KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > inne (552)

Akademia Szybkiego Czytania - Złota Edycja****

Akademia Szybkiego Czytania - Złota Edycja to niezwykle skuteczny program służący do opanowania techniki błyskawicznego czytania ze zrozumieniem. Użytkownik może poświęcić nawet 7 minut dziennie na naukę lub wybrać metodę Nauki Wymuszonej, gdzie efekty odczuwamy już po pierwszym użyciu programu.

http://www.szybkieczytanie.net/ - 31 Sie 2004

Akademia Wychowawcy - Internetowy Kurs na Wychowawcę Kolonijnego****

Kurs na Wychowawcę Kolonijnego metodą e-learningową (przez internet) Nie wychodzisz z domu! Kurs zorganizowany na podstawie zgody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Jakie warunki muszę spełniać formalnie aby rozpocząć kurs? Skończone 18 lat. Wykształcenie minimum średnie (niekoniecznie matura), ewentualnie klasa maturalna. Niekaralność. Co daje ukończenie tego Kursu? Uprawnienia do pracy w charakterze wychowawcy/opiekuna na koloniach, obozach, zimowiskach i innych formach zorganizowanego wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej.

http://www.akademiawychowawcy.pl/ - 28 Gru 2010

Angielski z dojazdem wrocław****

Witryna internetowa szkoły językowej mobile English proponuje lekcje języka angielskiego. Na witrynie znajduje się propozycja kursów dla dorosłych zarówno z zakresu języka branżowego jak i elementarnego. Lektorzy Mobile English prowadzą kursy w domu Klienta. Lekcje prowadzone są indywidualnie bądź grupowo przez doskonale przygotowanych native speakerów i lektorów. Tryb zajęć jest dostosowana do potrzeb Klienta, jego zajęć i czasu pracy. Na stronie szkoły znajduje się kontakt do oddziałów i cennik kursów.

http://wroclaw.angielskizdojazdem.pl/ - 23 Maj 2011

Aptekarska Szkoła Zarządzania****

Aptekarska Szkoła Zarządzania jest odpowiedzią dla farmaceutów chcących pogłębiać swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych metod zarządzania apteką. Posiadamy duże doświadczenie na rynku usług szkoleniowych skierowanych do aptekarzy, zebranych w oparciu o blisko 100 szkoleń przeprowadzonych w 18 miastach na terenie całego kraju.

http://www.aptekarska.pl/ - 13 Sty 2005

AQUATHERM-POLSKA****

Witryna firmy zajmującej się dystrybucją systemów instalacyjnych (wodociągowych i grzewczych) z polipropylenu PP-R. Na stronach znajdziemy informacje o firmie, gwarancjach, szkoleniach i pracach badawczych. Zapoznamy się również z ofertą firmy.

http://www.aquatherm.com.pl/ - 6 Mar 2000

Arche - psychologia dla ludzi.****

Na łamach strony znajdziesz informacje o prowadzonych warsztatach i szkoleniach, konsultacjach, zdrowiu i jodze. Terminy i program szkoleń, dane kontaktowe.

http://www.arche.krakow.pl/ - 6 Mar 2003

Architekci sprzedazy****

Grupa szkoleniowa Architekci Sprzedaży to jedna z czołowych i profesjonalnych firm szkoleniowych w Polsce. Trenerzy są praktykami, są to pracownicy wysokiego szczebla w organizacjach, psycholodzy i psychiatrzy. Dzięki tej firmie zwiększysz swoją sprzedaż. Architekci sprzedaży pracują na Twój sukces

http://www.architekci-sprzedazy.pl/ - 9 Paź 2009

Architektura wnętrz Wrocław Projektowanie wnętrz Wrocław - Strefa-art****

Profesjonalne kursy dokształcające to dziś inwestycja w siebie, nie tylko na przyszłość, ale także teraz, dziś. Warto więc przyjrzeć się kursom szkoleniowym dokładnie i wybrać najlepszy. Architektura wnętrz Wrocław, projektowanie wnętrz Wrocław czekają na kursantów, których ciekawość świata oraz pasje są wartościami nadrzędnymi.

http://www.strefa-art.pl/ - 18 Lut 2009

Aromaterapia****

Na stronie poświęconej aromaterapii znajdziecie wszystko o jej znaczeniu dla zdrowia i urody, olejkach, hydrolatach i afrodyzjakach. W aktualnościach informacje o kursach i szkoleniach.

http://friko3.onet.pl/wr/aromatic/ - 14 Lut 2000

Art & Style, dekorujemy i uczymy, projekty wnętrz, kursy****

Pracownia Art & Style powstała z pasji do projektowania wnętrz - projektowanie wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej, nadzór nad projektem, dobór materiałów, tworzenie projektów 3D. Prowadzimy szkolenia i kursy z zakresu projektowania wnętrz

http://www.artandstyle.pl/ - 22 Wrz 2010

Informacje dodatkowe