KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > doskonalenie zawodowe (517)

Akademia****

Akademia Dietetyki - placówka oświatowa, zaświadczenia MEN ważne w UE, egzaminy, książki, kursy. Dietetyka szkolenia i kursy dietetyczne. Dowiedz się co to jest dieta antyhistaminowa, ksylitol i jakie właściowści ma serwatka. Dietetyk program - dietetyka szkolenia Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin, Gdańsk, Katowice i Łódź.

http://www.akademiadietetyki.pl/ - 11 Paź 2017

Akademia Kletta - Kursy Korespondencyjne****

Szkolenia zawodowe i językowe prowadzone metodą Akademii Kletta to również kursy on line dzięki platformie e-learningowej e@akademia i bezpłatne seminaria gwarantowane do każdego kursu.

http://www.akademiakletta.com.pl/ - 1 Lut 2006

Akademia Kurta Schellera****

Akademia Kurta Schellera - mistrza kuchni. Na stronie znajdziesz informacje o Akademi, kursach, warunki uczestnictwa.

http://www.schelleracademy.com.pl/ - 8 Sie 2002

Akademia Mechatroniki Pojazdowej - Innowacyjna Szkoła Policealna****

Kształcimy w zawodzie: elektromechanik samochodowy w specjalności mechatronik pojazdów samochodowych. Szkoła stosuje system nauki przez internet, umożliwiając zdobycie poszukiwanego na rynku zawodu bez względu na miejsce zamieszkania ucznia.

http://www.akademiamechatroniki.pl/ - 15 Lis 2010

Akademia Sztuki Piękności****

Szkolenia z zakresu kosmetyki praktycznej, mody, stylizacji i visage, manicure i pedicure, masażu, fryzjerstwa. Akademia prowadzi jedyne w Polsce kursy kosmetyki naturalnej i ziołolecznictwa, autoprezencji - kreowania stylu pań dojrzałych.

http://asp.edu.pl/ - 20 Lis 2003

Akademie Kształcenia Zawodowego****

Serwis informuje o działalności i ofercie czterech akademii kształcenia zawodowego: pomorskiej (oddział w Szczecinie i Słupsku), gdańskiej oraz warmińsko-mazurskiej. Programy obejmują: kursy zawodowe, seminaria i konferencje, szkolenia BHP i ppoż, naukę języków obcych, kursy komputerowe, ekonomiczne, pracownicze i inne.

http://www.akademie.com.pl/ - 21 Sty 2000

Analiza finasowa, analiza inwestycyjna, studium wykonalności projektu****

Pozyskiwanie dotacji z UE, studium wykonalności, wniosek o dotację, wniosek o dofinansowanie, fundusze UE, doradztwo, FOXMIND Toruń, pozyskiwanie dotacji z Unii Europejskiej Toruń, studium wykonalności, wnioski o dotację Toruń

http://www.foxmind.pl/ - 29 Kwi 2010

ANSPIRE szkolenia otwarte i zamknięte, doradztwo dla firm****

Anspire to firma szkoleniowo doradcza z Poznania, która w wyjątkowo inspirujący sposób prezentuje i pozwala utrwalić wiedzę z obszarów obsługi klienta, sprzedaży, marketingu internetowego, rozwoju osobistego. Oferujemy zarówno szkolenia otwarte dla osób indywidualnych, jak równieżi szkolenia zamknięte dla firm. Wszystkie szkolenia oparte są na licznych przykładach i ciekawym, merytorycznym przekazie. Szkolenia z marketingu internetowego tj. szkolenia Google AdWords oraz Szkolenia Google Analytics pozwalają odnaleźć się w meandrach nowoczesnych form promocji w Sieci.

http://www.anspire.pl/ - 23 Cze 2015

ATC****

Kształcenie, nabywanie uprawnień, nabywanie umiejętności.

http://www.atcsc.pl/ - 18 Kwi 2006

ATF - Akademia Technik Fryzjerskich****

Szkoła fryzjerstwa praktycznego i salon prowadzony przez jej instruktorów. Nauka obejmuje teorię i praktykę fryzjerstwa dając absolwentom odpowiednią bazę w zakresie technik strzyżenia, modelowania i koloryzacji.

http://www.atf.com.pl/ - 22 Lis 2004

Informacje dodatkowe