KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Kursy i szkolenia > szkoły tańca (79)

Akademia Tańca Kraków*****

Akademia Tańca Kraków zaprasza na kursy tańca dyskotekowego i towarzyskiego, a także indywidualne lekcje tańca. Nasza Szkoła Tańca działa w Krakowie, w programie zajęć: walc wiedeński, angielski, tango, foxtrot, salsa, cha cha, rumba, disco, polka, dwa na jeden i inne.

http://akademiatanca.eu/ - 18 Sty 2007

EGURROLA DANCE STUDIO*****

Największa w Warszawie i w Polsce szkoła tańca. Proponujemy Państwu naukę tańa nowoczesnego,towarzyskiego,salsy,hip hopu,break dance,jazzu,funky,klasyki,tańca współczesnego,modern jazzu.Założycielem i choreografem szkoły jest wybitny tancerz i choreograf Agustin Egurrola.

http://www.taniec.com.pl/ - 18 Mar 2005

ESalsa.net*****

Strona poświęcona salsie kubańskiej i innym tańcom karaibskim: aktualności, wydarzenia kulturalne, szkoła tańca.

http://www.esalsa.net/ - 13 Lut 2004

Europejska Fundacja Społeczna "Godne Życie"*****

Zasadniczym celem fundacji jest tworzenie bazy materialnej dla ewangelizacji prowadzonej przez Kościół Rzymsko-Greko-Katolicki. Oprócz tego organizacja zajmuje się pomocą humanitarną. Aktywnie działa także na niwie kulturalnej organizując aukcje, koncerty, centrum nauki tańca i nauki gry flamenco. Na stronie znajduje się oferta wydawnictwa "Kerygma", sporo linków do stron religijnych.

http://www.fundacja.org.pl/ - 3 Paź 2000

Szkoła Tańca*****

Wirtualny serwis szkoły tańca Krzysztofa Polańskiego z Warszawy.

http://www.poldance.com.pl/ - 23 Lis 2000

Abcfitness.EU e-sklep stroje rekreacyjne i bielizna bezszwowa****

Nowoczesna i komfortowa bielizna bezszwowa o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych, antyzapachowa - apretura Sanitized. Eleganckie bezszwowe bluzki i golfy oraz spodnie z elastanen, idealne na imprezy i sale taneczne! Dla przyszłych mam również ciekawe propozycje. Oraz ulgę dla nóg - skarpetki zdrowotne, antyzapachowe.

http://abcfitness.home.pl/ - 19 Mar 2007

Agencja Artystyczna "Salsa4Fun"****

Agencja Artystyczna - "Salsa4Fun" - Zorganizujemy dla Ciebie ,pokaz, koncert, poprowadzimy imprezę, zrobimy animację i nauczymy tańczyć. A wszystko to z uśmiechem na twarzy i profesjonalizmem.

http://www.salsa4fun.pl/ - 4 Kwi 2007

Akademia Tańca Kraków****

Akademia Tańca Kraków to indywidualna nauka tańca na wesela i każdą inną okazję, kursy tańca towarzyskiego, disco i rap. Strona zawiera cennik i dane kontaktowe.

http://www.naukatanca.republika.pl/atk.htm - 6 Kwi 2004

Akademia Tańca Tu się Tańczy - zajęcia dla dzieci i dorosłych****

Akademia Tańca Tu się Tańczy w Warszawie (Wola) prowadzi zajęcia z nauki tańca towarzyskiego dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W ofercie także lekcje indywidualne, pierwszy taniec i inne. Zapraszamy na zumbę, kizombę, bachatę, zouk, salsę, balet i wiele innych. U nas nauczycie się także tanga argentyńskiego oraz walca angielskiego. Szczegóły na stronie internetowej.

http://www.tusietanczy.pl/ - 3 Sty 2017

ALWIDANCE kurs tańca bydgoszcz****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą szkoły tańca Alwidance. W branży tanecznej funkcjonujemy już od 1990 roku a nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy. Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkie zainteresowane pary do udziału w naszych zajęciach, na których nie tylko zarażamy pasją do tańca, ale także gwarantujemy niezapomnianą atmosferę jak i wspaniałą zabawę. Nasi instruktorzy traktują swoją pracę jak pasję oraz zarażają nią wszystkich kursantów. Oferujemy dogodne terminy i atrakcyjne ceny. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://alwidance.pl/ - 15 Lis 2016