KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > BHP i ppoż. (252)

Ośrodek szkolenia i kursów zawodowych****

Ośrodek przeprowadza szkolenia BHP, kursy zawodowe, komputerowe, seminaria specjalistyczne. Na stronie dane teleadresowe i szczegóły oferty.

http://bezpieczna-praca.w.interia.pl/ - 22 Paź 2001

Ośrodek Szkolenia ZERGO****

Zergo - Biuro Doradczo-Konsultacyjne w zakresie Warunków Pracy. Zajmuje się bezpieczeństwem, oceną warunków pracy, szkoleniami, opracowywaniem systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy, dochodzeniami powypadkowymi, analizą i oceną ryzyka, raportami bezpieczeństwa, oceną wydatku energetycznego.

http://www.zergo.com.pl/ - 30 Lis 2000

Paradowski-bhp.pl****

Wszechstronną obsługę w zakresie tematyki związanej z BHP i ochroną przeciwpożarową oferuje PREVENTIS CONSULTING CEZARY PARADOWSKI BHP, PPOŻ z Łęczycy. Sporządzamy i przeprowadzamy analizy stanu BHP w zakładach pracy, identyfikację zagrożeń w miejscu pracy, jak również świadczymy ich usuwanie. Przeprowadzamy kontrolę warunków pracy oraz przestrzegania zasad i przepisów BHP, a w razie potrzeby opracowujemy plany modernizacji zakładu pracy lub regulaminów, instrukcji stanowiskowych a także ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy. Zapraszamy do zapoznania z ofertą i do kontaktu!

http://www.paradowski-bhp.pl/ - 3 Gru 2018

Paramediko - kursy pierwszej pomocy Warszawa****

Oferujemy kursy pierwszej pomocy zarówno dla firm, instytucji publicznych jak i osób indywidualnych. Dysponujemy salami w dogodnych lokalizacjach oraz dojeżdżamy na miejsce szkolenia. W ofercie znajdują się także kursy pediatryczne, dotyczące metod ratowania dzieci.

http://paramediko.pl/ - 24 Lip 2015

Partner - zarządzanie kryzysowe, obrona cywilna, pierwsza pomoc ****

Działamy na terenie większych miast. Kompleksowa obsługa w zakresie: bhp, ochrona przeciwpożarowa, ochrona środowiska, zarządzanie kryzysowe - obrona cywilna, pierwsza pomoc. Oferujemy szkolenia bhp, szkolenia pierwszej pomocy i szkolenia przeciwpożarowe.

http://www.bhp-partner.com.pl/ - 20 Paź 2006

Patronat SAN-ERGO. Ząbki****

Firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie BHP organizując tutaj szkolenia (wstępne, podstawowe), badania środowiskowe i badania lekarskie pracowników. Firma działa na terenie Warszawy i okolic.

http://www.san-ergo.com.pl/ - 26 Sty 2006

PHU ORSO Marek Misiak****

Firam PHU ORSO Marek Misiak świadczy kompleksowe usługi bhp, pomaga w uzyskaniu odszkodwania, szkoli z zakresu bhp i ppoż pracowników oraz pracodawców, świadczy doradztwo z zakresu prawa pracy i kadr, a także haccp.

http://www.bhplubin.com/ - 18 Gru 2014

Pierwsza pomoc - pietrzyk-bhp.com****

Jesteśmy firmą, która działa na rynku usług BHP. W naszej firmie posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić profesjonalnie prowadzone szkolenia BHP zarówno w formie szkoleń wstępnych a także okresowych. Jednocześnie zapewniamy w naszej firmie również prowadzenie stałego nadzoru BHP. Możemy naszym klientom zapewnić również realizowanie pomiarów oraz przeglądów, które mają zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. Gwarantujemy również wdrażanie HACCP z zapewnieniem bezpłatnych konsultacji.

http://www.pietrzyk-bhp.com/ - 10 Cze 2016

Policealna Szkoła Ochrony Pracy i Ośrodek Szkoleniowy KURSOR****

Policealna Szkoła Ochrony Pracy i Ośrodek Szkoleniowy KURSOR z Lublina zaprasza na kursy, szkoły językowe oraz szkolenia. Tematyka, to m.in. Fundusze Europejskie, BHP oraz prawo unijne.

http://www.kursor.edu.pl/ - 26 Sie 2004

Portal BHP - szkolenia BHP online - bhpovo.pl****

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony www. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń BHP. Prowadzimy portal związany w całości z tematyką bezpieczeństwa pracy.

http://www.behapovo.pl/ - 20 Cze 2011