KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > kursy językowe (1 230)

Mova - szkoła językowa w Krakowie (dzielnica Ruczaj) : angielski, niemiecki, hiszpański**

Mova to nowoczesna szkoła językowa w Krakowie, na osiedlu Ruczaj, która uczy mówienia, ale też szkoła, w której dzieci solidnie uczą się słownictwa, gramatyki i doskonale się przy tym bawią! Centrum specjalizuje się w trzech językach: angielskim, niemieckim i hiszpańskim .

http://www.mova.pl/ - 8 Wrz 2006

[ Biuro Podróży P.E.S. ] kursy językowe, obozy językowe, kursy Londyn, nauka języka, kursy*****

Biuro Podróży P.E.S. - kursy językowe, obozy językowe, kursy Londyn, nauka języka, kursy, szkoły USA, rok w USA, Londyn, nauka języków, kursy Anglia, KURSY JĘZYKOWE, kursy USA, język angielski - oto bogata oferta Biura Podróży P.E.S.

http://kursy-jezykowe.pes.pl/ - 27 Lis 2001

ActiLingua Academy - nauka jezyka niemieckiego w Wiedniu*****

ActiLingua Academy, zlokalizowana w samym sercu Wiednia, oferuje całoroczne kursy języka niemieckiego dla dorosłych oraz kursy letnie dla młodzieży o różnym stopniu zaawansowania. Nauka języka niemieckiego w ActiLingua Academy odbywa się w małych międzynarodowych grupach, przy zastosowaniu sprawdzonych metod nauczania.

http://www.learn-german.org/ - 30 Sty 2002

Alliance Francaise w Katowicach*****

Opis kursów i egzaminów języka francuskiego prowadzonych przez Ośrodek Alliance Francaise przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

http://oaf.w.interia.pl/ - 20 Gru 2002

Angielski*****

Wortal dla uczących się języka angielskiego. Trzy serwisy codzienne aktualizowane - nauka słów, częste błędy, idiomy. Ponadto cotygodniowe: gramatyka, piosenki, artykuły, business, testy, wiersze, matura, wypracowania i humor. Dodatkowo zbiór słowników, download, katalogi szkół, agencji tłumaczeń, korepetycji, tłumaczy. Recenzje książek i programów.

http://www.angielski.edu.pl/ - 2 Sie 2002

Angielski - Target. Angielski dla Firm*****

Witryna WWW oferty językowej firmy TARGET z Warszawy zajmującej się specjlistycznymi kursami dla firm. Informacje o działalności firmy, referencje, prowadzący.

http://www.target.it.pl/ - 4 Lis 2002

Angielski dla dzieci - Anglomaniacy*****

Kurs języka angielskiego w sieci dla najmłodszych: interaktywne gry i zabawy językowe, testy, quizy, piosenki, słowniczek obrazkowy, materiały do wydrukowania.

http://www.anglomaniacy.pl/ - 1 Paź 2008

Angielski dla prawników, egzamin TOLES, legal English*****

Amcom 121 to angielski dla prawników, egzaminy TOLES i ILEC, legal English, szkolenia językowe biznesu i prawo w OIRP. Praktyki zawodowe w USA. Zapraszamy prawników - angielski na najwyższym poziomie!

http://www.121.pl/ - 16 Lut 2007

Anglistyka, germanistyka i hispanistyka - WSF*****

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu. Filologia angielska, filologia hiszpańska i filologia germańska - trzyletnie studia licencjackie. Studia realizowane są w systemach: dziennym i zaocznym. Prowadzimy także studia podyplomowe. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.wsf.edu.pl/ - 10 Kwi 2006

Au pair - Agencja Aupair Prowork Gawo*****

Strona agencji Au Pair Agency Gawo, oferującej programy dla młodzieży - legalna praca i nauka za granicą - wyjazdy w charakterze aupair, kursy językowe. Poza wyjazdami aupair na stronie informacje o innych programach umożliwiających legalną pracę zagranicą.

http://prowork.com.pl/ - 18 Kwi 2003