KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > inne (552)

Szkoła Morska w Gdyni*****

Szkoła Morska w Gdyni Sp. z o.o. powstała w 1998 roku z połączenia dwóch ośrodków szkolenia marynarzy i oficerów morskich statków handlowych, a mianowicie Morskiego Ośrodka Szkoleniowego "M&N" Sp. z o.o. oraz "AGMOR" Morskiego Centrum Szkolenia Sp. z o.o. Na stronie znajdują się informacje o działalności szkoły.

http://www.morska.edu.pl/ - 19 Kwi 2000

Tworzenie szkoleń internetowych - BC Inter Media*****

Firma BC Inter Media prowadzi szkolenia internetowe i szkolenia wewnętrzne skierowane dla firm i osób indywidualnych przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy lms - pozwalającej na udostępnianie materiałów edukacyjnych i późniejsze śledzenie rezultatów nauczania.

http://e-learning.bcintermedia.pl/ - 23 Gru 2014

Wesoła Łapka - szkolenie psów Gliwice*****

Przedszkole dla szczeniąt i szkoła dla psów dorosłych każdej rasy, także nierasowych. Kliker - szkolenie pozytywne. Rozwiązywanie problemów z zachowaniem, wychowanie szczeniąt, nauka komend. Sprawdzone i skuteczne metody szkoleniowe.

http://www.wesolalapka.pl/ - 2 Kwi 2007

Wojskowa Akademia Techniczna*****

Wojskowa Akademia Techniczna jest wyższą uczelnią politechniczną w skład której wchodzi : pięć wydziałów akademickich , trzy katedry zamiejscowe na prawach filialnych i cztery samodzielne instytuty.

http://www.wat.waw.pl/ - 21 Sty 2000

Abakano.pl - coaching i szkolenia we Wrocławiu****

Abakano - wrocławska firma szkoleniowa specjalizująca się w coachingu menadżerskim i szkoleniach indywidualnych. Swoim klientom oferuje sesje life coachingu i coachingu biznesowego we Wrocławiu i innych dużych miastach Polski. Coaching przebiega pod opieką profesjonalnego coacha ICF, psychologa biznesu i dyplomowanego trenera biznesu Oliwii Matejko. Oprócz coachingu oferujemy Państwu szkolenia indywidualne, podczas których w realnym środowisku pracy klient zdobywa umiejętności w treningu jeden na jeden. Jest to najbardziej wydajny sposób prowadzenia szkoleń. W szerokiej ofercie znajdują się szkolenia grupowe, z efektywnej sprzedaży, umiejętności miękkich i szeroko pojętego zarządzania. Szkolimy profesjonalistów. Sprawdź nasze referencje.

http://www.abakano.pl/ - 28 Mar 2014

ABCnauka.pl - warsztaty****

Strona prezentuje ofertę szkół oraz ośrodków szkoleniowych znajdujących się w większych miastach naszego kraju. Zapisując się na kurs za pośrednictwem strony możemy liczyć na korzystne rabaty.

http://abcnauka.pl/ - 28 Lut 2013

AEC design- szkolenia Autocad, Inventor, Revit****

Zajmujemy się szkoleniami ze wszystkich oferowanych programów w tym m. in. Inventor, Szkolenia Revit, Autocad, Civil 3D oraz wsparciem technicznym. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Autodesk, firmą akredytowaną przez Autodesk w obszarze oprogramowania dla architektury i budownictwa, mechaniki oraz animacji 3D/FX. Proponujemy kompleksowe doradztwo i profesjonalne usługi.

http://www.aecdesign.pl/ - 15 Wrz 2010

Ajurweda-polska.pl - kursy ajurwedy****

Medycyna ajurwedyjska to ćwiczenia zarówno fizyczne jak i duchowe, to oczyszczenie całego organizmu. Ajurweda to zmiana sposobów myślenia, regulacja stanów emocjonalnych i uzyskiwanie harmonii z otoczeniem. Masaż ajurwedyjski to specjalistyczne zabiegi i masaż, które pomagą usunąć napięcia i toksyny z wszystkich obszarów ciała i umysłu. Oferujemy Państwu kurs masażu ajurwedyjskiego, który będzie doskonałym uzupełnieniem świadczonych przez Państwa usług z zakresu masażu relaksacyjnego i leczniczego. Więcej na www.ajurweda-polska.pl

http://www.ajurweda-polska.pl/ - 12 Sie 2017

Akademia Retoryki****

Akademia Retoryki organizuje kursy i indywidualne lekcje przemawiania, przekonywania i dyskutowania. Pracujemy nad organizacją Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego dla licealistów. Chcemy aby Polacy ładnie mówili a nie stękali i dukali.

http://www.akademiaretoryki.pl/ - 7 Cze 2017

Akademia Six Sigma****

Akademia 6Sigma - profesjonalne przygotowanie kadr na potrzeby implementacji i rozwoju strategii.

http://www.6sigma.pl/ - 16 Lis 2004

Informacje dodatkowe