KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > szkolenia artystyczne (117)

Fabryka gliny*****

Pracownia ceramiczna, w której nauczysz się pracy twórczej lepiąc w glinie.

http://www.fabrykagliny.pl/ - 30 Sie 2010

Fundacja Pro Academia Narolense*****

Wchodząc pod ten adres dowiecie się o celach Fundacji (m.in. zespołu pałacowo-parkowego w Narolu w Województwie Podkarpackim i utworzenie w nim oraz prowadzenie i finansowanie szkoloniowo-naukowego centrum artystycznego; inspirowanie i wspieranie działań integrujących środowiska młodzieży artystycznej Europy Środkowej i Wschodniej; upowszechnianie wiedzy o przeszłości, dorobku i tradycji Małopolskiej Wschodniej w dziedzinie kultury i sztuki).

http://free.ngo.pl/narol/ - 17 Lut 2000

Laboratorium Reportażu - studia podyplomowe i redakcja internetowa*****

Laboratorium Reportażu Instytutu Dziennikarstwa UW to eksperymentalna placówka badawcza, na którą składają się dwuletnie studia podyplomowe, redakcja internetowa, pismo warsztatowe Workshop, eksperymenty dziennikarskie, autorskie projekty artystyczne

http://www.reporter.edu.pl/ - 2 Sie 2005

NIBYLANDIA Sala Zabaw dla Dzieci Katowice*****

Nibylandia, to obecnie największa na Śląsku sala zabaw dla dzieci z Katowic, Chorzowa, Tychów i Sosnowca. Zapewnia doskonałą zabawę dla maluchów tych troszkę starszychi. Specjalizuje się w organizowaniu przyjęć i imprez urodzinowych dla dzieci oraz zajęć artystycznych. Doskonale wyposażony plac zabaw z 6 poziomami labiryntu i prawie 1000 metrów powierzchni do zabawy.

http://www.salazabaw.katowice.pl/ - 30 Sie 2010

Studio rysunku Kraków*****

Nauka rysunku; przygotowania do egzaminów na studia architektoniczne; kurs całoroczny i warsztaty wakacyjne.

http://www.studiorysunku.pl/ - 23 Cze 2005

Akademia****

Akademia Florystyki - florystyka na wysokim poziomie. Prawie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest w dzisiejszych czasach poszerzanie swych zdolności oraz talentów, zazwyczaj poprzez uczestnictwo w różnorakich szkoleniach, które rozwijają kwalifikacje oraz szykują nas do wybranego zawodu. Florysta praca Łódź, Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań i inne miasta w kraju. Naprzeciw tego typu potrzebom wychodzi Akademia Florystyki, gwarantująca swoim podopiecznym pierwszorzędne kursy florystyki, przystosowujące do zawodu bukieciarza, pogłębiające wiedzę z zakresu układania kwiatów (florystyka, stroiki na boże narodzenie). Praca bukieciarza polega na aranżowaniu bukietów i innych dekoracji kwiatowych jak np stroiki na boże narodzenie. Do jego zadań zalicza się zwykle przygotowanie kwiatków do sprzedaży, ich właściwa pielęgnacja, układanie ozdób i bukietów wedle życzenia kupujących, dawanie rad, jak dbać o dane rośliny.

http://www.akademiaflorystyki.pl/ - 11 Paź 2017

Akademia Florystyki Marioli Miklaszewskiej****

Akademia Florystyki Marioli Miklaszewskiej to renomowana szkoła na Polskim rynku. Akademia prowadzi zajęcia dla mistrzów florystyki, dla florystów i amatorów, entuzjastów dekoracji kwiatowych. Zapraszamy na zajęcia.

http://www.mariolamiklaszewska.pl/ - 12 Lut 2013

Analiza kolorystyczna, profesjonalny makijaż ślubny Warszawa****

ArtofStyle - kreacja wizerunku, wizaż i stylizacja. Zakupy ze stylistą - osobisty stylista Personal Shopper pomoże dokonać zakupów. Analiza sylwetki i analiza kolorystyczna, profesjonalny makijaż ślubny Warszawa. Kursy wizażu, nauka makijażu i warsztaty stylizacji w Warszawie, mazowieckie.

http://www.artofstyle.pl/ - 22 Sie 2012

Art Form Studio - Kursy rysunku | Kursy malarstwa | Warszawa****

Kursy i warsztaty rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych, dla hobbystów oraz osób przygotowujących się na ASP, PJATK.

http://artformstudio.pl/ - 20 Lis 2018

Atrakcje, urodzinki dla dzieci - trójmiasto Szperk****

Family World w Galerii Handlowej Szeprk - Gdynia Pogórze, woj. pomorskie. Plac zabaw z atrakcjami i sala zabaw dla dzieci - oferta na wejścia indywidualne i oferta na przyjęcia urodzinowe (atrakcje na urodzinki dziecka), warsztaty dla dzieci i dorosłych. Także punkt opieki dla dziecka od 3 lat.

http://familyworld.pl/ - 28 Lis 2012