KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 093)

AKADEMIA ROZWOJU Doradztwo zawodowe Wrocław****

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Akademia Rozwoju Natalia Konarkowska. Jesteśmy profesjonalną placówką z dużym doświadczeniem a nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Przygotowaliśmy interesującą ofertę szkoleń i warsztatów dedykowanych dla osób dążących do własnego rozwoju jak również zwiększenia efektywności i osiągnięcia harmonii w życiu. Specjalizujemy się w doradztwie zawodowym, poradnictwie psychologicznym, szkoleniach dla firm a także prowadzeniu warsztatów dla kobiet bądź młodzieży. Zapewniamy profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Szczegóły dostępne na stronie.

http://www.akademiarozwoju.wroclaw.pl/ - 13 Cze 2017

Akademia Tańca BAILADANCE****

Zadbaj o zdrowie i piękną sylwetkę! Dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rodzaje zajęć: lekcje indywidualne, kursy i szkolenia (małe grupy), kursy tańca towarzyskiego, indywidualny taniec w grupie (ZUMBA fitness i ZUMBATOMIC). Zapraszamy!

http://bailadance.pl/ - 14 Lis 2012

Akademia Umiejętności Wychowawczych****

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczaniem w pracy z dzieckiem, która jest oparta na eksperckiej wiedzy z wielu dziedzin, a co najważniejsze – na pasji do dzieci. To sprawia, że nasze szkolenia i warsztaty są na najwyższym możliwym poziomie.

http://auw.edu.pl/ - 29 Sie 2017

Akademia Wiedzy Alternatywnej IDAO****

W naszej akademii będziecie mieli szansę obcować z wiedzą alternatywną. Znajdziecie u nas szkolenia i kursy, jakie tematycznie dotyczą feng shui oraz shiatsu. Prowadzone są również warsztaty przenoszące nas do świata kuchni pięciu przemian.

http://www.wiedza-idao.pl/ - 27 Lut 2014

Akademia Wizażu GOOD LOOK - kurs wizażu warszawa, szkoła wizażu, kursy wizażu****

Szkoła Wizażu GOOD LOOK oferuje profesjonalne kursy wizażu dla początkujących. Kursy wizażu 16 lub 80 godzinne. Gwarantujemy profesjonalne warunki i zawodową kadrę wykładowców. Stawiamy na jakość prowadzonych zajęć. 90% zajęć to ćwiczenia praktyczne.

http://www.akademiagoodlook.pl/ - 30 Paź 2014

AKADEMIA WOLNEGO CZASU imprezy dla firm****

Akademia wolnego czasu to niebanalna impreza, niespotykane spotkanie towarzyskie w gronie najbliższych, przyjaciół jak również impreza biznesowa na najwyższym poziomie. Dzięki nam nudne spotkania zamieniają się w fascynujące i niezwykłe wydarzenia. Nasza wizytówka to zróżnicowanie i atrakcyjność, czego idealnym dowodem są nasi zadowoleni Odbiorcy. Specjalizacją akademii są spotkania rodzinne, warsztaty artystyczne i sportowe jak również rekreacja i lekcje rozwojowe o różnorodnej tematyce. Duże doświadczenie umożliwia nam przygotować ciekawy scenariusz imprezy wedle oczekiwań naszych odbiorców. Przyjmiemy do realizacji wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, biznesowe jak również artystyczne. Pikniki, gale, bale karnawałowe, spotkania oraz imprezy integracyjne, uroczyste otwarcia obiektów, premiery i promocje. Kładziemy nacisk na wysoki poziom wykonywanych usług, żeby zadowolić szczególnie wymagających klientów. Zapraszamy na naszą stronę.

http://www.akademiawolnegoczasu.pl/ - 6 Lut 2013

AkademiaChinskiego.com.pl – Akademia języka chińskiego****

Na stronie AkademiaChinskiego.com.pl można zapoznać się z atrakcyjnymi ofertami jakie Akademia WUSHI z Wrocławia kieruje do wszystkich zainteresowanych nauką chińskiego. Język chiński staje się drugim, zaraz po angielskim, językiem międzynarodowym. Jesteśmy tego świadomi, dlatego postanowiliśmy świadczyć kursy języka chińskiego dla wszystkich, którzy chcą rozwijać zdolności intelektualne. A ponadto zdobyć elitarną umiejętność władania językiem chińskim. Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe i skorzystaj z naszych najlepszych kursów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze prowadzimy szkolenia na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z całą ofertą na naszej stronie internetowej. Zapraszamy !

http://akademiachinskiego.com.pl/ - 29 Maj 2015

Akademiapolska.pl - Kursy Państwowe****

Z Akademią Polską zyskacie Państwo nowe kwalifikacje zawodowe, potwierdzone certyfikacją Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizujemy kursy instruktora nordic walking, trenera personalnego, animatora czasu wolnego, instruktora fitness. Specjalizujemy się także w instruktażu alpinistyki przemysłowej. Nasze kursy odbywają się na terenie całego kraju. Uczymy profesjonalnie, a nasze pozytywne referencje są dostępne od ręki. Akademia Polska pomoże Państwu zdominować rynek pracy i zyskać zupełnie nowe doświadczenia.

http://www.akademiapolska.pl/ - 17 Wrz 2014

Akademiaprogramowania.pl****

Akademia Programowania jest projektem stworzonym przez firmę Sealion. Proponujemy zajęcia, które są połączeniem nauk ścisłych (informatyka, fizyka, matematyka) z rozwijaniem kreatywności i doskonałą zabawą. Zapraszamy dzieci oraz młodzież (podstawówka i gimnazjum). Prowadzimy kursy programowania gier komputerowych uczestnicy tworzą od podstaw swoją własną grę, animację 2D i 3D, interaktywną historię. Proponujemy zajęcia pozalekcyjne oraz letnie półkolonie (w Krakowie i Mszanie Dolnej).

http://www.akademiaprogramowania.pl/ - 25 Lip 2014

Akademia-wizazu.pl****

Nasza szkoła wizażu to świetny wybór dla wszystkich kobiet, które chcą zdobyć nowe kompetencje i którym zależy na tym, aby poznać tajniki wykonywania makijażu, który będzie wszystkie osoby zachwycał. Takie działanie będzie dawało naprawdę wiele korzyści i będzie bardzo przyjemne dla wszystkich osób. Nasza szkoła przekazuje jedynie rzetelną wiedzę, która jest w stanie przełożyć się na wiele korzyści wynikających z postawienia na naszą ofertę do czego wszystkie osoby serdecznie zapraszamy. Można na takim działaniu i podejściu do sprawy wiele zyskać.

http://akademia-wizazu.pl/ - 12 Sie 2018