KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Komunikacja > PKS (43)

Busy do Belgii****

E-podróżnik.pl to platforma, gdzie zaplanujesz swoją podróż. Dużym ułatwieniem jest to, że wyszukasz przejazdy door to door, jak i będziesz miał możliwość porównania cen na trasie Polska- Belgia oraz do innych krajów.

http://www.e-podroznik.pl/busy-do-belgii.html - 17 Maj 2018

Firma SZWAGROPOL****

Regularne linie autobusowe na trasach: KRAKÓW-ZAKOPANE-KRAKÓW i KRAKÓW-NOWY SĄCZ-KRAKÓW. Ponadto do wynajęcia wysokpokładowe autobusy turystyczne. Na stronie rozkład jazdy, ceny biletów...

http://szwagropol.pl/ - 24 Gru 2001

PKS Bydgoszcz****

Strona zawiera m. in: rozkład jazdy autobusów PKS (komunikacja regionalna i dalekobieżna). informacje o firmie...

http://www.pks.bydgoszcz.pl/ - 14 Lip 2001

PKS Gryfice sp.z o.o.****

Szeroki zakres informacji o firmie, rozkłady jazdy, oferta przewozowa, działalność handlowa, Biuro Turystyczne Lider Tour.

http://www.pksgryfice.com.pl/ - 3 Sie 2001

PKS Lublin****

Oferowane usługi to transport krajowy i zagraniczny, wynajem autobusów i inne. Na stronach zamieszczono rozkład jazdy z Lublina oraz linki rozkładów jazdy PKS z innych miast Polski.

http://www.pks.lublin.pl/ - 21 Sty 2000

PKS Olsztyn****

Strona prezentująca ofertę PKS Olsztyn - przewoźnika Warmii i Mazur. Znajdziesz tu informacje o połączeniach lokalnych, krajowych, międynarodowych i o oferowanych usługach autokarowych.

http://www.pks.olsztyn.pl/ - 19 Cze 2002

PKS Zielona Góra****

Serwis oprócz informacji takich jak: rozkład jazdy (nie tylko z Zielonej Góry), ceny biletów podaje także wiadomości o firmie, prezentuje ofertę biura podróży, agencji reklamowej oraz stacji obsługi autobusów.

http://www.pks.zgora.pl/ - 21 Sty 2000

PPKS Puławy****

PPKS Puławy jest firmą przewozową komunikacji lokalnej i dalekobieżnej. Wynajmujemy autokary na wyjazdy w kraju i za granicą. Ponadto firma posiada okręgową stację kontroli pojazdów, stację obsługi pojazdów, serwis ogumienia, stację paliw, sklep motoryzacyjny, pracownię psychologiczną dla kierowców i kandydatów na kierowców.

http://www.pks.pulawy.pl/ - 18 Mar 2005

Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Suwałkach****

Strona Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej w Suwałkach. Rozkład jazdy, ceny biletów, usługi specjalne itp.

http://www.pks.suwalki.com.pl/ - 6 Lip 2001

Przewozy autokarowe, komunikacja, usługi transportowe - PKS Travel-Bus****

PKS Travel-Bus sc - Przewozy autokarowe na trasie: Racibórz - Katowice, Kraków, Cżęstochowa. Usługi transportowe, wynajem autobusów i autokarów.

http://www.travel-bus.com.pl/ - 27 Kwi 2004