KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > doskonalenie zawodowe (517)

Edutir szkolenia dla kierowców****

Szkolenie dla kierowców, kurs na przewóz rzeczy i osób, szkolenie okresowe, kwalifikacja wstępna przyspieszona,kurs ADR podstawowy i cysterny,doradztwo DGSA.

http://www.edutir.pl/ - 28 Sty 2011

Akademia Zdrowia - szkoła policealna, fryzjerska, kosmetyczna *****

Szkoły policealne - Akademia Zdrowia. Działamy na terenie 6 województw - szkoła policealna Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Łódź, Kielce i Rzeszów. Szkoła fryzjerska, szkoła kosmetyczna i masażu. Oferujemy kurs fryzjerski, masażu, aerobiku i kurs kosmetyczny.

http://www.akademia-zdrowia.pl/ - 24 Kwi 2007

Alter Edukacja - pedagogika zabawy*****

Alter Edukacja propaguje alternatywną edukację - pedagogikę zabawy. Organizujemy warsztaty pedagogiczne dla nauczycieli, oferujemy wydawnictwa poświęcone pedagogice zabawy oraz zabawki i zabawy edukacyjne dla szkół i przedszkoli.

http://www.alteredukacja.pl/ - 29 Wrz 2010

Ban Lex - kształcenie, seminaria, kursy dla ochrony*****

Centrum Kształcenia Specjalistycznego wychodzi naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu problematyką przestępstw wobec instytucji finansowych. Organizujemy kursy, seminaria i szkolenia dla osób zatrudnionych w bankach, instytucjach finansowych, służb ochrony.

http://www.banlex.pl/ - 30 Sty 2006

Bartender Szkoła Barmanów*****

Organizujemy szkolenia i kursy barmańskie w dwóch stopniach podstawowym i zaawansowanym. Nauczamy profesjonalnego miksowania alkoholi, jakości obsługi oraz technik radzenia sobie z trudnym klientem. Kładziemy nacisk na praktyczne umiejętności i pracę na oryginalnych alkoholach i sprzęcie barmańskim.

http://www.bartender.com.pl/ - 22 Lip 2010

Career & Business Consulting Center - szkolenia, coaching*****

Career & Business Consulting Center jest nowoczesną firmą specjalizująca się w rozwiązaniach kadrowo-biznesowych, także w prowadzeniu coachingu i projektów szkoleniowych.

http://www.career-business.pl/ - 23 Wrz 2008

CSiR organizacja szkoleń - szkolenia, konferencje, imprezy*****

Centrum Szkoleń i Rekreacji Serwis Hotelowy - organizacja szkoleń, imprezy integracyjne i rekreacyjne, organizacja konferencji, eventy, szkolenia i imprezy dla grup. Na stronie ośrodki szkoleniowe i konferencyjne, hotele, sale konferencyjne w całym kraju.

http://www.centrumszkolen.com/ - 17 Sie 2004

Door Poland*****

Propozycja przygotowana przez Door Poland. W ofercie - szkolenia biznesowe dla firm oraz menedżerów (z zarządzania, miękkie). Zapraszamy.

http://door.com.pl/ - 10 Lis 2016

Doradztwo Personalne SET*****

Profesjonalna pomoc w osiąganiu sukcesu organizacjom zorientowanym na zmiany oraz ludziom dążącym do rozwoju zawodowego

http://www.setdoradztwo.pl/ - 14 Lis 2005

EHC - szkolenia i praca w hotelach i gastronomii*****

Specjalistyczne szkolenia dla hoteli, restauracji i obiektów sportowo - rekreacyjnych. Ogłoszenia o pracę w hotelach i gastronomii z Polski i Europy. Baza CV osób poszukujących pracy w hotelach, gastronomii, rekreacji i SPA.

http://www.ehc.pl/ - 15 Cze 2005

Informacje dodatkowe