KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Miasta (4 815)

Plonsk 24 . pl Serwis miejski.****

Portal dobrze poinformowanych. Serwis miejski, a w nim aktualności, publicystyka wiadomości i wiele informacji przydatnych mieszkańcom regionu

http://www.plonsk24.pl/ - 3 Sie 2009

Portal informacyjny iaugustow.pl - zapraszamy****

Opis i dokładna lokalizacja zabytków i atrakcji w Augustowie, baza lokalnych noclegów, punktów gastronomicznych oraz rekreacyjnych, a także wiadomości o bieżących wydarzeniach kulturalno-sportowych w Augustowie - wszystko to znajduje się na naszym portalu iAugustów, dzięki któremu będziecie mogli poznać to wyjątkowe miasto.

http://www.iaugustow.pl/ - 10 Cze 2015

Pranie tapicerki łódź,pranie dywanów łódź****

Zapraszam do korzystania z usług prania tapicerki ,tapicerki samochodowej ,dywanów i wykładzin.Posiadamy 10 letnie doświadczenie w świadczeniu usług co pozwala nam na zaoferowaniu państwu usługi na najwyższym poziomie.Pierzemy odkurzaczami i środkami piorącymi firmy KARCHER. Dojazd do klienta i wycena wykonanej usługi gratis na terenie Łodzi i w okolicach jej obrębu. Każda wycena może być uzgodniona telefonicznie. pierzemy .kanapy ,fotele,pufu krzesła,materace,fotele w samochodach każdego rodzaju,podsufitki,podłogi,foteliki dziecięce,wózki dziecięce itp. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

http://pranie-dywanow.net/ - 5 Lip 2013

Projekty i kompleksowa budowa szkieletowych domów z drewna. Szybka budowa zdrowego domu.****

Budowa i projekty domu z drewna w konstrukcji szkieletowej. Szybka, kompleksowa, ekonomiczna budowa zdrowego domu z zastosowaniem ekologicznych technologii. Prefabrykaty drewniane od najlepszych wytwórców. Firma z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów.

http://www.drew-ekotrend.pl/ - 20 Cze 2016

Przepisywanie nagrań****

Strona firmy zajmującej się profesjonalnie przepisywaniem nagrań dźwiękowych. Wykonujemy transkrypcje nagrań, wywiadów, spotkań, konferencji, wykładów, a także transkrypcje na potrzeby sądów.

http://transkrypcje24.pl/ - 15 Paź 2012

Przewodnik po Wrocławiu, Dolnym Śląsku i Sudetach****

Przewodnik Miejski po Wrocławiu - Oferujemy zwiedzanie z przewodnikiem Wrocławia, Dolnego Śląska oraz Sudetów. Obsługujemy zorganizowane wycieczki jak również oprowadzanie indywidualne osób. Z nami poznasz historię, zobaczysz ciekaw miejsca i zabytki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną oferta naszych usług.Przewodnik Miejski po Wrocławiu - Oferujemy zwiedzanie z przewodnikiem Wrocławia, Dolnego Śląska oraz Sudetów. Obsługujemy zorganizowane wycieczki jak również oprowadzanie indywidualne osób. Z nami poznasz historię, zobaczysz ciekaw miejsca i zabytki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną oferta naszych usług.

http://www.guideinwroclaw.pl/ - 24 Cze 2015

Przyjazne biuro rachunkowe, księgowość Kraków, ogółnopolskie usługi księgowe, księgowa Katowice,****

Ogólnopolskie biuro rachunkowe zaprasza do współpracy. Przyjazne biuro rachunkowe. Specjalna oferta dla lekarzy, dentystów, pielęgniarek, położnych, informatyków.

http://przyjaznebiurorachunkowe.pl/ - 19 Gru 2014

Rzeczpospolita wirtualna - Kresy wschodnie****

Interaktywna mapa wszystkich ziem, które należały kiedyś do Rzeczypospolitej, a znajdują się na wschód od obecnej granicy Polski. Opisy i historia kilkuset miejscowości na ziemiach utraconych jeszcze przez I Rzeczypospolitą, kilka tysięcy zdjęć, podział administracyjny I i II Rzeczypospolitej, wyszukiwanie miejscowości poprzez wyszukiwarkę, indeksy oraz z poziomu wirtualnej mapy.

http://rzecz-pospolita.com/ - 21 Cze 2004

Sala Imprez Okolicznościowych****

Dom weselny, organizacja wesel, bankietów, imprez firmowych, szkoleń, prezentacji, przyjęć rodzinnych (komunie, chrzciny, imieniny) itp.

http://www.salaimprezokolicznosciowych.pl/ - 2 Lis 2010

Samochodowe mapy Europy****

"Serwis ten przedstawia samochodowe mapy Europy z bardzo dużą dokładnością. Jeśli chodzi o mapę Polski to gwarantuje każdemu że znajdzie na niej nawet dom w którym mieszka".

http://www.pilot.pl/ - 4 Maj 2000