KATALOG POLSKI > Firmy w Strefa.pl > Nauka i Edukacja

Akademia Bezpiecznej Jazdy Lanette*****

Strona firmy zajmującej się nauką oraz doskonaleniem techniki jazdy samochodem. W ofercie firmy znajdują się również szkolenia oraz imprezy integracyjne dla firm i instytucji

http://abj.gliwice.pl/ - 14 Lut 2007

Doskonalenie technik jazdy - SJC*****

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu Doskonalenia Technik Jazdy wszystkimi rodzajami samochodów ciężarowych, dostawczych, specjalnych, autobusów, cystern oraz samochodów osobowych i motocykli. Organizujemy również zawody samochodowe, eventy oraz imprezy firmowe (nie tylko o charakterze motoryzacyjnym) dla pracowników i ich rodzin, kontrahentów, partnerów oraz zaproszonych gości.

http://sjc.com.pl/ - 4 Wrz 2014

Gimnazjum im. Jana Pawła II we Florynce*****

Oficjalna strona Gimnazjum im. Jana Pawła II we Florynce.

http://gimnazjumweflorynce.strefa.pl/ - 8 Maj 2006

Kursy maturalne - Szczecin*****

Na stronie Arysto znajduje się pełna oferta korepetycji z przedmiotów szkolnych dla młodzieży w każdym wieku. Arysto oferuje kursy i pojedyncze korepetycje. Na stronie poczytasz o nauczycielach, którzy z nami współpracują, poznasz cennik i znajdziesz kontakt do naszych oddziałów.

http://arystokorepetycje.pl/ - 13 Kwi 2011

Szkolenia, kursy, konferencje, seminaria - KATALOG ofert z całej Polski*****

Szkolenia.com.pl - profesjonalny serwis branży szkoleniowej. Szkolenia, kursy, konferencje i seminaria zebrane w jednym, dobrym serwisie. Bogata i aktualna baza. Informacje o firmach i ośrodkach szkoleniowych, ciekawe artykuły z branży.

http://www.szkolenia.com.pl/ - 29 Sie 2005

American Center - angielski dla każdego****

Jesteśmy pierwszą w Olsztynie prywatną szkołą języka angielskiego. Stosowana przez nas metoda Callana trzykrotnie redukuje czas nauki, obniżając tym samym jej koszty.

http://www.ac.strefa.pl/ - 20 Lis 2003

Apt consulting - Dbamy o Twoją przyszłość...****

Oferujemy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania i programy szkoleniowo-rozwojowe dla ... Doradztwo i szkolenia | apt consulting - Dbamy o Twoją przyszłość...

http://aptconsulting.pl/ - 5 Gru 2006

ARKANA****

AUTO-SZKOŁA "ARKANA" Z NAMI ZOSTANIESZ MISTRZEM KIEROWNICY.

http://arkana.strefa.pl/ - 28 Lip 2010

As-car Szkoła Nauki Jazdy Świebodzice****

Strona przedstawia ofertę Szkoły Nauki Jazdy. Proponujemy kursy na prawo jazdy kat. B dla osób ze Świebodzic oraz Strzegomia i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://ascar.strefa.pl/ - 29 Wrz 2010

Awans zawodowy : publikacje, dokumentacja, wzory formularzy****

Serwis dla Nauczycieli - forum dyskusyjne, prawo, przegląd prasy, awans zawodowy - możliwość zamieszczenia swoich publikacji. Inne działy to m.in.: wycieczki szkolne, linki, również humor szkolny...

http://www.menis.pl/ - 8 Lip 2004