KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > kursy turystyczne (39)

EHC - szkolenia i praca w hotelach i gastronomii*****

Specjalistyczne szkolenia dla hoteli, restauracji i obiektów sportowo - rekreacyjnych. Ogłoszenia o pracę w hotelach i gastronomii z Polski i Europy. Baza CV osób poszukujących pracy w hotelach, gastronomii, rekreacji i SPA.

http://www.ehc.pl/ - 15 Cze 2005

Jachtklub Elektronik Rzeszów*****

Jachtklub Elektronik Rzeszów. Na stronach znajdują się informacje o działalności klubu, ponadto dostępne są wiadomości przydatne żaglującym na Zalewie Solińskim.

http://yc-elektronik.prz-rzeszow.pl/ - 15 Lut 2000

Polski Związek Alpinizmu*****

Tak powinna wyglądać strona każdej organizacji. Jest tu wszystko co chciałby znaleźć miłośnik turystyki górskiej, a więc informacje o kursach i szkoleniach, kalendarium imprez, najnowsze doniesienia, krótka i zwięzła historia organizacji. Mnóstwo odnośników do instytucji (polskich i zagranicznych), firm produkujących sprzęt i inne. Można przeczytać wybrane teksty z najnowszego numeru "Taternika

http://www.pza.org.pl/ - 21 Sty 2000

Agencja Usług Przewodnickich i Turystycznych Renesans Kraków****

Agencja Renesans Kraków - oferuje licencjonowanych: przewodników po Krakowie, przewodników górskich, pilotów wycieczek i tłumaczy. Organizuje kompleksowy pobyt w Krakowie oraz prowadzi kursy na przewodników po Krakowie.

http://renesans.krakow.pl/ - 17 Sie 2013

Almatur Giżycko****

Jeden z najstarszych i największych ośrodków sportów wodnych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Obozy żeglarskie, kursy, czartery, regaty, oferta dla niepełnosprawnych - Międzynarodowe Mistrzostwa Żeglarzy Niepełnosprawnych.

http://www.sail-almatur.pl/ - 3 Mar 2004

Amadeus Start****

Strona stanowiąca ofertę firmy świadczącej usługi z zakresu szeroko pojętej rezerwacji online (rezerwacje lotnicze, rezerwacje usług hotelowych, wynajem samochodów poprzez umożliwienie dostępu do wszystkich głównych firm rent-a-car, itp). Firma prowadzi także szkolenia z zakresu turystyki. Strona także w j. ang.

http://www.amadeus.com.pl/ - 18 Sie 2004

AVEN****

Strona Speleoklubu z Sosnowca, na której: informacje o klubie, a także galeria fotografii. Klub prowadzi także kursy Taternictwa Jaskiniowego.

http://www.aven.prv.pl/ - 15 Gru 2005

Biuro Przewodnickie K 2****

Firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie przewodnictwa górskiego i wspinaczkowego, a także szkolenia (narciarskie i wspinaczkowe). Witryna opracowana po polsku i angielsku.

http://www.k2.zakopane.pl/ - 5 Lut 2004

Biuro Turystyki Orion - Oficjalny Serwis****

Renomowany kurs pilotów i rezydentów, wyjątkowy Obóz RPG, wczasy z delfinami. Szeroki wybór ofert największych biur podróży, oraz bilety lotnicze tanich linii.

http://www.btorion.pl/ - 26 Sty 2005

Furnel Travel****

Firma specjalizuje się w obsłudze grup i klientów indywidualnych przyjeżdżających do Polski, obsłudze kongresów, podróży służbowych i turystyce edukacyjnej. Na stronie znajduje sie prezentacja oferty, kontakt.

http://www.furnel.polbox.pl/ - 11 Gru 2001