KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > BHP i ppoż. (252)

BHP Kraków*****

Szkolenia bhp i ppoż , komleksowa obsługa firm w zakresie bhp.

http://www.bhpedu.pl/ - 19 Lip 2010

Szkolenia BHP*****

Kvadro.pl - to firma doradczo kontrolna. W ofercie oferuje szkolenia BHP, a także prowadzi szeroko rozumianą obsługę z zakresu BHP, Ppoż. i Pierwszej Pomocy.

http://kvadro.pl/ - 29 Mar 2013

Akademie Kształcenia Zawodowego****

Serwis informuje o działalności i ofercie czterech akademii kształcenia zawodowego: pomorskiej (oddział w Szczecinie i Słupsku), gdańskiej oraz warmińsko-mazurskiej. Programy obejmują: kursy zawodowe, seminaria i konferencje, szkolenia BHP i ppoż, naukę języków obcych, kursy komputerowe, ekonomiczne, pracownicze i inne.

http://www.akademie.com.pl/ - 21 Sty 2000

Alpha - Szkolenia BHP i obsługa postępowań powypadkowych w Krakowie****

Firma z dużym doświadczeniem, świadcząca usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zlokalizowana w Krakowie. Organizujemy szkolenia BHP i PPOŻ, zajmujemy się sporządzaniem niezbędnej dokumentacji i obsługą postępowań powypadkowych.

http://www.alpha-bhp.pl/ - 23 Cze 2015

Andrzej Federowicz - Szkolenia BHP i obsługa firm na Śląsku****

Usługi eksperckie, szkolenia BHP i doradztwo w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy. Wdrożenia i audyty - systemy zarządzania BHP. Chorzów, Katowice, Zabrze, Gliwice i cały Śląsk.

http://andrzejfederowicz.pl/ - 16 Kwi 2015

ATC****

Kształcenie, nabywanie uprawnień, nabywanie umiejętności.

http://www.atcsc.pl/ - 18 Kwi 2006

Atex137.pl - inwentaryzacja instalacji procesowych****

Firma ATEX Wolff i Wspólnicy Sp. J. zajmuje się bezpieczeństwem zakładów, które muszą być przystosowane do użytkowania niebezpiecznych narzędzi. Zadaniem firmy jest ocenienie ryzyka wybuchu dla różnych urządzeń bądź całych zakładów produkcyjnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

http://www.atex137.pl/ - 26 Lip 2016

A-Zet BHP Aleksandra Mich - Szkolenia BHP, tanie audyty zewnętrzne****

Firma A-Zet BHP Aleksandra Mich zlokalizowana w centrum Warszawy. Oferuje tanie szkolenia BHP przed dopuszczeniem do pracy (dla biur, fryzjera, gastronomii, hoteli, kosmetyczki, budowlańców). Zajmujemy się opracowaniem karty oceny ryzyka zawodowego, sporządzeniem dokumentacji powypadkowej, audytami wewnętrznymi, obsługą IBWR, BIOZ. Udzielamy wsparcia w trakcie kontroli PIP.

http://www.taniebhp-warszawa.pl/ - 9 Gru 2016

BeDeWu s.c. Olsztyn****

Biuro Doradczo-Wydawnicze prowadzi kursy i szkolenia z zakresu BHP, a także świadczy inne usługi w tej branży (służby BHP, ocena ryzyka zawodowego). W ofercie firmy znajdziesz również wydawnictwa i druki dotyczące tematyki Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

http://www.bedewu.olsztyn.pl/ - 26 Sty 2006

BEHAPEX Instrukcje bezpieczeństwa****

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy BEHAPEX ze Szczecina. Proponujemy usługi z zakresu BHP, ergonomii i ochrony przeciwpożarowej, które świadczymy w ramach jednorazowej lub stałej współpracy. Prowadzimy wstępne, okresowe oraz podstawowe szkolenia, ocenę ryzyka zawodowego dla różnych stanowisk, dochodzenia w sprawach wypadków przy pracy wraz z pełną dokumentacją, ocenę stanu BHP w zakładzie, opracowujemy instrukcje zasad bezpiecznej pracy, pośredniczymy czy też reprezentujemy pracodawcę przed organami kontroli. Zapewniamy profesjonalną współpracę oraz atrakcyjne ceny. Szczegóły dostępne na stronie.

http://vision4u.biz/ - 30 Lis 2016