KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > prawo jazdy (429)

Kurs prawa jazdy Kraków****

OSK Pirat prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii A, B i C. W ramach kursu zapewnione są materiały dydaktyczne, testy i badania lekarskie. Ośrodek Szkolenia Kierowców Pirat wyposażony jest w komputer, na którym można ćwiczyć do egzaminu teoretycznego (program do zdawania egzaminu w Ośrodku Egzaminacyjnym). Zniżki dla uczniów i studentów.

http://oskpirat.pl/ - 8 Lut 2011

KURSY I SZKOLENIA CHEŁM "KURSOR"****

Szkolenia: Prawo jazdy kat. A,B,B+E,C, instruktor nauki jazdy, ADR, LPG, BHP, instruktor praktycznej nauki zawodu, kierowca - operator, konserwator wózków podnośnikowych, kierownik, wychowawca placówek wypoczynku dla dzieci.

http://www.kursor-chelm.pl/ - 22 Sty 2007

Kursy na prawo jazdy****

Szkoła jazdy położona w strefie egzam blisko ośrodka egzaminacyjnego 1 miejsce w zdawalności na Dolnym Śląsku za 2004/2005.Samochody takie jak na egzm. punto 3i panda. Jazdy od 6 rano do 22 w soboty i w niedziele. Kat A,B. Lekarz na miejscu...

http://www.kursant.wroclaw.pl/ - 21 Mar 2005

Kursy prawa jazdy, języka migowego - Szkolenia Jastrząb Jastrzębie-Zdrój****

Kursy nauki jazdy w centrum Szkolenia Jastrząb to gwarancja pozytywnego wyniku na państwowym egzaminie na prawo jazdy. Doświadczeni i cierpliwi instruktorzy pomogą opanować naukę jazdy nawet najbardziej zestresowanym kursantom. Szkolenia Jastrząb prowadzi także kursy dla osób niesłyszących oraz naukę języka migowego.

http://www.szkolenia-jastrzab.pl/ - 6 Kwi 2016

KURSY PRAWA JAZDY OLSZTYN****

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Olsztynie jest samorządową osobą prawną. Do podstawowych zadań Ośrodka należy organizowanie i przeprowadzanie egzaminów państwowych dla osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i przeprowadzania kursów, szkoleń, które umożliwiają przystąpienie do egzaminu. Prowadzone są też kwalifikacje wstępne, szkolenia okresowe dla kierowców, które mogą być przeprowadzane innowacyjną metodą e-learningu. Prócz tego szkolimy w zakresie kierowania ruchem drogowym, kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego, przygotowujemy do egzaminu z przewozu drogowego taksówką, który daje kierowcy licencję taxi. Ośrodek również prowadzi aktywność oświatową dla dzieci i młodzieży służącą popularyzacji zasad bezpieczeństwa na drodze. Łącząc edukację z zabawą urządzamy Turnieje Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjów. Znaczącym elementem jest przekazanie informacji z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

http://word.olsztyn.pl/ - 17 Sie 2012

Lektor Lublin - Ośrodek szkolenia kierowców i operatorów wózków widłowych.****

LEKTOR Lublin - Ośrodek szkolenia kierowców i operatorów wózków widłowych. Szkolenia z zakresu BHP i inne

http://www.lektor.net.pl/ - 13 Kwi 2007

Lider - szkoła jazdy****

Kursy na Prawo Jazdy.

http://www.lider.waw.pl/ - 7 Cze 2006

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie****

Przez rzetelne sprawdzanie kwalifikacji i profesjonalne szkolenie uczestników ruchu drogowego, pragniemy promować bezpieczeństwo, kulturę i kompetencję kierowców na drogach. Informacje o kursach, przetargach, samochodach.

http://www.mord.krakow.pl/ - 1 Mar 2004

Nauka i kurs prawa jazdy - Ekspres-Oskroba****

Szkoła Ekspres-Oskroba zaprasza na profesjonalny kurs prawa jazdy. Specjalnością jest nauka do egzaminów na kategorie A i B. Kursanci otrzymują wiele nowoczesnych pomocy naukowych, dzięki czemu kurs jest jeszcze skuteczniejszy.

http://www.ekspres-oskroba.pl/ - 4 Paź 2013

Nauka Jazdy****

Serwis skierowany do przyszłych kierowców. Znajdziemy w nim: przepisy prawne, spis szkół jazdy, przykładowe egzaminy, ceny kursów, chat oraz forum.

http://www.nauka-jazdy.pl/ - 28 Sie 2001