KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > szkolenia biznesowe (672)

AchieveGlobal Learning Systems Polska*****

AG LSP jest częścią największej na świecie organizacji szkoleniowej. Oferuje 28 programów szkoleniowych obejmujących takie zagadnienia jak: obsługa klienta, zarządzanie i komunikacja, cykl doskonalenia sprzedaży oraz szkolenia dla trenerów. Serwis prezentuje charakterystykę firmy, ofertę szkoleń oraz książek o tematyce szkolenia personalnego.

http://www.achieveglobal.com.pl/nowa/ - 26 Wrz 2000

Akademia NLP - szkolenia dla firm, szkolenia na zamówienie*****

Akademia NLP zaprasza na szkolenia. Akademia NLP prowadzi warsztaty manipulacji, warsztaty NLP oraz szkolenia dla firm na zamówienie z tematów: sprzedaż, negocjacje handlowe, telemarketing, budowanie wewnętrznej motywacji. Zbigniew Kierat oraz Grzegorz Burian to trenerzy akademii NLP, którzy czerpią doświadczenie od takich sław jak: Richard Bandler i John Grinder. Na stronie jest informacja czym jest NLP.

http://www.akademianlp.pl/ - 16 Kwi 2004

Akademia Six Sigma. Gdańsk*****

Six Sigma to filozofia zarządzania biznesem, o której Jack Welch, CEO General Electric mówił -"Six Sigma będzie największym, najbardziej satysfakcjonującym osobiście, a w końcowym rozrachunku najbardziej rentownym przedsięwzięciem w naszej historii"

http://polishsixsigmaacademy.pl/ - 9 Gru 2005

AP Podkarpackie Centrum Kształcenia Biznesu*****

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą. Obszary naszego działania to szkolenia, kursy, doradztwo personalne. Organizujemy szkolenia otwarte, zamknięte, wyjazdy integracyjne. Wypełniamy wnioski unijne. Specjalizujemy sie w szkoleniach menedżerskich, komunikacji interpersonalnej, z budowania zespołu , zarządzania projektami, obsługi klienta, zarządzania emocjami, związanych z nowymi regulacjami prawnymi.

http://www.pckb.pl/ - 1 Cze 2005

ATF - zarządzanie ryzykiem, weryfikacja, sporządzanie biznesplanów *****

Celem ATF Consulting jest ułatwienie dostępu do specjalistycznej wiedzy z zakresu rynków kapitałowych - zarządzanie ryzykiem. Serwis oferuje też usługi z zakresu: sporządzanie wycen i analiz, prognozy finansowe, sporządzanie i weryfikacja biznesplanów, analiza fundamentalna.

http://www.atfconsulting.eu/ - 6 Lis 2007

AVENHANSEN : Szkolenia biznesowe - takie, jakich potrzebujecie*****

Profesjonalne, praktyczne ale i przyjemne szkolenia biznesowe - otwarte (Kraków) i zamknięte (cała Polska). Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom możliwości ciągłego rozwoju i zaspokajanie ich potrzeb szkoleniowych. AVENHANSEN to profesjonalna firma szkoleniowa istniejąca dzięki swoim Klientom i dla Klientów.

http://www.szkolenia.avenhansen.pl/ - 19 Wrz 2007

Biznesedukator*****

Profesjonalne szkolenia, kursy, coaching i treningi. Firma zajmuje się również i szeroko pojętym outdoorem i organizowaniem integracji. Działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy.

http://www.biznesedukator.pl/ - 14 Lut 2008

Book Marketing Research*****

Firma organizuje profesjonalne konsultacje marketingowe, kursy i szkolenia menedżerskie, zajmuje się badaniem rynku wydawniczego oraz oferuje kompleksową obsługę marketingową wydawnictw. Na stronach przedstawiono ponadto internetowy rynek wydawnictw, aktualności (nowości wydawnicze, targi, szkolenia) oraz publikacje BMR o rynku książki.

http://www.bmr.pl/ - 9 Maj 2000

DOOR Poland*****

DOOR Poland jest firmą szkoleniową działającą na polskim rynku od 1992 roku. Strona przedstawia pełną ofertę - szkolenia, prezentacje produktowe, konsultacje, doradztwo organizacyje i personalne, symulacyjne gry biznesowe.

http://www.doortraining.pl/ - 12 Paź 2001

Doradztwo Personalne SET*****

Profesjonalna pomoc w osiąganiu sukcesu organizacjom zorientowanym na zmiany oraz ludziom dążącym do rozwoju zawodowego

http://www.setdoradztwo.pl/ - 14 Lis 2005