rynku pracy, jak założyć własną firmę w UE i jak zdobyć na to fundusze unijne.

http://www.yourope.pl/ - 30 Mar 2004

123Way - kursy językowe dla dorosłych i dzieci****

Chcesz opanować umiejętność mówienia po angielsku, niemiecku, francusku, włosku lub hiszpańsku? Przyjdź do 3WAY - oferujemy innowacyjne, skuteczne kursy językowe dla dorosłych i dzieci.

http://www.123way.pl/ - 3 Gru 2018

2Mat****

Strona poświęcona firmie 2Mat. Na stronie prezentowana jest oferta firmy, której głównym obszarem działalności jest opracowywanie internetowych serwisów www.

http://www.2mat.com.pl/ - 23 Lip 2001

4system Polska - eLearning****

Naszą specjalnością są: ELearning korporacyjny (badania, tworzenie systemu, wdrażanie, pomoc), narzędzia do tworzenia lekcji i testów, tworzenie kontentów lekcyjnych o dowolnym stopniu złożoności, programy szkoleniowe i edukacyjne.

http://www.4system.com/ - 23 Lut 2004