KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 096)

AIKIDO Warszawa Mokotów Klub Budokai****

Ćwiczymy: AIKIDO - dynamiczną sztukę walki, AIKI KEN - miecz japoński. Zajęcia odbywają się na Mokotowie.

http://www.budokai.pl/ - 30 Mar 2005

Air Res Aviation - nauka latania, kurs pilotażu****

Profesjonalna szkoła lotnicza oferująca kurs pilotażu, po którym uzyskać można licencję pilota samolotowego turystycznego - PPL(A), zawodowego - CPL(A) bądź liniowego ATPL(A). Szkolenie obejmuje zarówno przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczną naukę latania.

http://www.air-res.pl/ - 2 Kwi 2015

Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp z o. o. - szkolenia dla kierowców****

Firma, dzięki której opanujesz umiejętność prowadzenia w sytuacjach zagrożenia oraz przy trudnych warunkach drogowych. Umożliwiamy doskonalenie techniki pod nadzorem doświadczonych instruktorów. Akademia Bezpiecznej Jazdy znajduje się na terenie Warszawy. Nasze kursy mogą być także świetną atrakcją podczas imprezy integracyjnej.

http://akademia-bezpiecznej-jazdy.pl/ - 27 Lis 2017

Akademia Futbolu Sp. z o.o. - Piłka nożna dla dzieci****

Profesjonalna szkółka, regularnie organizująca dodatkowe zajęcia sportowe i treningi piłki nożnej dla dzieci. Nasza Akademia Futbolu podpowiada też zainteresowanym, jak założyć tego typu działalność na własną rękę.

http://www.akademiapilki.pl/ - 27 Lip 2015

Akademia H2O - szkoła instruktorów nurkowania technicznego****

Strona szkoły przeprowadzającej kursy na nurków technicznych oraz instruktorów Divemaster. Akademia H2O zapewnia profesjonalne wsparcie doświadczonej kadry.

http://www.pro-h2o.pl/ - 4 Kwi 2015

Akademia Języka****

Oferta szkoły językowej Akademia Języka jest skierowana do osób dorosłych, które chciałyby nauczyć się języka obcego od podstaw. W zlokalizowanej we Wrocławiu szkole językowej nauka angielskiego i niemieckiego odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania. Propozycja szkoły spełni oczekiwania osób, które planują wyjazd do pracy za granicę czy przygotowują się do egzaminu maturalnego. Akademia Języka może pochwalić się świetnie wykwalifikowaną kadrą lektorów, którzy każdego kursanta traktują indywidualnie. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co przekłada się skuteczność i efektywność.

http://akademiawroclaw.pl/ - 9 Maj 2017

Akademia Języków Obcych Logos****

Akademia Języków Obcych Logos to miejsce w Toruniu, gdzie nauczanie języków jest radością i satysfakcją. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy lekcje językowe w firmach. Posiadamy szeroki wybór języków obcych. Prowadzimy biuro tłumaczeń.

http://www.logos-torun.pl/ - 10 Lut 2015

Akademia Języków Obcych Olymp****

Zależy Ci na sprawnej i skutecznej nauce języka angielskiego? Akademia Olymp z Wrocławia to miejsce, które oferuje kursy na każdym poziomie zaawansowania! Tutaj zarówno nauczysz się języka od podstaw, jak i zdobędziesz odpowiednią wiedzę do uzyskania certyfikatu.

http://www.olymp-wroclaw.pl/ - 27 Lis 2017

Akademia Nauki - Kolonie i zajęcia dodatkowe dla dzieci we Wrocławiu****

Strona internetowa Akademii Nauki, która we Wrocławiu organizuje kursy szybkiego czytania, zajęcia dodatkowe i kolonie dla dzieci.

http://www.akademianaukiwroclaw.pl/ - 1 Wrz 2015

Akademia PARP - kursy bezpłatne****

Rozwój kwalifikacji zawodowych jest jedną z wiodących kwestii we wspólnym programie wspierania małej i średniej przedsiębiorczości stworzonym przez polski rząd i Unię Europejską. Akademia PARP jest internetowym narzędziem, które bezpośrednio wdraża w Zycie realne działania na tym polu. Mowa tu konkretnie o szkoleniach przeznaczonych w zasadzie dla wszystkich. Są to bezpłatne kursy odbywające się w rzeczywistości wirtualnej.

http://www.akademiaparp.gov.pl/ - 1 Sie 2014