KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > prawo jazdy (433)

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Toruniiu*****

Wchodząc na tą strone przeczytasz o historii, produkcji, szkołach a także o oferowanych kursach.

http://www.zdz.torun.pl/ - 3 Lip 2000

4 Race Warszawa - Szkoła doskonalenia techniki jazdy, szkoła szybkiej jazdy samochodem****

W naszej ofercie: nauka bezpiecznej jazdy samochodem, wyprowadzanie samochodu z poślizgu, jazda slalomem, hamowanie na śliskiej nawierzchni, co drive, sprzedaż opon, obsługa floty aut. Organizujemy także imprezy motoryzacyjne i firmowe (event dla firm).

http://www.4race.pl/ - 3 Wrz 2008

A&Atut Centrum komputerowe****

Strona firmy A&Atut, organizatora kursów komputerowych, językowych, prawa jazdy. Na stronie prezentowana jest oferta firmy wraz z cennikiem.

http://www.atut.poznan.pl/ - 23 Lip 2001

Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp z o. o. - szkolenia dla kierowców****

Firma, dzięki której opanujesz umiejętność prowadzenia w sytuacjach zagrożenia oraz przy trudnych warunkach drogowych. Umożliwiamy doskonalenie techniki pod nadzorem doświadczonych instruktorów. Akademia Bezpiecznej Jazdy znajduje się na terenie Warszawy. Nasze kursy mogą być także świetną atrakcją podczas imprezy integracyjnej.

http://akademia-bezpiecznej-jazdy.pl/ - 27 Lis 2017

Akademia Doskonalenia Jazdy - doskonalenie i nauka bezpiecznej techniki jazdy.****

Strona szkoły jazdy zajmującej się doskoneleniem technik jazdy samochodem, organizacją wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, treningiem bezpiecznej jazdy. Znajdziesz tutaj informacje o szkoleniach nauki jazdy odbywajacych sie na samochodach Mercedes Benz i Toyota na lotnisku lotnisku Bemowo Babice.

http://www.adjm.pl/ - 5 Cze 2002

Akademia Jazdy-beztresowny poradnik dla kierowców i kandydatów na kierowców****

Serwis całkowicie poświęcony zagadnieniom szkolenia kandydatów na kierowców oraz kierowców. Znajduje się tutaj aktualna oferta pomocy dydaktycznych przydatnych w procesie szkolenia.

http://www.akademiajazdy.pl/ - 20 Gru 2001

Alfred - Ośrodek szkolenia kierowców, nauka jazdy Lublin****

Alfred to Ośrodek szkolenia kierowców zapewniający najwyższy poziom nauczania, doskonale wykwalifikowaną i zawsze służącą pomocą Kadrę Instruktorów. Dzięki temu nauka jazdy staje się mniej straszna. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie.

http://www.alfred.lublin.pl/ - 23 Mar 2009

ALIEN kursy na prawo jazdy szczecin****

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej szkoły nauki jazdy znajdującej się w Szczecinie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szkoła Alien oferuje kursy prawa jazdy kategorii A i B, jakie uczą prowadzenia motocyklu i samochodu. Proponujemy też jazdy doszkalające dla tych, jacy może nawet mają już prawo jazdy, ale wciąż nie czują się pewnie za kierownicą. Nasi fachowi instruktorzy do każdego podchodzą indywidualnie i starają się jak najlepiej nauczyć obowiązujących przepisów oraz zasad zachowania na drodze. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

http://www.alien.szczecin.pl/ - 19 Paź 2015

ATC****

Kształcenie, nabywanie uprawnień, nabywanie umiejętności.

http://www.atcsc.pl/ - 18 Kwi 2006

Augusta - kursy prawa jazdy****

Warszawska szkoła kierowców prowadzi kursy na kategorie A,B,C,D i E. Na stronie szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.augusta.srv.pl/ - 24 Lis 2001

Informacje dodatkowe