KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > prawo jazdy (433)

OSK Pegaz****

Zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Kierowców Pegaz w mieście Poznań. Tylko u nas doświadczona kadra, profesjonalnie przygotowane samochody oraz oczywiście najniższe ceny. Zatem jeżeli liczysz że powiedzie Ci się na egzaminie na prawo jazdy to zapraszamy serdecznie do szkoły nauki jazdy Pegaz

http://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ - 3 Paź 2013

OSK Star****

Nauka jazdy kat. AM, A1, A2, A, B. Ponadto firma zajmuje się organizacją następujących kursów dla kierowców zawodowych: szkolenia okresowe (przewóz rzeczy i osób), kursy kwalifikacji wstępnej, szkolenia ADR (podstawowe i na cysterny), licencja na przewóz zwierząt, certyfikat kompetencji zawodowych, kursy na wózki widłowe, HDS, podnośniki koszowe i inne w Ostrowie Wielkopolskim.

http://star.org.pl/ - 24 Mar 2014

OSK ULA Gliwice - profesjonalne kursy i szkolenia kierowców, nauka jazdy****

Ośrodek Szkolenia Kierowców ULA Gliwice - profesjonalna nauka jazdy samochodem osobowym i motocyklem - kategorie A, A+, B. Przyjazne kursy prawa jazdy i szkolenia kierowców. Filmy z poprawnego egzaminu praktycznego. Promocje.

http://www.oskula.pl/ - 9 Mar 2012

OSK Wiola - kurs prawa jazdy Bydgoszcz****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OSK Wiola - organizujemy profesjonalny kurs prawa jazdy w Bydgoszczy, zawsze stawiając na zadowolenie naszych kursantów. Zależy nam na tym, aby przekazać uczniom wiedzę teoretyczną oraz skutecznie nauczyć ich bezpiecznej i przepisowej jazdy samochodem.

http://www.oskwiola.pl/ - 31 Gru 2014

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW****

Serwis informujący o rodzajach, terminach, cenach i zakresie szkolenia na kursach kierowców rozmaitych kategorii.

http://www.delta.lodz.pl/ - 27 Sie 2001

Ośrodek szkolenia kierowców - nauka kategoria b****

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wejherowo - Piotr Kotowski. Zapisy na kurs na prawo jazdy kat B. Solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategoria B - nauka jazdy, kurs prawo jazdy Wejherowo, Luzino, Bolszewo, Reda i okolice. Z nami zdasz egzamin na prawo jazdy kat b.

http://www.oskpk.comweb.pl/ - 6 Lis 2012

Ośrodek szkolenia kierowców Białystok - OSK FILIP****

Zadbaj o swoją przyszłość z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Filip z Wysokiego Mazowieckiego. Oferta wygląda następująco: kursy na prawo jazdy kat A, B, C, D oraz B+E i C+E, kursy zawodowe ( pilarz, wymiana butli, operator koparko ładowarki), szkolenia UDT i kursy ADR. Sprawdź konkretną ofertę na stronie ośrodka.

http://osk-filip.pl/ - 31 Mar 2017

Ośrodek Szkolenia Kierowców ELKA - Przemyśl****

Strona Internetowa Ośrodka Szkolenia Kierowców "ELKA" w Przemyślu. Jej zadaniem jest informowanie klinetów o cennach, stanie technicznym pojazdów, organizowanych kursach.

http://www.oskelka.website.pl/ - 15 Mar 2004

Ośrodek szkolenia kierowców Gdańsk - Max****

OSK Max prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii A, B, B+E, C, C+E, D, do wyboru zajęcia teoretyczne raz w tygodniu, dwa razy w tygodniu, weekendowe, lub indywidualne.

http://www.osk-max.pl/ - 30 Lip 2013

Ośrodek Szkolenia Kierowców Kojot Warszawa****

Ośrodek Szkolenia Kierowców Warszawa. Prawie 100% zdawalność egzaminów za pierwszym razem

http://www.oskkojot.glt.pl/ - 10 Lip 2006

Informacje dodatkowe