KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 093)

Aaxis.pl****

Nasze centrum szkoleniowe specjalizuje się w realizowaniu różnego rodzaju kursów kierowanych do osób wykonujących zawody medyczne. Obecnie zapewniamy specjalistyczny kurs związany z ochroną radiologiczną pacjentów. Kurs realizowany jest w formie kształcenia zdalnego i kierowany jest do wszystkich specjalności medycznych. Kursy realizowane są również przez doświadczoną kadrę naukową, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom merytoryczny.

http://www.aaxis.pl/ - 11 Sie 2015

Abakano.pl - coaching i szkolenia we Wrocławiu****

Abakano - wrocławska firma szkoleniowa specjalizująca się w coachingu menadżerskim i szkoleniach indywidualnych. Swoim klientom oferuje sesje life coachingu i coachingu biznesowego we Wrocławiu i innych dużych miastach Polski. Coaching przebiega pod opieką profesjonalnego coacha ICF, psychologa biznesu i dyplomowanego trenera biznesu Oliwii Matejko. Oprócz coachingu oferujemy Państwu szkolenia indywidualne, podczas których w realnym środowisku pracy klient zdobywa umiejętności w treningu jeden na jeden. Jest to najbardziej wydajny sposób prowadzenia szkoleń. W szerokiej ofercie znajdują się szkolenia grupowe, z efektywnej sprzedaży, umiejętności miękkich i szeroko pojętego zarządzania. Szkolimy profesjonalistów. Sprawdź nasze referencje.

http://www.abakano.pl/ - 28 Mar 2014

Abi szkolenie****

Działająca w Krakowie firma PROXYMO specjalizuje się w świadczeniu szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy oferuje klientom kompleksową i fachową obsługę, między innymi w zakresie kursów dla administratorów systemów informatycznych oraz kursów bezpieczeństwa informacji. Prowadzi również szkolenia przybliżające tematykę ochrony danych osobowych i warsztaty administratorów bezpieczeństwa informacji. Zapraszamy!

http://www.proxymo.pl/ - 2 Gru 2016

AC Angielski Korepetycje****

Profesjonalna nauka z języka angielskiego w Toruniu. Korepetycje w siedzibie firmy lub z dojazdem do Klienta, a także online przez Skype'a. Lektorzy z tytułem magistra i dużym doświadczeniem rzetelnie przygotowują uczniów/słuchaczy do kursów, egzaminów, matury oraz certyfikatów.

http://www.korepetycje-angielski-torun.pl/ - 10 Kwi 2017

AC Systemy Komputerowe****

Prezentacja firmy informatycznej ze Świnoujścia; oferta obejmuje sprzedaż sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz urządzeń fisklanych, instalacje sieci komputerowych, usługi internetowe i szkolenia komputerowe.

http://www.ac.uznam.net.pl/ - 24 Lip 2001

Accent - praca i nauka w Australii****

Accent - tutaj dowiesz się jak wygląda życie i nauka w Australii, skorzystasz z naszej pomocy przy wyborze odpowiedniej szkoły, zorganizujemy Ci zakwaterowanie w Australii.

http://www.accent-nauka.pl/ - 8 Kwi 2004

ACZE Usługi szkoleniowe****

Centrum Szkoleniowe ACZE działa na naszym rynku już od przeszło 10-ciu lat. Nasi doświadczeni oraz sprawdzeni wykładowcy prowadzą szereg szkoleń: kursy prawa jazdy (kat. A1, A, B, T, B+T, C, C+E, D), kursy dla kierowców zajmujących się transportem, kursy BHP, kursy pedagogiczne, kursy w zawodach technicznych (np. dla drwali, elektryków, diagnostów samochodowych), jak również inne kursy (np. Podstawy księgowości, Technologie internetowe). Nasze usługi świadczymy w dwóch formach: zlecone przez instytucje bądź firmy, jak również z wolnego wyboru. Dla wygody naszych klientów mamy nasze oddziały w kilku miastach w Polsce: w Warszawie, Mińsku Mazowieckim, Łukowie, Sokołowie Podlaskim i Siedlcach. Najlepszym dla nas dowodem uznania jest zadowolenie naszych klientów. Dokładne informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://acze.pl/ - 14 Lis 2012

ADR-EDU Daniel Suchocki****

Zmień Swoją przyszłość i zostań kierowcą zawodowym! Jeśli posiadasz już prawo jazdy kategorii C lub chciał byś je zdobyć, a może chcesz zrobić kurs na przewóz rzeczy i osób? Jeśli nie posiadasz żadnych uprawnień do kierowania pojazdami powyżej 3,5T to zapraszamy na kurs. Z ADR-EDU przejdziesz całe szkolenie od zera aż po szkolenia adr i zdobędziesz pracę jako kierowca zawodowy.

http://www.adr-edu.suwalki.pl/ - 7 Sie 2017

Advantage - szkolenia językowe dla firm w Warszawie****

Strona internetowa przedsiębiorstwa Advantage, organizującego kursy języka angielskiego dla firm. Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń.

http://advantage.edu.pl/ - 12 Wrz 2016

Agar - szkolenia, kursy - ośrodek szkoleniowo-usługowy.****

W ofercie firmy znajdziecie kursy i szkolenia z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, zamówień publicznych, rachunkowości, również in-company.

http://www.agar.com.pl/ - 12 Maj 2004