KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > przygotowania do egzaminów (225)

Bastet-Language Center Centrum Języków Obcych i Kształcenia Olsztyn*****

Jesteśmy Szkołą z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu kursów językowych i szkoleń specjalistycznych różnego typu dla osób indywidualnych oraz instytucji.

http://www.bastet.com.pl/ - 18 Cze 2007

Centrum Językowe OXFORD*****

Jesteśmy liczącą się szkołą językową na Pomorzu. Wiodąca pozycja w rankingu tego typu placówek jest wynikiem 17 lat pracy zespołu 22 doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lektorów. Od stycznia 2005r. prowadzimy zajęcia w komfortowym budynku przy alei 3-go Maja 5 w Słupsku.

http://www.oxford.slupsk.pl/ - 19 Lip 2006

Indeks - kursy przygotowawcze.*****

Studencki Ośrodek Kształcenia Indeks działa od 1996 roku - w ramach oferty edukacyjnej proponujemy profesjonalne kursy przygotowawcze - egzaminy wstępne na studia, matura oraz egzamin gimnazjalny. Nie tylko skutecznie przygotowujemy do egzaminów, pomagamy także maturzystom wybrać kierunek studiów. Kursy przygotowawcze - matura, nowa matura, studia, gimnazjum, egzaminy wstępne.

http://www.indeks.edu.pl/ - 7 Gru 2005

Korepetycje Wrocław - Wrocławski Bank Korepetycji*****

Ogłoszenia korepetycji ze wszystkich przedmiotów i języków w każdej dzielnicy Wrocławia. W serwisie znajdziesz zawsze aktualne ogłoszenia korepetycji.

http://korepetycje.wroc.pl/ - 27 Paź 2010

Kursy Maturalne*****

Skuteczne kursy maturalne, korepetycje z zakresu liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej. Zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Doświadczona kadra rekomendowana przez maturzystów i OKE. Lokalizacja w centrum Krakowa w dzielnicy Kazimierz. Skuteczność potwierdzona wynikami. Promocje i konkursy.

http://www.edukus.edu.pl/ - 19 Sty 2011

Kursy maturalne - Szczecin*****

Na stronie Arysto znajduje się pełna oferta korepetycji z przedmiotów szkolnych dla młodzieży w każdym wieku. Arysto oferuje kursy i pojedyncze korepetycje. Na stronie poczytasz o nauczycielach, którzy z nami współpracują, poznasz cennik i znajdziesz kontakt do naszych oddziałów.

http://arystokorepetycje.pl/ - 13 Kwi 2011

Prawo jazdy*****

Witryna w całości związana ze szkoleniem kierowców. Można tu znaleźć informacje dotyczące obowiązujących przepisów, testy egzaminacyjne, listę dyskusyjną, bazę danych o ośrodkach szkolenia kierowców i nie tylko.

http://www.prawojazdy.com.pl/ - 14 Lip 2001

PROGRAM EDUKACYJNY SOCRATES*****

PROGRAM EDUKACYJNY SOCRATES - czyli zaawansowane kursy przygotowawcze do egzaminu maturalnego oraz egzaminów wstępnych na Wyższe Uczelnie.

http://www.socrates.com.pl/ - 19 Wrz 2003

TFLS - Szkoła Języków Obcych - Angielski, FCE, CAE, CPE, TOEFL, LCCI, Business English.*****

TFLS - Szkoły Językowe. Kursy językowe - FCE - First Cerificate, CAE-Advanced, CPE, TOEFL - język angielski, EFB - Business English, LCCI, GMAT, kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego. Centrum Egzaminacyjne LCCI. Angielski-testy.

http://www.tfls.com.pl/ - 1 Kwi 2004

ABBA Warszawa - pisanie prac licencjackich i magisterskich****

Profesjonalna pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych - konsultacje, korepetycje i przygotowanie do egzaminów.

http://www.pracamagisterskaabba.net/ - 22 Lut 2017