KATALOG POLSKI > Firmy w Strefa.pl > Finanse i Ubezpieczenia

Doradztwo Gospodarcze i Unijne*****

Firma Project Business Consulting została założona w 2000 roku, przez doświadczonych i wykwalifikowanych w branży doradczej profesjonalistów. Naszą podstawową działalnością, od której rozpoczęło się funkcjonowanie firmy, było pozyskiwanie funduszy z Unii Europejskiej. Mamy doświadczenie w zakresie realizacji projektów współfinansowanych z programów PHARE, SAPARD, SPO WKP, SPO RZL, SPO ROL, Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Ekofunduszu. W celu zapewnienia naszym Klientom właściwego poziomu świadczonych usług, pozostajemy w ścisłej współpracy z bankami oraz firmami leasingowymi, których udział w procesie realizacji projektów inwestycyjnych jest niezbędny.

http://projectbc.pl/ - 16 Paź 2007

Mi-Mar - biuro usług księgowo informatycznych*****

Na rynku istniejemy od 2003 roku. Od tego czasu zaufało nam już wielu klientów. Udało nam się sprostać ich wymaganiom, a nasza współpraca trwa do dziś. Wciąż poszukujemy nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Nasza firma stale się rozwija, a oferta poszerza. Nasi pracownicy na bieżąco kształcą swe umiejętności tak by sprostać najnowszym standardom. W naszej ofercie łączymy wszystko to, co potrzebne nowoczesnym firmom. Zapewniamy zaplecze księgowe, stałą obsługę informatyczną a także staramy się o image naszych klientów.

http://mi-mar.com/ - 7 Lis 2005

Porównywarka finansowa - finansowarka.pl*****

Nasza strona w sposób rzetelny prezentuje porównania ofert finansowych, kredytowych oraz ubezpieczeniowych. Dodatkowo w ramach serwisu oferujemy wiedzę z zakresu planowania finansowego. Wszystko w celu uświadamiania naszych użytkowników w kwestiach związanych z finansami osobistymi.

http://www.finansowarka.pl/ - 24 Lip 2014

A-Ski Consulting - Broker leasingowy****

Strona Brokera leasingowego, którego zadaniem jest zapewnienie klientowi najkorzystniejszych warunków finansowania zakupu środków trwałych. Oferty, informacje prawne...

http://www.1leasing.com.pl/ - 28 Lis 2003

AUTO EKSPERT****

Rzeczoznawca samochodowy.Sporządzanie ocen technicznych, kalkulacji szkód w systemach Audatex, Eurotax. Wyliczenie wartości pojazdu w oparciu o program Info-Ekspert. BEZPŁATNA POMOC W SZKODACH POWSTAŁYCH NA TERENIE NIEMIEC (z OC sprawcy szkody). Pomoc w likwidacji szkody powstałej na terenie Polski i Europy.Ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, emerytalne.

http://autoekspert.strefa.pl/ - 1 Maj 2013

BDS Doradcy Finansowi w Radomiu****

BDS Doradztwo Finansowe w Radomiu. Adres ul. Żeromskiego 94 w Radomiu www.bdsfinanse.pl

http://bdsfinanse.pl/ - 28 Gru 2010

Biuro Aktuarialne Tomasz Klimkiewicz****

Oferta Biura Aktuarialnego Tomasz Klimkiewicz w zakresie obliczania rezerw na odprawy emerytalne i podobne; specjalistyczna oferta doradztwa i wykonywania obliczeń taryf i rezerw dla towarzystw ubezpieczeniowych.

http://www.biuro-aktuarialne.com.pl/ - 4 Gru 2002

Biuro rachunkowe****

Strona Perfekcyjnego biura rachunkowego

http://perfekcyjnebiurorachunkowe.strefa.pl/ - 14 Sie 2014

Biuro Rachunkowe FCA Sp. z o.o.****

Specjalizacja: Księgi rachunkowe Obsługa kadrowo - płacowa Zwrot podatku Norwegia

http://fca.pl/ - 5 Lut 2014

Biuro Rachunkowe PLUS****

Firma prowadzi księgowość wszelkiego rodzaju oraz rozliczenia z ZUS.

http://moch.pl/ - 5 Lis 2003