KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Miasta (4 911)

Panorama Polskich Miast****

Wirtualne wydanie pisma w wersji polskiej i angielskiej adresowane do mieszkańców miast i miasteczek. Jego celem jest promocja kultury, gospodarki, turystyki. Są artykuły po polsku i angielsku, wszystkie wydania archiwalne

http://www.panorama-miast.com.pl/ - 14 Lut 2000

PLANETA KLOCKÓW Sklep z klockami LEGO w Łodzi****

Jesteśmy sklepem, w którego ofercie znajdziecie wyłącznie klocki, renomowanej duńskiej firmy, LEGO. W ciągłej sprzedaży posiadamy bogaty wybór zestawów ze wszystkich serii m.in. Star Wars, Friends, City, Duplo, Super Heroes, Creator, najnowszą serię Movie oraz wiele innych.

http://www.planetaklockow.pl/ - 29 Sie 2015

Plany miasta i mapy Lublina****

Na stronie prezentujemy mapy i plany miasta dla Lublina. Mapy są podzielone na rodzaje (samochodowe, rowerowe, transportu publicznego i mapy turystyczne). Gdzie są wyróżnione dodatkowe informację np. na mapie transportu publicznego przedstawiony jest przebieg linii autobusowych wraz z przystankami, natomiast na mapie rowerowej przebieg dróg rowerowych i parkingów rowerowych. Innym kryterium podziału są kategorię: przewodniki, plany miasta i proste mapy. W przewodnikach prezentowane są dodatkowe informację o ciekawych miejscach wraz z mapą. W planach miasta prezentowana jest mapa z podziałką i spisem ulic. Proste mapy przedstawiają natomiast tylko mapę bez dodatkowych informacji. Mapy są podzielone również według dzielnic jest ich 27 prezentują obszar dzielnicy lub jej wycinek (np. konkretne osiedle). Całość uzupełniają artykuły opisujące miasto i ciekawostki z nim związane.

http://lublin.mapa-miasta.pl/ - 21 Lip 2016

Plonsk 24 . pl Serwis miejski.****

Portal dobrze poinformowanych. Serwis miejski, a w nim aktualności, publicystyka wiadomości i wiele informacji przydatnych mieszkańcom regionu

http://www.plonsk24.pl/ - 3 Sie 2009

Portal informacyjny iaugustow.pl - zapraszamy****

Opis i dokładna lokalizacja zabytków i atrakcji w Augustowie, baza lokalnych noclegów, punktów gastronomicznych oraz rekreacyjnych, a także wiadomości o bieżących wydarzeniach kulturalno-sportowych w Augustowie - wszystko to znajduje się na naszym portalu iAugustów, dzięki któremu będziecie mogli poznać to wyjątkowe miasto.

http://www.iaugustow.pl/ - 10 Cze 2015

Pranie tapicerki łódź,pranie dywanów łódź****

Zapraszam do korzystania z usług prania tapicerki ,tapicerki samochodowej ,dywanów i wykładzin.Posiadamy 10 letnie doświadczenie w świadczeniu usług co pozwala nam na zaoferowaniu państwu usługi na najwyższym poziomie.Pierzemy odkurzaczami i środkami piorącymi firmy KARCHER. Dojazd do klienta i wycena wykonanej usługi gratis na terenie Łodzi i w okolicach jej obrębu. Każda wycena może być uzgodniona telefonicznie. pierzemy .kanapy ,fotele,pufu krzesła,materace,fotele w samochodach każdego rodzaju,podsufitki,podłogi,foteliki dziecięce,wózki dziecięce itp. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

http://pranie-dywanow.net/ - 5 Lip 2013

Projekty i kompleksowa budowa szkieletowych domów z drewna. Szybka budowa zdrowego domu.****

Budowa i projekty domu z drewna w konstrukcji szkieletowej. Szybka, kompleksowa, ekonomiczna budowa zdrowego domu z zastosowaniem ekologicznych technologii. Prefabrykaty drewniane od najlepszych wytwórców. Firma z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów.

http://www.drew-ekotrend.pl/ - 20 Cze 2016

Przepisywanie nagrań****

Strona firmy zajmującej się profesjonalnie przepisywaniem nagrań dźwiękowych. Wykonujemy transkrypcje nagrań, wywiadów, spotkań, konferencji, wykładów, a także transkrypcje na potrzeby sądów.

http://transkrypcje24.pl/ - 15 Paź 2012

Przewodnik po Wrocławiu, Dolnym Śląsku i Sudetach****

Przewodnik Miejski po Wrocławiu - Oferujemy zwiedzanie z przewodnikiem Wrocławia, Dolnego Śląska oraz Sudetów. Obsługujemy zorganizowane wycieczki jak również oprowadzanie indywidualne osób. Z nami poznasz historię, zobaczysz ciekaw miejsca i zabytki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną oferta naszych usług.Przewodnik Miejski po Wrocławiu - Oferujemy zwiedzanie z przewodnikiem Wrocławia, Dolnego Śląska oraz Sudetów. Obsługujemy zorganizowane wycieczki jak również oprowadzanie indywidualne osób. Z nami poznasz historię, zobaczysz ciekaw miejsca i zabytki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną oferta naszych usług.

http://www.guideinwroclaw.pl/ - 24 Cze 2015

Przyjazne biuro rachunkowe, księgowość Kraków, ogółnopolskie usługi księgowe, księgowa Katowice,****

Ogólnopolskie biuro rachunkowe zaprasza do współpracy. Przyjazne biuro rachunkowe. Specjalna oferta dla lekarzy, dentystów, pielęgniarek, położnych, informatyków.

http://przyjaznebiurorachunkowe.pl/ - 19 Gru 2014