KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Miasta (4 911)

Rzeczpospolita wirtualna - Kresy wschodnie****

Interaktywna mapa wszystkich ziem, które należały kiedyś do Rzeczypospolitej, a znajdują się na wschód od obecnej granicy Polski. Opisy i historia kilkuset miejscowości na ziemiach utraconych jeszcze przez I Rzeczypospolitą, kilka tysięcy zdjęć, podział administracyjny I i II Rzeczypospolitej, wyszukiwanie miejscowości poprzez wyszukiwarkę, indeksy oraz z poziomu wirtualnej mapy.

http://rzecz-pospolita.com/ - 21 Cze 2004

Sala Imprez Okolicznościowych****

Dom weselny, organizacja wesel, bankietów, imprez firmowych, szkoleń, prezentacji, przyjęć rodzinnych (komunie, chrzciny, imieniny) itp.

http://www.salaimprezokolicznosciowych.pl/ - 2 Lis 2010

Samochodowe mapy Europy****

"Serwis ten przedstawia samochodowe mapy Europy z bardzo dużą dokładnością. Jeśli chodzi o mapę Polski to gwarantuje każdemu że znajdzie na niej nawet dom w którym mieszka".

http://www.pilot.pl/ - 4 Maj 2000

Sklep z antykami w Bydgoszczy. Skup antyków, zegarków, monet.****

Od 2010 roku zajmujemy się skupem, sprzedażą dzieł sztuki, antyków oraz innych przedmiotów z minionych epok takich jak porcelana, szkło, zegary, obrazy, platery, militaria, zabytki techniki, maszyny i urządzenia.Prowadzimy również renowację, której poddajemy wybrane przedmioty. Specjalizujemy się zwłaszcza w odnowie przedmiotów z żeliwa oraz ciekawych maszyn i urządzeń. Naszym "konikiem" są również stare zegary i zegarki naręczne są wspaniałym uzupełnieniem wnętrz, urządzonych zarówno stylowo jak i nowocześnie oraz oczywiście nadgarstka każdego szanującego się mężczyzny. Niestety jako urządzenia mechaniczne czasami odmawiają posłuszeństwa. Polecamy nasze usługi w zakresie napraw i konserwacji wszelkich zegarów i zegarków.

http://www.antykibydgoszcz.com/ - 26 Mar 2013

Sobieszewo Wyspa Sobieszewska Portal Turystyczno - Informacyjny****

Odkryj piękne Sobieszewo, ekologiczną wyspę na Bałtykiem, Twoje cudowne miejsce jest tak blisko. Dowiedz się więcej. Zapraszamy!

http://sobieszewo.biz/ - 30 Lip 2010

Strona o Niegowonicach i Niegowoniczkach. Strona Klubu Sportowego Płomień Niegowonice****

Strona o miejscowości Niegowonice oraz Niegowoniczki oraz klubie sportowym Płomień Niegowonice. Aktualności z terenu sołectwa i gminy Łazy, wydarzenia, zdjęcia, informacje, ogłoszenia. Informacje dotyczące Klubu Sportowego Płomień, terminarz rozgrywek, wyniki, opisy meczy.

http://www.niegowonice.com/ - 3 Lip 2006

Świeradów Zdrój - interaktywne wycieczki po Świeradowie Zdrój****

Świeradów Zdrój w panoramie. Interaktywne wycieczki po Świeradowie Zdrój. Prezentacja atrakcji i noclegów, oraz usług, które możemy zobaczyć w Świeradowie Zdrój.

http://www.swieradow360.pl/ - 14 Wrz 2009

Tanie nagrobki ze Strzegomia - Kamieniarstwo Legnica****

Oferujemy nagrobki pojedyncze, podwójne i dziecięce, pochodzące ze Strzegomia - kolebki granitu w Polsce. Szeroki wybór wzorów, kolorów oraz rozmiarów. Naprawiamy, podnosimy wywozimy nagrobki, a także oferujemy liternictwo w pełnym zakresie. W naszej ofercie znajdują się również nagrobki chińskie.

http://www.tanie-nagrobki.pl/ - 22 Lut 2015

Tourystyka.pl****

Tourystyka.pl to strona w całości poświęcona podróżom małym i dużym. Z nami zaplanujesz weekend za miastem, urlop zagraniczny czy też wyprawę wspinaczkową. Opisujemy miejsca, które warto odwiedzić i jak zaplanować wakacje marzeń. Na stronie wiele cennych informacji, które pomogą się odnaleźć za granicą, wynająć tanio auto czy też gdzie wypożyczać sprzęt sportowy. Na stronie przewodnik po najpiękniejszych polskich miastach i zagranicznych kurortach.

http://tourystyka.pl/ - 17 Mar 2015

Usługi dźwigowe - Olszta****

Firma zajmuje się wykonywaniem usług dźwigowych. Oferta firmy Oltrans: -Usługi dźwigowe - wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie renomowanych producentów, w ofercie szeroki wybór dźwigów, -Usługi koparkami - koparki o różnorodnym przeznaczeniu, wykonujące pracę na trudnych terenach, -Podnośnik koszowy - zajmuje się pracami na wysokościach, wysięg ma kilkanaście metrów, -Roboty ziemne - obsługa robot dotycząca robót ziemnych, wykonywane są rożnego rodzaju wykopy, nasypy, montaż i demontaż -Transport - kompleksowe usługi transportowe na terenie całego kraju, -Rozbiórka budynków - rozbiórka i wyburzenia budynków, przerabianie gruzu za pomocą kruszarki, -Sprzedaż kruszyw - szeroki wybór kruszyw o najwyższej jakości, -Podesty ruchome - podesty ruchome sprawdzonych marek , zlecenia wykonywane są dokładnie, zgodnie z obowiązującymi standardami.

http://www.olszta.pl/ - 17 Sty 2019