KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Miasta (4 859)

Dziennik Wałbrzych****

Portal informacyjny obejmujący swoim zasięgiem Aglomerację Wałbrzyską. Dominuje problematyka społeczno-kulturalna.

http://dziennik.walbrzych.pl/ - 4 Mar 2017

Glinojeck Firmy i Usługi****

Glinojeck Firmy i Usługi to kanał YouTube który przedstawia ważne wydarzenia związane z miastem Glinojeck, działalność gospodarczą w mieście Glinojeck oraz inne ciekawe filmy i prezentacje. Pozytywnym przykładem prowadzenia działalności gospodarczej jest Restauracja Kaktus położona w samym centrum miasta Glinojeck, naprzeciw Urzędu Miasta i Gminy Glinojeck. Oferta Kaktusa to kebab, gyros, obiady, imprezy okolicznościowe oraz niepowtarzalna pizza. Dobrym przykładem jest też Kwiaciarnia Różyczka kierująca swoje usługi do klientów prywatnych jak i przedsiębiorców. Oferta Różyczki to kompozycje i kwiaty, bukiety, wiązanki i wieńce, florystyka ślubna, kwiaty doniczkowe, upominki, świece, stroiki oraz dodatki okolicznościowe.

http://www.youtube.com/channel/UCz9O2C25zSd7zWzTUh8oegw/ - 10 Lis 2015

Gościniec Soplica Bydgoszcz****

Gościniec Soplica zaprasza do skorzystania z usług tradycyjnej restauracji serwującej polskie jadło w Bydgoszczy na terenie Parku Myślęcinek. W naszych salach organizujemy również wesela, przyjęcia, komunie i imprezy firmowe.

http://www.soplica.bydgoszcz.pl/ - 17 Gru 2010

Holland House Hotel Gdańsk****

Strona butikowego hotelu w Gdańsku położonego przy Długim Targu w samym centrum Starego Miasta. W hotelu znajduje się 26 pokoi i apartamentów z łazienkami i ciekawym wystrojem nawiązującym do nowoczesności i XVII-wiecznej sztuki holenderskiej. Hotel posiada również kameralne sale konferencyjne, udostępniane do prowadzenia szkoleń, spotkań biznesowych i innych wydarzeń okolicznościowych. Dodatkowo hotel prowadzi restaurację Latający Holender. W naszym hotelu goszczą głównie obywatele Polski i krajów nadbałtyckich, takich jak Szwecja, Norwegia, Rosja czy Niemcy. Kameralne wnętrza, miła obsługa i gościnność sprawiły, że jako jedyny hotel w Gdańsku zostaliśmy nagrodzeni nagrodą Travellers' Choise 2014. Zapraszamy

http://www.hollandhouse.pl/ - 20 Mar 2014

Http://ukielo.pl****

Serwis ogłoszeniowy Ukielo to strona przeznaczona dla mieszkańców Olsztyna, jak również okolic. Wszystkie ogłoszenia są darmowe, dzięki temu nikt nie ponosi najmniejszych opłat za ich opublikowanie. Dodatkowo, ukielo.pl oferuje opcję dodania ogłoszeń w formie promowanej, dzięki temu takie ogłoszenia, lub tak zwane "okazje" są zdecydowanie łatwiejsze do wyszukania. Serwis posiada również bazę firm z przejrzystym schematem kategorii.

http://ukielo.pl/ - 14 Sie 2014

Infoport****

Pierwszy polski serwis administracji i samorządu terytorialnego. Znajdziecie tutaj słownik samorządowy, kalendarz targów, seminariów i przetargów, katalog publikacji książkowych, informacje na temat administracji samorządowej, gospodarki i rozwiązań prawnych.

http://www.infoport.pl/ - 20 Kwi 2001

Internet GIS****

Interaktywne plany miast on-line (Kraków, Gliwice, Bytom, Tychy, ...). Informacje o systemach GIS i mapach cyfrowych.

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~mapadm/ - 27 Lis 2001

IWB - Izolacje Wodochronne Budynków****

Jesteśmy firmą świadcząca usługi z zakresu izolacji wodochronnych i renowacji obiektów budowlanych w wąskim zakresie specjalizacji technicznej budowlanej. Świadczymy usługi zabezpieczenia obiektów przed wodą i wilgocią pochodzącą z gruntu lub opadów atmosferycznych, naprawiamy i poprawiamy wadliwie wykonane izolacje balkonów, tarasów, posadzek, stropów i ścian obiektów.

http://www.iwb.waw.pl/ - 6 Lis 2012

Kępno - baza firm****

Kępno - nowa aktualna baza adresowa firm. Darmowe ogłoszenia drobne: praca, motoryzacja, nieruchomości, mieszkania, komputery, itp. Zdjęcia, blogi, filmy, muzyka, forum, czat, artykuły, ogłoszenia oraz wydarzenia z naszego regionu.

http://kepno.org/ - 14 Cze 2010

Mapa kodów pocztowych****

Sprawdź na mapie Polski jaki jest zasięg obowiązywania kodów pocztowych oraz jaki kod pocztowy obowiązuje pod wybranym adresem.

http://mapa-kodow-pocztowych.pl/ - 1 Lip 2013