KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (5 863)

Aktiff - Centrum Promocji Zawodowej****

Aktiff świadczy profesjonalne usługi w obszarze promocji zawodowej przyszłych i obecnych pracowników na współczesnym rynku pracy. Specjalizuje się w wyznaczaniu ścieżek kariery poprzez indywidualne podejście do każdej osoby poszukującej bądź pragnącej zmienić dotychczasową pracę.

http://www.aktiff.pl/ - 17 Sie 2004

ALFA PRIM szkolenia z języka migowego****

Jeśli poszukują Państwo firmy, która poprowadzi szkolenie dla osób niepełnosprawnych a także dla osób, które chcą zrozumieć komunikację z osobami niepełnosprawnymi, zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM Krzysztof Wostal z siedzibą w Katowicach. Nasza firma przeprowadza szkolenia zarówno w siedzibie firmy, gdzie do dyspozycji ma salę konferencyjną, bardzo dobrze dostosowaną i wyposażoną, jak i w miejscach wyznaczonych przez naszych usługodawców, na terenie całego kraju. Dla osób niepełnosprawnych przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi komputera oraz specjalistycznych programów, z obszaru rozwoju osobistego a także podjęcia działalności gospodarczej oraz poszukiwania pracy. Dla innych grup społecznych, na szkoleniach pomagamy nauczyć się rozumieć potrzeby osób niepełnosprawnych, tym samym skutecznie ich obsługiwać. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie:

http://alfaprim.com.pl/ - 28 Gru 2012

Amber - kursy kosmetyczne****

Profesjonalny salon piękności, w którym organizowane są szkolenia kosmetyczne. Oferta obejmuje m.in. kurs manicure oraz przedłużania rzęs.

http://www.amber-kosmetyka.pl/ - 13 Kwi 2015

Analiza potrzeb szkoleniowych****

Jeżeli jesteście Państwo w jakiś sposób odpowiedzialni za zarządzanie zasobami ludzkimi, zapraszamy do odwiedzenia portalu HR/5. Otóż jesteśmy jednym z nielicznych serwisów internetowych w Polsce, który skupia wokół siebie profesjonalistów i pasjonatów związanych z branżą Human Resources. Gwarantujemy najświeższą wiedzę i najbardziej interesujące treści związane z między innymi szkoleniami, coachingiem czy rekrutacją.

http://hrna5.pl/ - 27 Wrz 2016

Anatomic - kursy dla fizjoterapeutów****

W szkole Anatomic w Gdyni możecie uczestniczyć w różnorakich kursach masażu. Nasza placówka ma charakter niepubliczny i zajmujemy się kształceniem ustawicznym w zakresie masażu. Nasi absolwenci po spełnieniu stosownych wymagań mają również możliwość uzyskać specjalne zaświadczenie od Ministra Edukacji Narodowej oraz dyplom, który będzie potwierdzeniem uzyskanych w naszej szkole kwalifikacji w zakresie masażu.

http://anatomic.szkola.pl/ - 19 Lis 2016

Andrzej Federowicz - Szkolenia BHP i obsługa firm na Śląsku****

Usługi eksperckie, szkolenia BHP i doradztwo w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy. Wdrożenia i audyty - systemy zarządzania BHP. Chorzów, Katowice, Zabrze, Gliwice i cały Śląsk.

http://andrzejfederowicz.pl/ - 16 Kwi 2015

Angielski - Darmowe Fiszki****

Strona do nauki języka angielskiego. Darmowe fiszki do wydrukowania. Testy on-line do sprawdzenia postępów w nauce.

http://www.angielski.alol.pl/ - 3 Sie 2013

Angielski - kursy w Warszawie - wszystkie poziomy, FC, CAE, Business, Matura****

Profesjonalne kursy języka angielskiego w Warszawie. Wszystkie poziomy, indywidualnie lub w firmach. FC, CAE, Business, Matura, korepetycje, konsultacje.

http://derby.blo.pl/ - 2 Gru 2004

Angielski - Profesjonalne szkolenia językowe****

Kursy i lekcje jężyka angielskiego dla klientów korporacyjnych i osób indywidualnych prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych native speakerów .

http://www.languageleader.pl/ - 23 Paź 2009

Angielski - słówka, gramatyka, egzaminy, testy, piosenki, wypracowania****

Nauka angielskiego to niezwykle ważny proces, dzięki któremu w łatwy i przystępny sposób możemy poznać język królowej Elżbiety. Jednakże angielski i jego nauka nie każdemu jest dana. W obecnych czasach coraz mniej osób ma czas na zajęcia typu nauka angielskiego dlatego warto skorzystać z oferty jaki daje serwis angielski.slowka i skorzystać z bogatej bazy dzięki czemu angielski będzie niezwykle łatwy w nauce.

http://www.angielski.slowka.pl/ - 19 Sty 2011