KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > inne (552)

Etyczne inwestowanie, rozwój zrównoważony, corporate governance*****

Portal Odpowiedzialne Inwestowanie podejmuje tematykę określaną jako etyka biznesu, społeczna odpowiedzialność biznesu, fundusze sri. Etyczne inwestowanie - dowiesz się czym jest csr, sri, esg, corporate governance, fundusze etyczne i rozwój zrównoważony. Poznasz ranking csr.

http://www.odpowiedzialne-inwestowanie.pl/ - 16 Paź 2009

Imprezy integracyjne Warszawa Doskonalenie technik jazdy - ABJ*****

Akademia bezpiecznej jazdy zajmuje się szkoleniem kierowców oraz doskonaleniem technik jazdy. W ofercie znajdują się również imprezy integracyjne i inne kursy.

http://www.abj.waw.pl/ - 21 Lut 2008

Lloyd's Register Quality Assurance*****

Witryna firmy certyfikacyjnej. Na stropnach podano informacje o: zasadach certyfikacji wg systemów ISO, QS i in., szkoleniach jakie przeprowadza firma, publikacjach firmy. Dodano także listę referencyjną, krótki formularz i kilkanaście linków.

http://www.lrqa.pl/ - 2 Lis 2001

Master Plan*****

Największe polskojęzyczne zasoby internetowe dotyczące telemarketingu (publikacje, listy agencji telemarketingowych, dostawcy wyposażenia, itd.) i marketingu bezpośredniego. Także doradztwo, szkolenia, publikacje w zakresie sprzedaży i telemarketingu.

http://masterplan.com.pl/ - 17 Lut 2000

Ochotnicze Hufce Pracy - strona główna*****

Internetowa strona Komendy Głównej Ochotniczych Hufców Pracy. Znajdziesz tu między innymi oferty wakacyjne z wielu regionów Polski, oraz aktualne informacje o działalności organizacji.

http://www.ohp.pl/ - 14 Wrz 2001

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne*****

Strony przede wszystkim zapraszają do planetarium. Oferta obejmuje: pokazy nieba, zajęcia dydaktyczne (planetarium chętnie nawiąże współpracę z nauczycielami i jednostkami dydaktycznymi) , odczyty, wystawy i inne atrakcje. Warte podkreślenia jest, iż niektóre z imprez są darmowe.

http://www.planetarium.olsztyn.pl/ - 21 Sty 2000

OŚRODEK SEMINARYJNY KSZTAŁCENIA CRYSTAL*****

Oficjalna strona ośrodka prowadzącego szkolenia w zakresie: wiedzy o energiach, biprogramowaniu, wizualizacji, naturalnych technikach manualnych oraz relaksacyjnych. Na stronie podano pełną ofertę oraz artykuły i aktualności z w/w tematów.

http://crystal.digisign.pl/ - 30 Sie 2001

Polish Java User Group*****

Praktycznie wszystko o języku i programowaniu w JAVA. Mnóstwo informacji o nowościach, książkach i skryptach związanych z programowaniem. Na stronie znajduje się także forum dyskusyjne gdzie mozna wymienić spostrzeżenia i zawsze zasięgnąc informacji. Profesjonalnie przygotowane narzędzia wspomagające i ułatwiające programowanie wraz z opisami !.

http://www.java.pl/ - 26 Lip 2001

Project HOPE - Polska*****

Jest to fundacja, która od 41 lat prowadzi na świecie programy nauczania ludzi przede wszystkim na polu edukacji medycznej oraz polityki zdrowotnej. W Polsce wypełniamy tę misję już od 25 lat. Na stronie stworzonej po polsku i po angielsku bieżące programy szkoleniowe, prezentacje multimedialne (pliki .zip), historia, konferencje i inne.

http://www.projhope.org.pl/ - 6 Mar 2000

Serwis Sprzedaż*****

Serwis menedżerski o nowoczesnych metodach zarządzania sprzedażą. Największe zbiory artykułów, bazy szkoleń, porady prawne i wiele innych praktycznych narzędzi ułatwiających pracę.

http://www.sprzedaz.info.pl/ - 9 Sie 2000

Informacje dodatkowe