KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > prawo jazdy (430)

OSK Wiola - kurs prawa jazdy Bydgoszcz****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OSK Wiola - organizujemy profesjonalny kurs prawa jazdy w Bydgoszczy, zawsze stawiając na zadowolenie naszych kursantów. Zależy nam na tym, aby przekazać uczniom wiedzę teoretyczną oraz skutecznie nauczyć ich bezpiecznej i przepisowej jazdy samochodem.

http://www.oskwiola.pl/ - 31 Gru 2014

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW****

Serwis informujący o rodzajach, terminach, cenach i zakresie szkolenia na kursach kierowców rozmaitych kategorii.

http://www.delta.lodz.pl/ - 27 Sie 2001

Ośrodek szkolenia kierowców - nauka kategoria b****

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wejherowo - Piotr Kotowski. Zapisy na kurs na prawo jazdy kat B. Solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategoria B - nauka jazdy, kurs prawo jazdy Wejherowo, Luzino, Bolszewo, Reda i okolice. Z nami zdasz egzamin na prawo jazdy kat b.

http://www.oskpk.comweb.pl/ - 6 Lis 2012

Ośrodek szkolenia kierowców Białystok - OSK FILIP****

Zadbaj o swoją przyszłość z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Filip z Wysokiego Mazowieckiego. Oferta wygląda następująco: kursy na prawo jazdy kat A, B, C, D oraz B+E i C+E, kursy zawodowe ( pilarz, wymiana butli, operator koparko ładowarki), szkolenia UDT i kursy ADR. Sprawdź konkretną ofertę na stronie ośrodka.

http://osk-filip.pl/ - 31 Mar 2017

Ośrodek Szkolenia Kierowców ELKA - Przemyśl****

Strona Internetowa Ośrodka Szkolenia Kierowców "ELKA" w Przemyślu. Jej zadaniem jest informowanie klinetów o cennach, stanie technicznym pojazdów, organizowanych kursach.

http://www.oskelka.website.pl/ - 15 Mar 2004

Ośrodek szkolenia kierowców Gdańsk - Max****

OSK Max prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii A, B, B+E, C, C+E, D, do wyboru zajęcia teoretyczne raz w tygodniu, dwa razy w tygodniu, weekendowe, lub indywidualne.

http://www.osk-max.pl/ - 30 Lip 2013

Ośrodek Szkolenia Kierowców Kojot Warszawa****

Ośrodek Szkolenia Kierowców Warszawa. Prawie 100% zdawalność egzaminów za pierwszym razem

http://www.oskkojot.glt.pl/ - 10 Lip 2006

Ośrodek Szkolenia Kierowców KRAMEX****

Ośrodek organizuje naukę jazdy we wszystkich kategoriach (aktualne testy gratis) , oferuje przy tym niskie ceny, wspaniałą kadrę szkolącą i wiele pomocy dydaktycznych.

http://www.kramex.of.pl/ - 27 Kwi 2000

Ośrodek Szkolenia Kierowców LEW group****

Oto co oferujemy w ramach naszych kursów prawa jazdy: - Kadrę doświadczonych, rzetelnych i nakręconych pozytywną energią instruktorów - Wykłady, które dalece odbiegają od nudnych, ciągnących się w nieskończoność wywodów. Pokażemy Wam, że można nauczyć się przepisów o ruchu drogowym w ciekawy sposób - Materiały szkoleniowe w cenie kursu- podręcznik oraz najnowsze testy. - Duża flota samochodów do Waszej dyspozycji o których stan techniczny dbamy z wręcz obsesyjną starannością - Zajęcia praktyczne w godzinach odpowiadających kursantowi - Nielimitowane wyjazdy do miasta egzaminacyjnego w ramach kursu. Przygotowujemy do egzaminu zarówno w Bytomiu jak i w Rybniku- to Ty decydujesz gdzie chcesz zdawać - Wygodny system ratalny- to Ty decydujesz kiedy i ile wpłacisz i to bez żadnych ukrytych kosztów czy odsetek - Brak opłat za egzaminy wewnętrzne Wejdź na http://www.LewGroup.pl i sprawdź kiedy rozpoczynamy najbliższy kurs.

http://www.lewgroup.pl/ - 15 Mar 2016

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW OGNIWO ZBIGNIEW KOWALCZYK Szkoła nauki jazdy gorzów****

Ośrodek Szkolenia Kierowców Ogniwo to profesjonalna firma znajdująca się w Gorzowie Wielkopolskim. Od 1996 roku prowadzimy Ośrodek. Organizujemy kursy klasy: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D. Mamy nowe samochody, skuter, motocykle, własny plac manewrowy, salę komputerową i salę wykładową. Nasze kursy przygotowują do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Angażujemy w naszej firmie jedynie najlepszych instruktorów, żeby nasi kursanci byli zawsze usatysfakcjonowani. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do poznania się ze stroną internetową.

http://www.ogniwo.net.pl/ - 13 Wrz 2013