KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia (6 093)

Angielski - kursy w Warszawie - wszystkie poziomy, FC, CAE, Business, Matura****

Profesjonalne kursy języka angielskiego w Warszawie. Wszystkie poziomy, indywidualnie lub w firmach. FC, CAE, Business, Matura, korepetycje, konsultacje.

http://derby.blo.pl/ - 2 Gru 2004

Angielski - Profesjonalne szkolenia językowe****

Kursy i lekcje jężyka angielskiego dla klientów korporacyjnych i osób indywidualnych prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych native speakerów .

http://www.languageleader.pl/ - 23 Paź 2009

Angielski - słówka, gramatyka, egzaminy, testy, piosenki, wypracowania****

Nauka angielskiego to niezwykle ważny proces, dzięki któremu w łatwy i przystępny sposób możemy poznać język królowej Elżbiety. Jednakże angielski i jego nauka nie każdemu jest dana. W obecnych czasach coraz mniej osób ma czas na zajęcia typu nauka angielskiego dlatego warto skorzystać z oferty jaki daje serwis angielski.slowka i skorzystać z bogatej bazy dzięki czemu angielski będzie niezwykle łatwy w nauce.

http://www.angielski.slowka.pl/ - 19 Sty 2011

Angielski Bielsko****

Mobile English jest szkołą językową nauczającą z dojazdem. W ofercie znajdują się kursy językowe dla uczniów i dorosłych z języków branżowych, technicznych i podstawowych na każdym poziomie zaawansowania. Na stronie jest kontakt do oddziałów, oferta i cennik kursów.

http://bielsko-biala.angielskizdojazdem.pl/ - 12 Maj 2011

Angielski dla Dzieci metodą Jolly Phonics****

Oferujemy metodę nauczania inną od wszystkich – Jolly Phonics dla dzieci młodszych i Jolly Grammar dla dzieci starszych. Bardzo małe grupy: 3-4 oraz 5-6 osobowe, zajęcia prowadzone przez native speakerów w każdej grupie, dodatkowe spotkania w przypadku nieobecności. Oferujemy też szkolenia Jolly Phonics dla nauczycieli języka angielskiego w przedszkolach i klasach nauczania początkowego i dla rodziców chcących pracować tą metodą z dzieckiem w domu.

http://kidstalk.pl/ - 22 Lis 2015

Angielski Katowice oraz Business English w SGI Polska****

Kursy angielskiego w Katowicach oraz nauka Business English w szkole językowej SGI Polska, oferujemy też kursy angielskiego za granicą. Prowadzimy specjalistyczne kursy językowe dla dentystów i inżynierów. Negocjacje biznesowe po angielsku.

http://www.sgi.edu.pl/ - 5 Paź 2007

Angielski Konstancin****

Witryna, na której znajduje się oferta, cennik i opis szkoły językowej mobile English. Szkoła oferuje kursy angielskiego i innych języków z dojazdem do klienta. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych, biznesmenów i uczących się. Zapraszamy.

http://konstancin.angielskizdojazdem.pl/ - 12 Maj 2011

Angielski on-line****

Angielski online. idea24.pl - to platforma do nauki języków przez Internet. możesz teraz nie ruszając się z miejsca, w dowolnym dla Ciebie momencie uczyć się języków pod nadzorem profesjonalnych lektorów. Darmowe lekcje czekają, sprawdź sam!

http://www.idea24.pl/ - 13 Lut 2004

Angielski z dojazdem Warszawa****

Szkoła angielskiego Carolina w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Oferujemy korepetycje w szkole jak i zapewniamy dojazd do Klienta. Oferta skierowana do osób prywatnych oraz firm.

http://www.szkola-carolina.pl/ - 29 Sty 2015

Angielskie słówka z wymową native speakera i obrazkami.****

Edukacyjny serwis do nauki ponad 7.000 angielskich haseł ułożonych w zestawy tematyczne. Pozwala na indywidualną naukę angielskiego słownictwa online i offline oraz tworzenie własnych zestawów słówek zawierających obrazki i wymowę native speakera. Na stronach serwisu znajdują się również skojarzenia pomocne w zapamiętywaniu słówek.

http://lingmax.eu/ - 14 Maj 2013