KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > prawo jazdy (430)

Nauka Jazdy AS Robert Fyda****

Szkoła nauki jazdy AS Robert Fyda. Najlepsza szkoła w Kamiennej Górze a może i na dolnym śląsku.

http://www.naukajazdy.cba.pl/ - 20 Mar 2006

Nauka jazdy Gdańsk****

MINI - nauka Jazdy Gdańsk. Kursy prawa jazdy kategorii A,A1,B,B automat w Gdańsku. Na stronach szkoły nauki jazdy MINI znajdziesz informacje o naszej firmie, nauce jazdy, prawu drogowym oraz wiele innych informacji przydatnych dla kierowców.

http://www.oskmini.pl/ - 14 Cze 2010

Nauka jazdy i prawo jazdy Poznań - Kamatel****

Kamatel jest to szkoła jazdy która mieści się Poznaniu. Kamatel prowadzi naukę jazdy dla wszystkich. Dzięki tej szkole można zdobyć prawo jazdy w bardzo szybkim tempie. Kamatel zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów którzy nauczą każdego jak jeździć.

http://www.kamatel.pl/ - 14 Lip 2008

Nauka jazdy KANON****

Prowadzimy kursy prawa jazdy, szkolenie kierowców. Nauka jazdy realizowana w naszym ośrodku obejmuje kategorie A i B.

http://www.kanon.net.pl/ - 18 Mar 2005

Nauka jazdy Kwartnik****

Podstawowe i niezbędne informacje dla kandydata na kierowcę i dla kierowców. Schematy działań i zachowań. Animacje placu manewrowego, animacje skrzyżowań z pokazem prawidłowych zachowań. Sprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wyciągi z przepisów.

http://prawko-kwartnik.info/ - 21 Kwi 2004

Nauka jazdy lublin****

Ośrodek Szkolenia Kierowców - Nawigator serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na kurs prawa jazdy na kat. B Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego.

http://www.nawigator.lublin.pl/ - 26 Paź 2010

Nauka jazdy Ostrów Wielkopolski****

Nasz ośrodek szkolenia kierowców przygotował dla kursantów ciekawą ofertę, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zainteresowanym. Nasza szkoła jazdy skierowana jest do wszystkich, ponieważ świadczymy kompleksową usługę. U nas zdobędziesz umiejętności, które uprawniają do kierowania samochodem osobowym, ciężarówką czy też autobusem. Dodatkowo pomagamy w uzyskaniu prawa jazdy osobom niepełnosprawnym

http://www.osk-tarchalski.pl/ - 23 Lut 2014

Nauka jazdy Warszawa Prawo jazdy Warszawa - Euroszkoła****

Euroszkoła zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych kursów na prawo jazdy. Kursy w atrakcyjnych cenach prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.euroszkola.com.pl/ - 8 Lip 2008

Nauka jazdy Wesoła****

Ośrodek Szkolenia Kierowców ”Rajdowiec\" oferuje kompleksowe przygotowanie do egzaminów na prawo jazdy kategorii B, a także dodatkowe jazdy doszkalające i podnoszące umiejętności z zakresu prowadzenia samochodu.

http://www.rajdowiec.net/ - 17 Wrz 2012

Nauka prawa jazdy w Tychach - O.S.K. Mobilek****

Prowadzimy szkołę nauki jazdy w Tychach, zapewniając pomoc przyszłym kierowcom w zdobywaniu wiedzy praktycznej oraz teoretycznej. W ramach organizowanych kursów przeprowadzamy wykłady oraz prowadzimy z uczestnikami zajęcia praktyczne. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie uczestników szkolenia do egzaminu państwowego i kierowania pojazdem w ruchu ulicznym.

http://www.mobilek.tychy.pl/ - 31 Gru 2014