KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > kursy turystyczne (40)

ZART****

Witryna Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Turystyki. Agencja prowadzi działalność w zakresie wydawnictw, szkoleń, targów oraz obsługi i organizacji innych przedsięwzięć promujących turystykę na Pomorzu Zachodnim.

http://www.zart.com.pl/ - 4 Maj 2000

Animator, pilot wycieczek, rezydent - kursy i praca***

Interesuje Cię praca na stanowisku animatora wycieczek, rezydenta lub pilota? Jeżeli tak skontaktuj się z naszą firmą i przejdź odpowiednie kursy, a zdobędziesz wymarzone upragnienia.

http://www.akademiakadrturystyki.pl/ - 10 Sie 2012

Biuro Aktywności Górskiej - kursy wspinaczki, przewodnictwo***

Strona Biura Aktywności Górskiej, na niej oferta aktywnego spędzenia czasu w górach i Dolinkach Podkrakowskich. Organizacja kursów wspinaczki skalnej wraz z imprezami integracyjnymi z elementami wspinaczki, rekreacyjnymi zajęciami wspinaczki i speleologii "dla każdego".

http://www.bag.pl/ - 21 Lip 2004

Edukator - usługi oświatowe, turystyczne i handlowe***

Niewielka firma specjalizująca się w turystyce oświatowej dla dzieci i młodzieży, oraz turystyce zdrowotnej. Na stronach zamieszczono ofertę turystyczną - wycieczki, szkolenia i kursy, wczasy, noclegi, kolonie i zimowiska - oraz informacje o firmie.

http://www.edukator.alpha.pl/ - 12 Wrz 2000

Grań - szkoła wspinaczki skalnej***

Strona pozwalająca na zapoznanie się z ofertą kursów wspinaczki skalnej. Znajdziesz tu informacje o szkole, galerię zdjęć oraz formularz umożliwiający zapisanie się na kurs..

http://www.gran.maxi.pl/ - 19 Lut 2002

Instruktorzy żeglarstwa***

Jest to strona instruktorów żeglarstwa z Olsztyna. Znajduje się na niej między innymi oferta kursów żeglarskich na stopnie żeglarza i sternika jachtowego, galeria zdjęć.

http://www.ols.vectranet.pl/~pilaren/instr/ - 10 Kwi 2003

Internetowy kurs - Kierownik Wycieczek***

Internetowy kurs- Kierownik Wycieczek, dyplom Kierownika Wycieczek. Internetowy Kurs na Kierownika Wycieczek. Kierownik Wycieczek-nauka bez dojeżdżania, wygodnie i szybko przejdziesz cały kurs i otrzymasz dyplom Kierownika Wycieczek.

http://www.kierownikwycieczek.pl/ - 23 Lis 2010

Internetowy kurs na Rezydenta***

Kurs - Rezydent. Pierwszy Internetowy kurs dla Rezydentów. Zapisz się na kurs na Rezydenta. Zapisz się na kurs na Rezydenta. Jedyne w Polsce Internetowe kursy dla Rezydentów.

http://www.erezydent.pl/ - 20 Cze 2011

KLIWER S.A.***

Firma KLIWER z Warszawy zajmuje się organizacją rejsów, obozów oraz szkoleń żeglarskich, oprócz tego firma prowadzi szkółkę paralotniarską, organizuje wyjazdy weekendowe. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące oferty KLIWER'a.

http://www.kliwer.com.pl/ - 28 Mar 2000

Kolfer***

Strona zawiera odnośniki do grupy firm Kolfer - firmy komputerowej, turystycznej oraz do utworzonych przez tą firmę szkół: Wyższa Pomorska Szkoła Turystyki i Hotelarstwa, Pomorska Szkoła Turystyki i Rekreacji, Pomorska Szkoła Komputerowa.

http://www.sys.pl/ - 12 Wrz 2000

Informacje dodatkowe