KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > prawo jazdy (429)

Auto Salwator****

Auto Salwator Ośrodek Szkolenia Kierowców - nauka jazdy Kraków, woj. małopolskie. Profesjonalne szkolenie na prawo jazdy w Krakowie - w przyjemnej atmosferze i w korzystnej cenie. Zobacz jak dobra może być oferta! EURO>26, ISIC. Zapraszamy - nauka jazdy Kraków.

http://www.salwator-szkola.pl/ - 8 Kwi 2015

Auto szkolenia OLA****

Prawo Jazdy - Auto szkolenia OLA z Sosnowca zaprasza na kursy. Na stronie: galeria zdjęć, informacje o szkole i kursach.

http://www.ola.nc.pl/ - 23 Mar 2004

Auto Szkoła Caro - kursy na prawo jazdy****

Łódzka Auto Szkoła Caro zaprasza do skorzystania z oferty nauki. Prowadzimy kurs prawa jazdy.

http://autoszkolacaro.pl/ - 19 Paź 2016

Auto szkoła DUET - nauka jazdy Warszawa, kursy na prawo jazdy****

Profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców - Warszawa Mokotów. Kursy podstawowe, jazdy doszkalające, przygotowanie do egzaminu. Najnowsze materiały multimedialne i testy egzaminacyjne, program nauki dostosowany do potrzeb i możliwości kursanta.

http://www.oskduet.pl/ - 24 Sie 2006

AUTO SZKOŁA LUKAS****

Masz zamiar zostać kierowcą? Nie mogłeś lepiej trafić. W ofercie naszej auto szkoły znajdziesz w pełni profesjonalny i szybki kurs prawa jazdy za rozsądną cenę. Lukas auto szkoła Łódź posiada biuro: Łódź ul. Lutomierska 115 (przy skrzyżowaniu ulic Lutomierska-Klonowa) .

http://auto-szkola-lukas.pl/ - 19 Lut 2016

Auto szkoła PIK - nauka jazdy dla niepełnosprawnych****

Nauka jazdy w auto szkole PIK to sama przyjemność! Serdecznie zapraszamy na profesjonalne kursy na terenie Warszawy i okolic. W ofercie posiadamy również naukę jazdy dla osób niepełnosprawnych.

http://www.autopik.waw.pl/ - 17 Kwi 2009

AutoFan - Ośrodek Szkolenia Kierowców****

Zainteresowanym zapewniamy grono cierpliwych i doświadczonych instruktorów. Zapewniamy nowoczesne sale wykładowe, wszelkie pomoce dydaktyczne, profesjonalne place manewrowe zgodne z wymogami szkolenia oraz badania lekarskie. Szkolimy pojazdami identycznymi, jak na egzaminach państwowych.

http://www.autofan.wroclaw.pl/ - 30 Wrz 2005

autokursy.com - serwis przyszłych i obecnych kierowców****

TRÓJMIEJSKA SZKOŁA KIEROWCÓW - serwis informacyjny o kursach na prawo jazdy, nauka jazdy i doskonalenie, aktualne informacje prawne, kodeks drogowy, znaki drogowe, testy, mandaty, porady eksploatacyjne.

http://kierowcy.republika.pl/ - 29 Paź 2004

Autokursy.net****

Informacje na temat szkół nauki jazdy oraz firm zajmujących się szkoleniem przyszłych kierowców na terenie Warszawy.

http://www.autokursy.net/ - 3 Gru 2004

AUTO-MOTO kursy doszkalające****

W Nowym Sączu mieści się siedziba Auto-Moto Szkoły. Jest to placówka oferująca kursy na prawo jazdy, która ma ogromne, ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń teoretycznych oraz praktycznych. W naszej ofercie znaleźć można kursy kategorii AM, A1, A2, A, B, C, D/C, D/B, E, E, B oraz D. Przykładamy wielką wagę do poziomu nauczania, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem. Do dyspozycji Kursantów oddajemy nowoczesne samochody jak i odpowiednio wyposażone sale dydaktyczne. Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe i elastyczne terminy. Szczegóły na stronie.

http://motoszkola.info/ - 20 Lip 2017