KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > kursy sportowe (201)

Aeroklub Ostrowski*****

Aeroklub Ostrowski. Dostępny jest opis działalności sekcji szybowcowej, samolotowej, spadochronowej, modelarskiej. Nie brak również informacji o byłych i planowanych imprezach lotniczych.

http://www.aeroklub.osw.pl/ - 15 Lut 2000

Aktualności muzyczne*****

Blog muzyczny, który opisuje muzykę, wydarzenia i koncerty. Porusza tematy najważniejszych aktualnych wydarzeń muzycznych.

http://www.aktualnoscimuzyczne.pl/ - 4 Wrz 2013

Centrum Działalności Nurkowej OCEANIA*****

Witryna klubu, którego aktyw stanowi grupa zapaleńcow i miłośników podwodnych wrażeń, mieści informacje o organizowanych szkoleniach, zdjęcia wraz z opisami autorskimi niektórych imprez nurkowych, w dziale download znajdziecie między innymi program dla nurków zplanner.

http://www.oceania.poznan.pl/ - 11 Sty 2002

Centrum Szkolenia Instruktorów*****

Witryna ośrodka kształcenia instruktorów, na stronie charakterystyka kursów (aerobik, otyłość, ćwiczenia wzmacniające), system kształcenia (dyplomy i uprawnienia), terminarz szkoleń, możliwość internetowych zakupów (muzyka, mikrofony, stepy). Informacje o konwencjach i seminariach, oraz fotografie instruktorów.

http://www.aerofit.pl/ - 21 Maj 2002

Cograwmiescie.pl *****

Dowiedz się o aktualnych imprezach kulturalnych w Krakowie na stronie cograwmiescie.pl. Czytaj o wydarzeniach muzycznych, jak chociażby koncercie znanego i legendarnego zespołu Black Sabbath. Nie przegap Live Music Festival Kraków, podczas którego grają gwiazdy wielkiego formatu, a także są oferowane ciekawe warsztaty oraz seanse filmowe. Wybierz się również na Krakowski bieg Sylwestrowy na 5 km oraz na 10 km. Dzięki stronie, nie przegapisz także dni otwartych różnych instytucji kulturalnych. Z nami będziesz na bieżąco!

http://www.cograwmiescie.pl/ - 19 Wrz 2016

DELPHINUS*****

Strona nowoczesnego podkrakowskiego basenu DELPHINUS z Zabierzowa. Na stronie informacje na temat basenu, galeria zdjęć, informacje na temat dojazdu i konktaku.

http://www.basen.qq.pl/ - 25 Lip 2002

Gdyński Serwis Regatowy*****

Aktualne wiadomości ze świata regat, pogoda dla żeglarzy, szkolenia regatowe, mnóstwo zdjęć - oczywiście z regat. Serwis prowadzi także własną bazę danych o zawodnikach.

http://www.sails.pl/ - 27 Sie 2001

Informacje muzyczne*****

Blog z wiadomościami muzycznymi, składający się z siedmiu zakładek: Strona Główna, Muzyka, Wydarzenia, Koncerty, Artyści, Konkursy, Redakcja. Tylko u nas zapoznasz się z najaktualniejszymi wiadomościami muzycznymi przedstawionymi w bardzo krótki sposób.

http://www.muzycznenewsy.pl/ - 4 Wrz 2013

Jachtklub Elektronik Rzeszów*****

Jachtklub Elektronik Rzeszów. Na stronach znajdują się informacje o działalności klubu, ponadto dostępne są wiadomości przydatne żaglującym na Zalewie Solińskim.

http://yc-elektronik.prz-rzeszow.pl/ - 15 Lut 2000

Motolotnie*****

Serwis poświęcony motolotniom. Znajdziemy tutaj materiały szkoleniowe, galerię foto, ogłoszenia, newsy i wiele innych.

http://www.motolotnie.rsi.pl/ - 20 Mar 2000