KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Organizacje i Fundacje (400)

Edukacja w Polskim Internecie*****

Witryna zawiera katalog i przeszukiwarkę polskich zasobów edukacyjnych. Ponadto dostępny jest również serwer FTP.

http://eduseek.ids.pl/ - 4 Lut 2000

Nauczyciele*****

Witryna portalu edukacyjnego eduseek.pl dla nauczycieli. Zawiera wiele informacji na różne tematy

http://eduseek.ids.pl/nauczyciel/ - 12 Wrz 2001

Ośrodek Myśli Politycznej*****

Znakomita witryna dla zainteresowanych polityką, filozofią, zagadnieniami integracji europejskiej, etyką, stosunkami międzynarodowymi. Są tu informacje o konferencjach, seminariach, najbliższe plany, lista publikacji, masa artykułów osobistości świata nauki. Dostępne także wersje angielska i ukraińska.

http://www.omp.org.pl/ - 14 Lut 2000

Pomagamy dzieciom*****

Poznaj projekt Szlachetna Paczka. Dowiedz się jak możesz włączyć się do akcji, komu możesz pomóc, i jak wielki wpływ na czyjeś życie może mieć twój gest. Przekonaj się ilu osobom już pomogliśmy i jak z roku na rok powiększa się liczba ofiarodawców.

http://www.szlachetnapaczka.pl - 8 Sty 2014

Wolontariat studencki - Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności KLANZA, program dla szkół*****

Wolontariat Studencki to program polsko-amerykańskiej Fundacji Wolności realizaowany przez Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA.

http://www.wolontariatstudencki.pl/ - 5 Lip 2006

WSPARCIE.ORG*****

WSPARCIE.ORG - Nieformalna Grupa na Rzecz Promowania Idei Przyjaźni i Nieagresji "Wsparcie". Jesteśmy grupą młodzieży, promującą przyjaźń i nieagresję. Jeżeli jesteś ofiarą lub świadkiem przemocy w szkole lub w domu - wsparcie.org jest miejscem w sieci, którego szukasz.

http://www.wsparcie.org/ - 24 Cze 2004

3tech.eu****

Koncerty lub wielkie zawody sportowe nie stanowią dla nas większego problemu. Chętnie podejmujemy się takich wyzwań, którym zawsze podołamy.

http://3tech.eu/ - 23 Maj 2015

ACIC - Centrum Informacji o Nauce w Australii****

Głównym celem centrum jest wyszukiwanie odpowiednich szkół dla tych, którzy chcą się uczyć w Australii. Informacje o działalności oraz dane kontaktowe.

http://www.acic.com.pl/ - 23 Sty 2002

AIESEC Komitet Lokalny Poznań****

Witryna Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Nauk Ekonomicznych i Handlowych AIESEC, Komitetu Lokalnego w Poznaniu. Na stronach znajdja się informacje o organizacji, historia, partnerzy i wiele innych istotnych wiadomości..

http://aiesec.ae.poznan.pl/ - 5 Sie 2004

AIESEC w Polsce****

Strona organizacji AIESEC - zarządzanej przez studentów. Można tutaj znaleźć program międzynarodowej wymiany praktyk, korzyści z praktyk, etapy programu i wiele innych przydatnych informacji.

http://www.aiesec.pl/ - 14 Lip 2001