KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Krainy i regiony (411)

E-Podróż Biuro turystyczne****

Na stronie znajduje się oferta biura turystycznego z Lublina.

http://www.epodroz.com.pl/ - 25 Cze 2007

Informator Turystyczny Regionu Wałbrzyskiego****

Informator Turystyczny Regionu Wałbrzyskiego zawiera informacje na temat bazy turystycznej regionu, agroturystyki, biur i organizacji turystycznych, parków i rezerwatów przyrody, zabytków i folkloru.

http://www.region-walbrzych.org.pl/turysta/ - 21 Sty 2000

Jacht Czarter Czaplinek Drawsko****

Czarter jachtów w Czaplinku nad jeziorem Drawsko. W ofercie mamy jachty o wysokim wyposażeniu oraz jednostki dla mniej wymagających.

http://czartercentrum.pl/ - 6 Paź 2014

JuraPolska.com****

Wyżyna Krakowsko Częstochowska - historia, przyroda Jury, Orle Gniazda i związane z nimi legendy, krótka charakterystyka Jurajskich Parków Krajobrazowych, bogata galeria zdjęć krajobrazów jurajskich, dział o kolarstwie górskim oraz propozycje wycieczek rowerowych.

http://www.jurapolska.com/ - 12 Sie 2002

Multimedialna Encyklopedia Ponidzia****

Multimedialna Encyklopedia Ponidzia jest monografię krajoznawczą tego bogatego w zabytki i unikatową przyrodę regionu. Na płytach CD znadują się setki zdjęć i szczegółowe opisy takich miejscowości jak przykładowo Wiślica, Busko-Zdrój, Szydłów, Chroberz, Stradów i wiele innych. Oprócz monografii miejscowości bibliografia Ponidzia, biografie ludzi związanych z regionem, Ponidziańskie Krajobrazy, mapy i plany.

http://www.artsoft.com.pl/ponidzie/ - 19 Paź 2001

Najwięcej informacji o gminie Dąbrowa Chełmińska ( pałac w Ostromecku, grodzisko w Gzinie)****

Gmina Dąbrowa Chełmińska, Ostromecko - Pałac, Pień, Boluminek Gzin - grodzisko, Czarże, agroturystyka, historia, przyroda

http://www.dabrowachelminska.pl/ - 29 Maj 2007

Noclegi Bieszczady****

Noclegi Podkarpacie. Baza noclegowa województwa podkarpackiego. Bezpłatna stare rozwijana bogata baza noclegowa obejmująca swym zasięgiem teren województwa podkarpackiego w tym Bieszczady.

http://noclegi-podkarpacie.pl/ - 23 Gru 2008

Noclegi nad morzem noclegi w górach****

Portal Ototurysta.pl jest nowoczesną platformą prezentującą oferty noclegów, atrakcji turystycznych, wydarzeń które w bardzo przystępny i intuicyjny sposób użytkownik - turysta, może znależć za pomocą przyjaznych wyszukiwarek, oraz ująć w swoim indywidualnym przewodniku.

http://ototurysta.pl/ - 1 Lut 2015

Ogłoszenia drobne****

Serwis ogłoszeń lokalnych Sasiad-sasiadowi.pl to miejsce w którym bezpłatnie zamieścisz swój anons sprzedaży niepotrzebnych już sprzętów. Dla kupujących do doskonałe miejsce do poszukiwań: setki ogłoszeń pozwalają każdemu znaleźć coś dla siebie.

http://sasiad-sasiadowi.pl/ - 14 Lut 2015

Opolski Serwis Informacji Turystycznej****

Na łamach stron Opolskiego Serwisu Informacji Turystycznej znajdują się informacje na temat turystyki (baza noclegowa, ceny, regiony turystyczne) i gospodarki regionu opolskiego.

http://www.turystyka.opole.pl/ - 17 Lut 2005