KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > inne (552)

EFFECT Szkoła Języków Obcych****

Effect jest nowoczesną Szkołą Języków Obcych zlokalizowaną w samym centrum Gliwic. Jesteśmy specjalistami w nauce najpopularniejszych języków świata: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Podstawą działania szkoły jest nauka języków zgodnie z wytycznymi Rady Europy zawartymi w dokumencie "The Common European Framework of References for Languages".

http://www.szkola.effect.edu.pl/ - 13 Sie 2004

Elektryczne ekrany projekcyjne - do biura i domu.****

Masz już dosyć tymczasowych rozwiązań? Na stronie ans-instalacje.pl znajdziesz ekrany do projektorów każdego typu:ekrany do zabudowy, ekrany elektryczne, ekrany projekcyjne ramowe, ekrany kino domowe. Produkowane przez czołowych krajowych i zagranicznych producentów, mogą być wykonane dokładnie według wymagań klientów. Nasz konsultant pomoże Ci wybrać ekran do projektora, niezależnie od tego czy chcesz zamówić ekran projekcyjny manualny czy ekran elektryczny. Firma oferuje również usługę profesjonalnej instalacji ekranów projekcyjnych.

http://www.ans-instalacje.pl/oferta/ekrany_projekcyjne.html - 27 Mar 2013

EPSILON****

Strona poświęcona matematyce. Znależć można wiele zadań, i tych trudniejszych i tych łatwiejszych, a także sztuczki matematyczne.

http://www.epsilon.z.pl/ - 30 Sie 2001

Espace Francais****

Espace Francais to kursy języka francuskiego na wysokim poziomie. Jeżeli jesteś zainteresowanym nauką francuskiego, jeżeli chcesz doskonale poznać ten język to koniecznie sprawdź kompletną ofertę Espace Francais prosto z Warszawy. Zapraszamy

http://www.espacefrancais.pl/ - 24 Maj 2013

ETC Group****

Przygotowywanie, realizacja i rozliczanie projektów szkoleniowych, w tym dla grup zamkniętych. Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie inwestycji jednostek samorządu terytorialnego i jednostek organizacyjnych, a także przedsiębiorców.

http://www.etcgroup.pl/ - 13 Cze 2007

Europejska Fundacja ds. Szkolenia w Anestezjologii****

Witryna fundacji zajmującej się podnoszeniem kwalifikacji anestezjologów. Zawiera informacje o kursach i ośrodkach regionalnych.

http://www.feea.org.pl/ - 1 Wrz 2001

Ewa Wróbel tłumacz przysięgły języka niemieckiego****

Tłumaczenia poświadczone oraz zwykłe z i na język niemiecki

http://www.ewawrobel-tlumacz.pl/ - 5 Kwi 2014

Federacja Związków Zawodowych Marynarzy i Rybaków****

Informacja o organizacjach zrzeszonych w federacji, prowadzonych szkoleniach. Zawiera także opis bieżących spraw spornych z udziałem zrzeszonych związków.

http://www.fedmaryb.org.pl/ - 1 Wrz 2001

Feng Shui Kraków - Konsultacje i Doradztwo FengShui****

Http://www.fengshuikrakow.com/ FENG SHUI w tłumaczeniu to „wiatr woda”, starochińska nauka o energii chi przestrzeni, oddziałująca na nasze życie, otoczenie, w którym żyjemy. Często klienci zgłaszają, że w ich domu, czy mieszkaniu czują się źle, niechętnie wracają do niego, po pewnych zmianach przeprowadzonych po konsultacji, okazuje się, że w mieszkaniu jest jaśniej, przestronniej, bardziej się kochamy, życie nam się zmienia w pasmo sukcesów, daje nam to zmiana przepływu energii chi. Zapraszamy na konsultacje feng shui z zakresu urządzania mieszkania.

http://www.fengshuikrakow.com/ - 22 Sie 2014

Firma szkoleniowa - Szkolenia biznesowe i coaching****

Firma szkoleniowa ValueCoaching oferuje szkolenia biznesowe oraz coaching, a także usługi konsultacyjne. Kompleksowe usługi szkoleniowe - zapraszamy.

http://www.valuecoaching.pl/ - 15 Kwi 2008

Informacje dodatkowe