KATALOG POLSKI > EDUKACJA > Serwisy edukacyjne (1 594)

Matura w INTERIA.PL*****

Serwis adresowany do tegorocznych i przyszłych maturzystów. Znajdują się tu pytania z ubiegłych lat, porady, opowieści maturalne znanych ludzi.

http://matura.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Serwis Studia w INTERIA.PL*****

Serwis przeznaczony dla studentów i ludzi pragnących zdawać na studia. Zawiera bazę danych o polskich uczelniach, informacje o kredytach studenckich, egzaminach, akademikach, skupia się również na pozauczelnianym życiu studenckim. Ponadto mnóstwo ciekawostek oraz zawsze aktualny humor.

http://studia.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

Szkoła w INTERIA.PL*****

Serwis Szkoła to miejsce dla uczniów. Szkoła z przymrużeniem oka, dużo ciekawostek, mnóstwo porad, szkolne wiadomości na czasie. Także ważne adresy i biblioteka.

http://szkola.interia.pl/ - 21 Wrz 2006

Ściąga w INTERIA.PL*****

W serwisie zbiór opracowań z różnych przedmiotów i przykładów gotowych wypracowań. Znajdziecie tu przekrojowe opisy epok literackich, wydarzeń historycznych, odmiany i słówka z języków obcych, zbiory definicji biologicznych, geograficznych, chemicznych, matematycznych, fizycznych oraz tematy szczegółowe. Oprócz opracowań w serwisie można znaleźć także techniki ściągania, poradniki i encyklopedię.

http://sciaga.interia.pl/ - 25 Kwi 2005

Zarabianie na pisaniu - omnigo.pl**

Omnigo to nowoczesny serwis, w którym użytkownicy mogą za darmo tworzyć artykuły na interesujące ich tematy. Zyski z reklam i programów partnerskich, które wygenerują teksty zamieszczone w serwisie Omnigo są dzielone po połowie pomiędzy serwis i autorów artykułów. Przy artykułach można wyświetlać swoje reklamy AdSense lub AdKontekst.

http://omnigo.pl/ - 23 Lis 2011

Angielski Gliwice*****

Na podanej stronie znajdą Państwo pełną ofertę szkoły językowej Mobile English dla uczniów i przedsiębiorców. Na usługi szkoły składają się kursy językowe z dojazdem i indywidualne lekcja z większości języków na wszystkich poziomach, a nawet z możliwością poznania języka branżowego i technicznego. Zajęcia odbywają się w domu klienta w elastycznych godzinach.

http://gliwice.angielskizdojazdem.pl/ - 9 Maj 2011

ArtKulinaria - lepsza strona gotowania*****

Autorski serwis Rafała Targosza, mistrza kulinarnego i szefa kuchni. Przepisy kulinarne ze zdjęciami, blog autora, nauka gotowania, porady, słownik kulinarny i wiele innych kulinarnych przyjemności.

http://artkulinaria.pl/ - 21 Lip 2010

A-Z Sztuki Kochania*****

Serwis poświęcony edukacji seksualnej dla każdego. Oprócz fachowych tekstów i artykułów dotyczących seksu, serwis zawiera opis pozycji erotycznych, wiele porad, wierszy, smsów oraz aforyzmów miłosnych jak również kalendarze, tapety czy gry erotyczne i wiele innych materiałów...

http://sztukakochania.pl/ - 31 Paź 2003

Bryk.pl - Ściągi, wypracowania i słowniki przedmiotowe*****

Bryk.pl - Strefa wiedzy. Wypracowania i ściągi dla liceum, gimnazjum, szkoły podstawowej. Prace, ściągi i gotowce na studia.

http://bryk.pl/ - 18 Paź 2006

Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku*****

Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku to największe w Polsce i jedno z największych w Europie muzeów o charakterze marynistycznym. Dokumentuje historię i współczesność polskiej polityki, gospodarki, techniki i kultury morskiej.

http://www.cmm.pl/ - 24 Lip 2006