KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > prawo jazdy (433)

FORTIS kurs zamówień publicznych****

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Ośrodka Szkoleniowo-Seminaryjnego FORTIS. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Szczecinie, tutaj również prowadzimy kursy i szkolenia w naszej doskonale przystosowanej placówce oraz miejscowych hotelach. Organizujemy kursy z zakresu prawa podatkowego, zamówień publicznych, ochrony danych osobowych, KPA, prawa pracy, świadczeń ZUS, zarządzania kadrami, rachunkowości oraz negocjacji i komunikacji interpersonalnej. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów oraz specjalistów. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę.

http://fortis.szczecin.pl/ - 6 Wrz 2016

FRESH Driver - Nauka Jazdy****

Nauka jazdy FRESH Driver Gorzów Wlkp. - serwis dla kursantów - oferujemy bezstresowe kursy na prawo jazdy kategorii B oraz atrakcyjne warunki jazd doszkalających i dodatkowych. Pragniesz odświeżyć umiejętności kierowania samochodem osobowym? Chcesz podszkolić się jeszcze przed egzaminem? Dobrze trafiłeś! W naszej firmie służymy właśnie taką pomocą. Zapraszamy!

http://www.zerostresu.pl/ - 12 Paź 2010

Glaz-Car Tadeusz Kowal - szkoła jazdy, nauka jazdy w Żywcu****

Chcesz zrobić prawo jazdy, ale nie wiesz, do jakiego ośrodka szkoleń kierowców się udać? Najlepiej tam, gdzie wykładowca i instruktor podejdzie do Ciebie indywidualnie i pomoże zagłębiać Ci się w tajnikach ruchu drogowego. OSK Glaz-Car to ośrodek szkolenia kierowców kat. B. Firma zostala założona w 2012 roku, a jej siedziba znajduje się przy ul. Wesołej 4 w Żywcu. Ośrodek szkolenia kierowców jest prowadzony w przyjaznej i bezstresowej atmosferze przez doświadczonego instruktora z wieloletnim stażem za kierownicą. Szkoła jazdy Glaz-Car w Żywcu - tu rozpoczniesz swoją przygodę z nauką jazdy, najpierw podczas zajęć teoretycznych, gdzie poznasz zasady ruchu drogowego, zaznajomisz się z kulturą jazdy, dowiesz się, w jaki sposób przeprowadzany jest egzamin na prawo jazdy. Masz wątpliwości bądź jakieś pytania przed przystąpieniem do kursu na prawo jazdy? Skontaktuj się z nami, przekażemy Ci istotne informacje oraz odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

http://www.glaz-car.pl/ - 27 Cze 2014

Gryglas - Kurs prawa jazdy w auto szkole w Łodzi****

Strona szkoły organizującej kursy prawa jazdy dla osób chcących zdawać egzamin w Łodzi. Gryglas szkoli kandydatów na kierowców na autach takich jak Suzuki Swift.

http://www.gryglas.com.pl/ - 14 Maj 2015

ICSK - Internetowe Centrum Szkolenia Kierowców. Nauka i prawo jazdy****

Szkoły nauki jazdy, testy online, gdzie najlepiej zdawać egzamin, kodeks drogowy... Wszystko czego potrzebujesz aby zdać egzamin na prawo jazdy.

http://www.icsk.pl/ - 22 Sie 2005

Igielski - autoszkoła****

Szczecińska szkoła proponuje kursy na kategorie A,B,C i E. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.igielski.com.pl/ - 26 Lis 2001

Jazdy doszkalające warszawa****

Centrum-word prowadzi jazdy Doszkalające na terenie Warszawy. Jazdy są przeznaczone dla osób które oczekują na egzamin państwowy, a także dla osób posiadających prawo jazdy ale nie czujących się pewnie na ulicach Warszawy. Jazdy odbywają się trasami egzaminacyjnymi: WORD Bemowo ul Powstańców Ślaskich, WORD Okęcie ul Radarowa, WORD Bródno ul Odlewnicza. Na jazdy umawiamy się 7 dni w tygodniu, jesteśmy elastyczni pod kątem godzin umawiania sie na jazdy jak i miejsca rozpoczynania i zakończenia jazd.

http://www.centrum-word.pl/ - 31 Mar 2013

Jazdy doszkalające-serwis instruktora nauki jazdy****

Jazdy doszkalające w warszawie, jakość i profesjonalizm, wysoka zdawalność, instruktor nauki jazdy Joanna Lasota

http://www.joanna-instruktor.strefa.pl/ - 27 Lis 2008

JUMA - tania nauka jazdy w Krakowie****

Jesteśmy jedną z najdłużej działających Szkół Nauki Jazdy w Krakowie. Nasi instruktorzy charakteryzują się dużą cierpliwością i wyrozumiałością. Zapewniamy wysoki poziom szkolenia z wykorzystaniem najnowszych technik multimedialnych. Nasza oferta to tani sposób na uzyskanie uprawnień kategorii A i B.

http://www.juma.krakow.pl/ - 14 Paź 2014

Kanon - Ośrodek Szkolenia Kierowców****

Na stronie firmy "Kanon" z Warszawy znajdują się informacje o prowadzonych kursach i mapa dojazdu.

http://republika.pl/kanon_2000/ - 26 Lis 2001

Informacje dodatkowe