KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Komunikacja (177)

Bezpieczne przejście dla pieszych.***

Bezpieczne przejście dla pieszych - prawidłowe oznakowanie, dobre oświetlenie. Nowoczesne miasto i gmina, bezpieczny powrót do domu.

http://www.bezpieczne-przejscie.pl/ - 21 Sty 2010

Generalna Dyrekcja Dróg Publicznych - Biuro w Zielonej Górze***

Oficjalna strona zielonogórskiego biura Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych. Struktura biura, mapa i opis dróg krajowych przebiegających przez województwo lubuskie, utrudnienia w ruchu.

http://www.gddp.zgora.pl/ - 18 Lip 2001

InfoBus***

Internetowy miesięcznik o autobusach redagowany przez firmę JMK analizy rynku autobusów. Na stronie znajdziecie Państwo wszelkie wiadomości o autobusach w Polsce i na świecie.

http://idaris.w.interia.pl/ - 5 Lut 2001

Katedra Transportu***

Strona zawiera wiadomości dotyczące szeroko pojętej komunikacji: kolejowej, samochodowej, rowerowej. Ponadto linki do tematycznie związanych stron.

http://republika.pl/katedr/ - 5 Gru 2001

Masa Krytyczna - Łódź***

Nieformalna akcja społeczna, której celem jest walka o rozwój infrastruktury rowerowej i poszanowanie praw rowerzystów na drogach publicznych. Informacja o planowanych akcjach, relacje z akcji oraz informacje o stanie rozwoju infrastruktury rowerowej w Łodzi.

http://www.masakrytyczna.up.pl/ - 6 Sie 2003

Mati-Trans E i K Żurek, Poręba, ul. Aksamitna, woj. śląskie***

Lokalna komunikacja pasażerska RJA. Także wykonywanie przewozów zleconych, okolicznościowych i turystycznych. Organizator przewozów letnich nad polskie morze

http://www.mati-trans.com.pl/ - 3 Sie 2011

Nasze Rowery***

Strona poświęcona rowerom. Rowerowe porady, mapy, ścieżki rowerowe, opisy wypraw rowerowych.

http://www.wyban.mail.waw.pl/ - 19 Lis 2004

Rozkład jazdy***

Serwis internetowy prezentujący tabor i rozkłady jazdy Arriva PCC jednej z największych prywatnych kolei osobowych działających na terenie województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Nowoczesna i komfortowa kolej Arriva PCC.

http://www.arrivapcc.pl/ - 10 Lis 2009

SITK RP Oddział w Radomiu***

Strona Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczposolitej Polskiej oddział w Radomiu. Strona zawiera: historię, władze stowarzyszenia, referencje, komuniakty, linki.

http://sitkrpradom.pl.test.strefa.pl/ - 16 Gru 2003

Technika, Aerotechnika. Poznań***

Firma świadczy usługi transportu lotniczego (loty pasażerskie i towarowe - AEROTAXI) na terenie Polski i Europy wykorzystując samolot M-20 MEWA. Ponadto prowadzi kursy i szkolenia lotnicze, wykonuje zdjęcia lotnicze oraz inne prace zlecone. W zakresie produkcji działalność firmy obejmuje ciśnieniowe odlewnictwo elementów z metalu (głównie stop ZnAl ), posiada przy tym własną narzędziownię, odlewnię, oddział obróbki galwanicznej, warsztat mechaniczny.

http://www.domicz.com.pl/ - 17 Sty 2006