KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > kształcenie nauczycieli (132)

Anglistyka, germanistyka i hispanistyka - WSF*****

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu. Filologia angielska, filologia hiszpańska i filologia germańska - trzyletnie studia licencjackie. Studia realizowane są w systemach: dziennym i zaocznym. Prowadzimy także studia podyplomowe. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.wsf.edu.pl/ - 10 Kwi 2006

Centrum Edukacji Internetowej Literka.pl*****

Zaproszenie do skorzystania z oferty z zakresu kursów doskonalących z Technologii Informacyjnej. Oferta kursów przez internet.

http://www.kursy.literka.pl/ - 7 Sty 2004

EduSeek*****

Portal edukacyjny dla ucznia, nauczyciela i rodzica - wszystkie przedmioty szkolne z animacjami, grami i konkursami. Dużo dobrej zabawy.

http://www.eduseek.ids.pl/ - 11 Paź 2000

Anglistyka - Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie****

Wyższa Szkoła Lingwistyczna jest uczelnią wyspecjalizowaną w filologii angielskiej i germańskiej. Możliwość równoczesnego studiowania 2 specjalności. Nowoczesne wyposażenie. Pierwsza Filologia On-Line w Polsce Autentyczna współpraca z prestiżowymi Uczelniami Europy.

http://www.anglistyka.pl/ - 4 Lip 2003

Awans Zawodowy Nauczycieli - Publikacje Nauczycieli, Materiały Dydaktyczne****

Awans Zawodowy Nauczycieli to serwis, w którym każdy nauczyciel, starający się o awans przed Komisją Kwalifikacyjną, może publikować swoje własne materiały. Zapewniamy publikację materiałów w dowolnej formie oraz płytę CD z prezentacją materiałów.

http://awans.szkola.net.pl/ - 22 Mar 2004

AWASKA - Dogoterapia, szkolenia Podkarpacie****

AWASKA Centrum Terapeutyczno-Edukacyjne Anna Wasińska oferuje szkolenia dla pedagogów i pracowników placówek oświatowych w zakresie dogoterapii, pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością intelektualną oraz autyzmem. Proponujemy Państwu w ramach zajęć z psem: wspomaganie edukacji, terapii oraz rewalidacji dziecka. W naszej ofercie znajdują się również specjalistyczne szkolenia psów, pomoc w wyborze i przygotowaniu psa dla rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym oraz spotkania z psim psychologiem. Zapraszam serdecznie na naszą stronę internetową.

http://www.awaska.pl/ - 8 Sie 2017

BAJKA - niepubliczne przedszkole prowadzone przez Stowarzyszenie.****

Przedszkole BAJKA prowadzone przez Wrocławskie Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży BAJKA. Informacje, oferta, lokalizacja, program dydaktyczny, zajęcia dodatkowe, imprezy, nowinki i wiele innych.

http://www.bajka.edu.pl/ - 27 Sie 2002

Bakałarz****

Wirtualny serwis Studium Języków Obcych "Bakałarz".

http://www.bakalarz.com.pl/ - 28 Sie 2000

Beautiful Minds - szkolenia i kursy komputerowe dla dzieci i młodzieży****

Firma z ogromnym doświadczeniem, zajmująca się nauczaniem dzieci i młodzieży od 4 roku życia informatyki oraz języków obcych. W ofercie kursy komputerowe dla dzieci na poziomach: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum. Prowadzimy również kursy dla nauczycieli oraz kursy języków obcych.

http://www.beautifulminds.pl/ - 3 Lis 2005

Centrum Kształcenia Podyplomowego UNS****

Uczelnia Nauk Społecznych prowadzi kształcenie na studiach licencjackich, magisterskich oraz studiach podyplomowych o profilu praktycznym, pozwalającym na rozwijanie wiedzy stosowanej oraz praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych, zmierzających do przygotowania studentów i słuchaczy do pracy zespołowej oraz projektowej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez odpowiednio przygotowaną kadrę dydaktyczno-naukową oraz doświadczonych praktyków z danego obszaru kształcenia. Oferta studiów na prowadzonych kierunkach budowana jest w oparciu o aktualne trendy edukacyjne oraz realne potrzeby, tak aby kierunki kształcenia podyplomowego, umożliwiały zarówno uzyskanie nowych kwalifikacji jak i doskonalenie warsztatu pracy.

http://podyplomowe.uns.lodz.pl/ - 13 Mar 2017