KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Krainy i regiony > parki narodowe i krajobrazowe (60)

Bieszczady - przewodnik*****

Przewodnik po Bieszczadach zawiera m.in. informacje na temat szlaków turystycznych, miast i wsi, noclegów. Nie brak również aktualności i zdjęć.

http://bieszczady.koti.com.pl/ - 8 Lut 2005

Puszcza Drawska*****

Informacje na temat fauny i flory, wirtualny przewodnik po roślinności puszczy oraz trasy turystyczne i zdjęcia.

http://www.lkp.org.pl/pdrawska/ - 11 Wrz 2001

Rospuda Tak | Dolina Rospudy | Obwodnica Augustowa | Via Baltica*****

Witamy na stronie poświęconej budowie obwodnicy Augustowa. Stworzyliśmy ją, ponieważ wokół tej sprawy narosło wiele mitów, a duża część mediów relacjonuje ją jednostronnie. Wbrew faktom wmawia się opinii publicznej, czyli także Tobie, że budowa obwodnicy, od wielu lat oczekiwana przez mieszkańców Podlasia, zniszczy bezpowrotnie dolinę Rospudy.

http://www.rospudatak.pl/ - 16 Mar 2007

Tatrzański Park Narodowy*****

Każdy tatrzański turysta powinien przed wyjściem na trasę zajrzeć na tę stronę. Znaleźć tu bowiem można ciekawe informacje o tatrzańskiej przyrodzie, mapy z zaznaczonymi szlakami dla pieszych i rowerzystów, przepisy obowiązujące w TPN oraz prognozę pogody.

http://www.cyf-kr.edu.pl/tpn/ - 17 Lut 2000

TOPR*****

Witryna Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zawiera informacje na temat aktualności, pogody w Tatrach, historii. Nie zabrakło również porad i galerii zdjęć.

http://www.zakopane.pl/topr/ - 17 Lut 2000

Wirtualne Tatry*****

Strona poświęcona najpiękniejszym górom w Polsce czyli Tatrom. Szczegółowe opisy szlaków i Zakopanego, ogromna ilość zdjęć i innych atrakcji.

http://tatry.ipx.pl/ - 1 Wrz 2002

ALMAR Biuro Turystyki Szklarska Poręba - Wycieczki do Pragi, Drezna****

Biuro Podróży w Szklarskiej Porębie oferuje jednodniowe wycieczki ze Szklarskiej Poręby do Pragi, Skalnego Miasta (Kamiennego Miasta), Drezna i w Karkonosze. Dodatkową usługą turystyczną jest wynajem autokaru.

http://btalmar.pl/ - 8 Cze 2017

Biuletyn Słupski - Serwis Regionalny Pomorza Środkowego****

Słupsk i Ziemia Słupska: walory turystyczne, historia, tradycje, dziedzictwo kulturowe Ziemi Słupskiej, prehistoria Pomorza Środkowego, historia i zabytki Słupska i słupskiej ziemi, Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, Swołowo, Kraina w Kratę, Park Krajobrazowy Dolina Słupi, Słowiński Park Narodowy, elektrownie wodne i spływ kajakowy Słupią, informator miejski i oraz mapa Słupska.

http://www.ssi.slupsk.pl/ - 31 Sie 2009

Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska****

Centrum zajmuje się badaniem, dokumentowaniem, ochroną i prognozowaniem stanu przyrody Górnego Śląska. Na stronie znajdzieciie m.in. informacje o działalności centrum, wydawnictwach, rezerwatach przyrody na Górnym Śląsku, pomnikach przyrody.

http://www.cdpgs.katowice.pl/ - 16 Sty 2002

Drawieński Park Narodowy****

Fragmenty popularnonaukowych tekstów o parku. Informacje o zwierzętach parku.

http://www.lkp.org.pl/dpn/ - 27 Wrz 2001