KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Komunikacja > miejska (108)

Encyklopedia Krakowskiej Komunikacji*****

Serwis WWW przedstawia wszystkie informacje na temat komunikacji w Krakowie, są tu: rozkład jazdy MPK, PKS, PKP oraz PLL LOT, ceny biletów, regulaminy i komunikaty MPK, informacje o innych przewoźnikach, ponadto zdjęcia, ciekawostki i aktualne informacje o komunikacji w Krakowie (remonty, objazdy itp.).

http://www.komunikacja.krakow.pl/ - 24 Mar 2000

Itiner - rozkład jazdy i planer podróży w telefonie komórkowym*****

Aplikacja mobilna itiner wyświetla rozkład jazdy komunikacji miejskiej bez konieczności łączenia się z Internetem. Dodatkowo, wbudowany planer podróży umożliwia wyszukiwanie optymalnych połączeń między dowolnymi przystankami, adresami oraz istotnymi punktami w mieście (POI). Współpracując z systemem lokalizacji autobusów czy tramwajów, może dostarczać informację o rzeczywistym czasie oczekiwania na pojazd danej linii.

http://itiner.pl/ - 24 Wrz 2010

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie*****

Serwis prezentuje cennik usług, rozkład jazdy (z każdego przystanku), komunikaty (w tym archiwalne), regulaminy oraz prezentuje historię komunikacji miejskiej w Warszawie. Ponadto na stronach umieszczono mapki, informacje o przedsiębiorstwie i aktualnych przetargach.

http://www.ztm.waw.pl/ - 21 Sty 2000

Kamery online. Korki w mieście - www.KORKONET.pl****

Kamery online - monitoring ruchu drogowego.Traffic informacje. Gdzie korki, radary w mieście, objazdym remontym, utrudnienia, plan miasta, komunikaty dla kierowców.

http://www.korkonet.pl/ - 18 Mar 2005

Kaszuby-Domek.pl****

Domki letniskowe do wynajęcia położone w sercu Kaszub nad jeziorem Rzuno. Zachęcamy do skorzystania z naszego zaplecza noclegowego, jak również do samodzielnego odkrywania tutejszych ciekawych miejsc. W najbliższej okolicy, a także w promieniu kilkunastu kilometrów, każdy znajdzie atrakcje zgodne ze swoimi potrzebami, dopasowane do preferencji związanych z wypoczynkiem w okresie letnich wakacji.

http://www.kaszuby-domek.pl/ - 7 Wrz 2016

Klub Miłośników Pojazdów Szynowych przy MPK sp. z o.o. w Poznaniu****

Komunikacja miejska, głównie tramwajowa, w Poznaniu i innych miastach...

http://www.mpk.poznan.pl/kmps/ - 20 Gru 2000

Kombus****

Strona kórnickiego zakładu komunikacji miejskiej. Na stronie znajdują się między inymi informacje o rozkładzie jazdy, taborze i opłatach.

http://www.kombus.com.pl/ - 7 Cze 2002

Komunikacja miejska****

Dane techniczne pojazdów komunikacji miejskiej: autobusy, tramwaje, trolejbusy, skm - porównania, ankiety, linki, księga gości.

http://www.lambdabus.prv.pl/ - 1 Mar 2004

Komunikacja Miejska w Gdyni****

Wszystko na temat komunikacji miejskiej w Gdyni: rozkłady jazdy, ceny biletów, punkty sprzedaży, przepisy, aktualności, autobusy, trolejbusy, galeria zdjęć, informacje dla niepełnosprawnych, historia komunikacji miejskiej w Gdyni.

http://www.zkmgdynia.pl/ - 14 Wrz 2001

Komunikacja miejska w Radomiu****

Strona zawiera informacje o komunikacji miejskiej w Radomiu. Znajdziesz tu cennik, opisy tras, aktualny rozkład jazdy oraz ciekawostki i zdjęcia.

http://komunikacja.radom.pl/ - 24 Wrz 2002