KATALOG POLSKI > Firmy w Strefa.pl > Zdrowie i Uroda

Konsultantki AVON**

Nie ważne, czy jesteś, czy nie konsultantką AVON. To strona dla każdej kobiety (choć zdarzają się rodzynki...) która współpracuje, lub chciałaby rozpocząć owocną współpracę z AVON. Treści zawierają poradniki, nowości, aktualności dotyczące AVON. Serdecznie zapraszam.

http://konsultantka.strefa.pl/ - 27 Wrz 2011

Centrum Urody - włosy i paznokcie*****

Witryna firmy oferującej profesjonalne artykuły fryzjerskie wielu renomowanych firm. Dostępny jest tu katalog produktów, aktualności, forum, giełda.

http://www.fryzjer.net/ - 18 Kwi 2005

ITBS Mydła Glicerynowe*****

Serwis dystrybutora mydła glicerynowego amerykańskiego producenta - Royal Soap Company. Adresowany do klienta końcowego i punktów sprzedaży detalicznej.

http://swiatmydla.com/ - 2 Lut 2004

Kleopatra*****

Strona domowa gabinetu odnowy biologicznej "Kleopatra", który mieści się w Skawinie. Witryna przedstawia ofertę gabinetu oraz zachęca klientów do wizyty.

http://salonodnowy.strefa.pl/ - 6 Kwi 2011

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne Oddział Kraków*****

Strona Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego - Odział Kraków. Informacje o Towarzystwie, terminy zebrań, aktualności.

http://pts.krakow.pl/ - 20 Paź 2005

Salon fryzjerski Kraków*****

Naszą pasją jest fryzjerstwo i stylizacja włosów. Specjalizujemy się w strzyżeniu, upięciach i koloryzacji włosów, ale zdecydowanie największą wartość stanowi dla nas zadowolenie naszych klientów. Salon fryzjerski KHC Kraków, ul. Kochanowskiego 23. Telefon do salonu 792-025-590

http://www.khcsalon.pl/ - 9 Wrz 2013

Zakład optyczny - Biała Podlaska*****

Bardzo duży wybór najmodniejszych okularów i szkieł w atrakcyjnych cenach. Wybór soczewek kontaktowych itp. Naprawa oprawek i montaż szkieł.

http://optyk.strefa.pl/ - 6 Kwi 2011

Akademia Sztuki Piękności****

Szkolenia z zakresu kosmetyki praktycznej, mody, stylizacji i visage, manicure i pedicure, masażu, fryzjerstwa. Akademia prowadzi jedyne w Polsce kursy kosmetyki naturalnej i ziołolecznictwa, autoprezencji - kreowania stylu pań dojrzałych.

http://asp.edu.pl/ - 20 Lis 2003

Alergia****

Informacje o alegii i alergicznym nieżycie nosa

http://alergik11.strefa.pl/ - 27 Mar 2013

Alergolog Pneumonolog lek med. Krystyna Wisz-Wolska****

Specjalistyczny Prywatny Gabinet Alergologiczno-Pneumonologiczny lek med. Krystyna Wisz-Wolska. 84-240 Reda, ul. Derdowskiego 21 tel. 501-642-916

http://alergologreda.strefa.pl/ - 15 Sty 2014