KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > inne (552)

Flowseduction - szkolenia z relacji****

Szkolenia z relacji damsko meskich to coraz popularniejszy temat. Na stronie flowseduction zapewniamy kompleksowa obsluge w tym temacie.

http://flowseduction.pl/ - 14 Lis 2016

Fundacja Komunikacji Społecznej****

Na stronach opisano zakres działalności fundacji , m.in. jest to promocja i rozwój reklamy społecznej w Polsce. FKS organizuje konferencje szkolenia i seminaria , których zapowiedzi znajdziemy na stronie.

http://www.fks.dobrestrony.pl/ - 20 Wrz 2001

Fundacja Pomocy Osobom Uzależnionym Uwolnienie****

Strony łódzkiej fundacji zajmującej się organizacją następujących kursów i szkoleń: Dziecko agresywne, Sprawca przemocy, Trening interpersonalny oraz dla instruktorów socjoterapii. Ponadto na stronach informacje o Agencji Usług Psychologicznych i Treningowo Szkoleniowych Mind, która zajmuje się szkoleniem pracowników prowadzących kursy.

http://www.uwolnienie.pl/ - 17 Lip 2001

Gabinet Logopedyczny LOGAMA Anna Jugo****

Strona gabinetu logopedycznego LOGAMA. Diagnozę i terapię logopedyczną prowadzi logopeda mgr Anna Jugo. Gabinet znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Kwiskiej 5/7. Na stronie www znajduje się opis i cennik usług oraz dane kontaktowe.

http://logopedycznygabinet.pl/ - 4 Sie 2015

Gabinet pedagogiczny - Poznań - pracowniamozliwosci.pl****

Krystyna Czajkowska to wykwalifikowana pedagog specjalizująca się w terapii dzieci z zaburzeniami takimi jak dysleksja, dysgrafia, dysortografia i dyskalkulia. Bogate doświadczenie zawodowe pomaga w stawianiu celnych diagnoz i poradnictwie. W terapii pedagog opiera się m.in. na metodzie Warnkego.

http://www.pracowniamozliwosci.pl/ - 5 Sie 2016

Greencommunities.pl Darmowe szkolenia samorządy****

Jeśli zastanawiasz się, jak możesz przyczynić się do polepszenia kondycji naszego środowiska, to dzięki prezentowanej fundacji masz możliwość na zwiększenie tej wiedzy dzięki darmowym szkoleniom dla samorządów. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową i zapiszesz się na szkolenie z odnawialnych źródeł energii, które prowadzone są drogą elektroniczną.

http://greencommunities.pl/ - 11 Mar 2016

"HOMOSUM" Ośrodek Psychoedukacji****

HOMOSUM jest jedynym w Polsce ośrodkiem stosującym najnowsze techniki NLP w połączeniu z metodami dramy angielskiej. Prowadzi szkolenia (warsztaty i treningi) z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, strategii motywacji, negocjacji, technik sprzedaży.

http://www.homosum.com.pl/ - 31 Mar 2000

HOOK agencja modelek****

Agencja Reklamowa HOOK s.c. istnieje od marca 1998 r. w Poznaniu. Zajmuje się organizacją pokazów mody, konkursów piękności, imprez promocyjnych i artystyczno-rozrywkowych, koncertów oraz obsługą targów. Prowadzi kursy dla modelek.

http://www.hook.com.pl/ - 18 Wrz 2003

Hotel i szkoła dla psów BorderGold****

Szkoła dla Psów BorderGold – nasza oferta: szkoła dla psów, szkoła dla szczeniąt, hotel dla psów, dogoterapia.

http://www.bordergold.pl/ - 19 Wrz 2015

Influentiq | Szkolenia Marketing****

Tworzymy darmowe oraz odpłatne kursy online, poświęcone tematyce marketingu internetowego i budowania wizerunku w sieci. Szkolimy firmy z zakresu marketingu online, Google Adwords i reklamy na Facebooku.

http://influentiq.pl/ - 31 Gru 2017

Informacje dodatkowe