KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > prawo jazdy (433)

Prawo jazdy w INTERIA.PL*****

Serwis Prawo Jazdy to najlepszy sposób na przygotowanie się do teoretycznego egzaminu na prawo jazdy! Tutaj znajdziesz wszystkie aktualnie obowiązujące pytania, jak również sprawdzisz swoją wiedzę podczas testu, który przebiega dokładnie tak samo, jak na egzaminie państwowym.

http://prawojazdy.interia.pl/ - 10 Lut 2005

Akademia jazdy*****

Serwis całkowicie poświęcony zagadnieniom związanym z procesem szkolenia kandydatów na kierowców. Baza ośrodków szkolenia kierowców, przepisy związane z ruchem drogowym, praktyczne porady dla kursantów, instruktorów oraz kierowców.

http://www.prawko.pl/ - 18 Paź 2001

Auto szkola Perfekt*****

Strona zawiera informacje dotyczace kursów, cen, terminów i lokalizacji prowadzonych szkoleń.

http://www.perfekt.prawojazdy.com.pl/ - 9 Maj 2005

Autoszkoła LUZ - Ośrodek Szkolenia Kierowców*****

Ośrodek Szkolenia Kierowców. Kursy na prawo jazdy. Strona warta obejrzenia.

http://www.luz.piotrkowska.lodz.pl/ - 9 Lis 2000

Imprezy integracyjne Warszawa Doskonalenie technik jazdy - ABJ*****

Akademia bezpiecznej jazdy zajmuje się szkoleniem kierowców oraz doskonaleniem technik jazdy. W ofercie znajdują się również imprezy integracyjne i inne kursy.

http://www.abj.waw.pl/ - 21 Lut 2008

MONZA - szkoła jazdy Warszawa*****

Ośrodek szkolenia kierowców MONZA to profesjonalna szkoła nauki jazdy w Warszawie. Zapraszamy na organizowane przez naszą szkołę kursy prawa jazdy karegorii A, A1 oraz B. W naszej szkole zgromadziliśmy zespół bardzo cierpliwych i sympatycznych instruktorów, dla których nauka jazdy to życiowa pasja. Dzięki ich wiedzy i długoletniemu doświadczeniu zawodowemu zdanie egzaminu będzie jedynie formalnością. Nauka jazdy w bezstresowej atmosferze to dewiza osk MONZA. Tel.: 22 846 09 90

http://www.oskmonza.pl/ - 28 Wrz 2010

Ośrodki szkolenia kierowców, kursy na prawo jazdy.*****

Kurs na prawo jazdy oraz ośrodki kształcenia. Wszystkie oferty zebrane w jednym miejscu oszczędzą Ci czas. Prawo jazdy i nauka jazd w osk to trafny wybór, dziesiątki wykwalifikowanych egzaminatorów.

http://www.osk-info.pl/ - 21 Lip 2010

Prawo jazdy*****

Witryna w całości związana ze szkoleniem kierowców. Można tu znaleźć informacje dotyczące obowiązujących przepisów, testy egzaminacyjne, listę dyskusyjną, bazę danych o ośrodkach szkolenia kierowców i nie tylko.

http://www.prawojazdy.com.pl/ - 14 Lip 2001

Prymus*****

Witryna krakowskeij szkoły jazdy Prymus. Na tej stronie znajdziesz informacje o organizowanych kursach i szkoleniach. Oprocz inforamcji o firmie przeczytasz dowcipy związane z nauką jazdy.

http://prymus1.w.interia.pl - 23 Lis 2000

Szczeciński serwis informacyjny*****

Serwis dla uczniów i studentów w Szczecinie i nie tylko. Kina, lokale, kursy, szkoły, ogłoszenia, kultura, ciekawe linki, amatorskie sieci, turystyka i wiele innych rzeczy. Generalnie informator co, jak i gdzie można zrobić w Szczecinie

http://www.infoludek.pl/ - 8 Lip 2001

Informacje dodatkowe