KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Krainy i regiony > folklor (46)

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie*****

W Dinolandii, magicznym miejscu, wyczarowanym na wzór czasów prehistorycznych, zobaczysz naturalnej wielkości figury dinozaurów, zagrasz w mini golf oraz spróbujesz swoich sił na ściankach do wspinaczki.

http://www.dinolandia.pl/ - 29 Lut 2012

Ale wczasy na Kaszubach****

Bierzesz pod uwagę wczasy na Kaszubach? Agroturystyka? Spokój i cisza? W takim razie niewątpliwie zainteresuje Cię nasz obiekt. Dom jest bardzo przestronny i świetnie zlokalizowany. Niedaleko znajduje się Jezioro Jelenie, w pobliżu działa także wypożyczalnia sprzętu wodnego typu. Jeśli ktoś lubi piesze wycieczki i wędrowanie w lasach też nie będzie czuć rozczarowania. Kaszubskie tereny to wiele korzystnych opcji do wyboru, jak na przykład farma ze strusiami na terenie Garczyna czy szczyt Wieżyca, a prezentowany obiekt będzie wprost idealną wypadową bazą, bowiem wszędzie jest od nas blisko. A wszystkie te rzeczy w przyjemnej, rodzinnej atmosferze i za naprawdę nieduże kwoty.

http://www.kaszuby-wczasy.pl/ - 24 Cze 2014

Bielizna, bielizna góralska z Zakopanego****

W naszej ofercie atrakcyjna bielizna, bielizna damska, stringi, rajstopy, pantofle, a także wyroby góralskie, pochodzące z okolic Zakopanego, Nowego Sącza. Tutaj także wyślesz prezent wraz z dedykacją.

http://www.vel-bielizna.pl/ - 7 Cze 2005

Bielizna koronkowa Kajzar****

Producent ręcznie wykonanej bielizny koronkowej i koronek koniakowskich. Wiele informacji na temat Koniakowa i historii koronczarstwa. Bogata galeria zdjęć przedstawiająca panoramę Koniakowa, dokumentująca pracę koronczarek przy wytwarzaniu obrusów koronkowych, serwetek, bieliznę damską i wiele innych.

http://www.kajzar.pl/ - 3 Cze 2013

Cepelia International****

Witryna zawiera (w kilku wersjach językowych) informacje na temat oferty artykułów rękodzielniczych.

http://www.cepelia-int.com.pl/ - 16 Mar 2000

Cepelia: prezenty, upominki, rękodzieło****

Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż wyrobów rękodzieła ludowego, sztuki profesjonalnej, jak również wyrobów rękodzieła artystycznego oraz przemysłu artystycznego. Strony zawierają informacje o ofercie i działalności firmy.

http://www.cepelia.com.pl/ - 19 Mar 2009

Europoland.com****

Witryna prezentująca poszczególne polskie regiony. Znajdziesz tu katalog świąt, festiwali i imprez lokalnych. Ponadto baza turystyczna i noclegowa, informacje o tradycjach i kulturze polskiej.

http://europoland.com/ - 7 Sty 2003

KASZUBY****

Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby jest związkiem powiatów,gmin oraz miast, zajmuje się promocją regionu oraz rozwojem turystyki na Kaszubach. Strona w całości jest poświęcona temu regionowi Polski. Na stronie znajdują sie informacje o imprezach organizowanych na kaszubach, targach turystycznych, ofertach wypoczynku.

http://www.kaszuby.com.pl/ - 22 Mar 2000

Kociewie****

Kociewie - region etniczno-kulturowy, stanowiący część Pojezierza Wschodnio- Pomorskiego. Na łamach strony zamieszczono informacje o jego historii, położeniu geograficznym, kulturze oraz ofercie turystycznej.

http://www.kociewie.com.pl/ - 20 Wrz 2001

Muzeum Ziemi Lubuskiej****

Strona prezentująca informacje o muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze, kalendarz wystaw, eksponaty prezentowane w placówce, archiwa, historię.

http://www.zgora.pl/muzeum/ - 21 Wrz 2001