KATALOG POLSKI > Firmy w Strefa.pl > Budownictwo

Bramster*****

Sprzedaż, serwis i montaż bram wjazdowych, przemysłowych garażowych. Ogrodzenia kute i panelowe. Automatyka bramowa, szlabany.

http://bramster.pl/ - 6 Maj 2005

Europejskie Centrum Nieruchomości*****

Nieruchomości - domy, mieszkania, lokale użytkowe, biurowe.

http://prosperity.pl/ - 28 Lis 2005

Intersystem projektowanie wnętrz: stropy, sufity podwieszane. Gorzyce, Warszawa*****

Intersystem woj. mazowieckie. Aranżacja i projektowanie wnętrz - sprzedaż, montaż. Poddasza, sufity dekoracyjne, ściany działowe, ściany i sufity łukowe, sufity modułowe, sufity podwieszane i dźwiękochłonne. Też drzwi kasetowe oraz kompleksowe remonty domów i mieszkań.

http://www.intersystem.waw.pl/ - 24 Sty 2006

Zlecenia budowlane*****

Serwis internetowy Eurobudowa.pl już od 9 lat skrupulatnie umieszcza zlecenia budownicze oraz przetargi i zamówienia publiczne. Ogłoszenia przetargowe pozyskujemy z setek źródeł, uwierzyło nam już tysiące firm. Przetargi publiczne i zlecenia prywatne to nasz konik! Znajdziesz u nas również informacje o zbliżających się targach wraz z opisami, precyzyjną lokalizacją i niecałkowitymi danymi kontaktowymi. Na naszym blogu, który ma kształt doradczy, umieszczamy atrakcyjne artykuły oraz rady dla wszystkich zainteresowanych tematyką remontowo - budowlaną.

http://eurobudowa.pl/ - 28 Maj 2013

AB Architects. Białystok****

Strona firmowa architektonicznej pracowni projektowej. Informacje o firmie, architektach, projektach, partnerach, referencje, wnętrza, aktualności.

http://www.ab-architects.com/ - 24 Sty 2006

Agencja Projektowa MultiForm****

Oferujemy gotowe projekty domów jednorodzinnych, garaży, projekty domów rekreacyjnychi, obiektów towarzyszących, a także usługi w zakresie projektowania architektonicznego.

http://www.multiform.com.pl/ - 31 Paź 2003

AHZ Studio... Profesjonale Filmowanie Fotografowanie****

Profesjonale Filmowanie Fotografowanie, montaż filmów przegrywanie

http://ahz.pl/ - 3 Lip 2006

Alkazar - okna, drzwi, rolety, dachy****

Sprzedaż i montaż stolarki okiennej, drzwiowej, rolet aluminiowych, wrót garażowych. Sprzedaż i montaż pokryć dachowych. Profesjonalna obsługa.

http://alkazar.pl/ - 18 Sty 2005

Anta - studio architektoniczne****

Zajmujemy się projektowaniem budynków: mieszkalnych, przemysłowych, gospodarczych. Projektujemy wnętrza, ogrody, meble. Zajmujemy się projektowaniem konstrukcji. Współpracujemy z branżami w dziedzinie projektowania: instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych. Ponadto wykonujemy kosztorysy i zapewniamy nadzór autorski i budowlany. Wykonujemy wizualizacje 3D oddające precyzyjnie przyszły budynek lub wnętrze.

http://pigmej.strefa.pl/ - 19 Lis 2003

Apartamenty "Latarnia Morska"****

Apartamenty na sprzedaż we Władysławowie. Ciekawa oferta mieszkań 300 metrów od Morza Bałtyckiego. Mieszkania jedno- do czteropokojowych oraz dwupoziomowe.

http://banasik.biz/ - 2 Maj 2007