KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 093)

Akademicki Portal Naukowy****

Akademicki Portal Naukowy - ściągi, kursy, skrypty, programy, gry... Wiele ściąg (historia, geografia, informatyka itp.), kursy (html, php, javascript itp.), dodatki do stron WWW (gify, skrypty, tapety, tła). Szereg dodatków, tipsów, trików, kodów do gier oraz samych gier. Program partnerski, katalog stron www oraz różne ogłoszenia.

http://sciagunia.pl/ - 4 Gru 2007

AKBALO - kursy i szkolenia z programu Excel w Warszawie****

Strona internetowa firmy oferującej szkolenia w Warszawie. Zapraszamy na kurs Excel VBA.

http://www.akbalo.pl/ - 21 Wrz 2015

Akcja serca - pierwsza pomoc kursy ratownika kursy instruktorskie kursy motorowodne rejsy morskie****

Dewizą Akcji Serca jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Kwalifikowana pierwsza pomoc, kursy ratownika wodnego, kursy instruktorskie, motorowodne, linowe, żeglarskie, rejsy morskie. Chcesz niebanalnie spędzić weekend lub zorganizować nietypową imprezę integracyjną, wybrać się na rejs morski, zakosztować smaku przygody zapraszamy na naszą stronę.

http://akcjaserca.pl/ - 16 Paź 2013

Aktiff - Centrum Promocji Zawodowej****

Aktiff świadczy profesjonalne usługi w obszarze promocji zawodowej przyszłych i obecnych pracowników na współczesnym rynku pracy. Specjalizuje się w wyznaczaniu ścieżek kariery poprzez indywidualne podejście do każdej osoby poszukującej bądź pragnącej zmienić dotychczasową pracę.

http://www.aktiff.pl/ - 17 Sie 2004

ALFA PRIM szkolenia z języka migowego****

Jeśli poszukują Państwo firmy, która poprowadzi szkolenie dla osób niepełnosprawnych a także dla osób, które chcą zrozumieć komunikację z osobami niepełnosprawnymi, zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM Krzysztof Wostal z siedzibą w Katowicach. Nasza firma przeprowadza szkolenia zarówno w siedzibie firmy, gdzie do dyspozycji ma salę konferencyjną, bardzo dobrze dostosowaną i wyposażoną, jak i w miejscach wyznaczonych przez naszych usługodawców, na terenie całego kraju. Dla osób niepełnosprawnych przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi komputera oraz specjalistycznych programów, z obszaru rozwoju osobistego a także podjęcia działalności gospodarczej oraz poszukiwania pracy. Dla innych grup społecznych, na szkoleniach pomagamy nauczyć się rozumieć potrzeby osób niepełnosprawnych, tym samym skutecznie ich obsługiwać. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie:

http://alfaprim.com.pl/ - 28 Gru 2012

Amber - kursy kosmetyczne****

Profesjonalny salon piękności, w którym organizowane są szkolenia kosmetyczne. Oferta obejmuje m.in. kurs manicure oraz przedłużania rzęs.

http://www.amber-kosmetyka.pl/ - 13 Kwi 2015

Analiza potrzeb szkoleniowych****

Jeżeli jesteście Państwo w jakiś sposób odpowiedzialni za zarządzanie zasobami ludzkimi, zapraszamy do odwiedzenia portalu HR/5. Otóż jesteśmy jednym z nielicznych serwisów internetowych w Polsce, który skupia wokół siebie profesjonalistów i pasjonatów związanych z branżą Human Resources. Gwarantujemy najświeższą wiedzę i najbardziej interesujące treści związane z między innymi szkoleniami, coachingiem czy rekrutacją.

http://hrna5.pl/ - 27 Wrz 2016

Anatomic - kursy dla fizjoterapeutów****

W szkole Anatomic w Gdyni możecie uczestniczyć w różnorakich kursach masażu. Nasza placówka ma charakter niepubliczny i zajmujemy się kształceniem ustawicznym w zakresie masażu. Nasi absolwenci po spełnieniu stosownych wymagań mają również możliwość uzyskać specjalne zaświadczenie od Ministra Edukacji Narodowej oraz dyplom, który będzie potwierdzeniem uzyskanych w naszej szkole kwalifikacji w zakresie masażu.

http://anatomic.szkola.pl/ - 19 Lis 2016

Andrzej Federowicz - Szkolenia BHP i obsługa firm na Śląsku****

Usługi eksperckie, szkolenia BHP i doradztwo w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy. Wdrożenia i audyty - systemy zarządzania BHP. Chorzów, Katowice, Zabrze, Gliwice i cały Śląsk.

http://andrzejfederowicz.pl/ - 16 Kwi 2015

Angielski - Darmowe Fiszki****

Strona do nauki języka angielskiego. Darmowe fiszki do wydrukowania. Testy on-line do sprawdzenia postępów w nauce.

http://www.angielski.alol.pl/ - 3 Sie 2013