KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Miasta (4 672)

Związek Miast Polskich****

Witryna opracowana po polsku i angielsku. Na niej informacje o reformie samorządowej, projekty ustaw, podstawowe dane o związku i miastach członkowskich, katalog ofert inwestycyjnych miast polskich, wydawnictwa, odnośniki do organizacji municypalnych

http://www.zmp.poznan.pl/ - 29 Cze 2001

AAC Agencja Pozycjonowania i Reklamy Internetowej***

AAC Agencja Reklamy w Internecie, zajmuje się głównie marketingiem internetowym. Prowadzi pozycjonowanie, promowanie, reklamowanie twojej firmy, strony, bądź produktu w sieci internet. Ujmie w zgrabną całość twoje pomysły, teksty fotografie. Przerobi to wszystko do poziomu przyjaznego dla wyszukiwarki internetowej, doda do filmików i fotografi tekst, muzykę głos lektora. W razie potrzeby sami zrobią zdjęcia i nakręcą film. Wdrożą to wszystko, zamieszczą w internecie w sieci. Spowodują że twoja strona pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych. dojadą do klienta z ościennych województw, lub dogadfają się przez mail, telefon lub telekonferencję. Doradzą w dziedzinie mobilnego internetu, sprzedadzą modemy internetowe poleasingowe, bez abonamentu simlocka i bez umowy. Jeśli chcesz wypromować, wypozycjonować stronę bądź strony firmowe, zajrzyj właśnie na stronę www firmy AAC Reklama w Internecie w Radomiu.

http://reklamyinternetowe.com/ - 17 Mar 2011

Anna i Andrzej Spychała - Sieraków - Wielkopolska***

Informacje o rodzinie, zdjęci oraz ciekawostki. Spychała - Sieraków - Online. Hawaii, New York, Washington, Niagara.

http://www.spychala.info/index.php?go=home/ - 25 Cze 2012

Art-Photo.com.pl - Agencja fotograficzna - zdjęcia ślubne, fotografia weselna***

Usługi fotograficzne, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, zdjęcia komunijne, chrzty. Kompleksowa obsługa uroczystości rodzinnych. Sesje zdjęciowe, plenerowe, zdjęcia reklamowe, sprzedaż zdjęć. Świadczymy usługi na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Małopolski i Podhala (Zakopane, Kraków, Nowy Targ, Limoanowa, Nowy Sącz, Rabka).

http://art-photo.com.pl/ - 16 Kwi 2008

Artystyczna pracownia malowanych mebli, ceramiki. Barczewo***

Prezentacja dorobku Artystycznej Pracowni Cztery Strony Świata, w której powstają ręcznie malowane meble w tym unikatowa kolekcja mebli ze starego drewna, zdobienia na ceramice, przedmioty użyteczne i piękne do wystroju wnętrz. Wykonujemy również ciekawe zegary, ramy do luster, malarstwo naścienne. Oferujemy projektowanie wnętrz.

http://www.art4strony.pl/ - 13 Lut 2006

Baltic Sail Gdańsk***

Sail Gdańsk to barwny żeglarski festiwal w historycznym sercu miasta: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania jachtów, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom surowego życia pod żaglami. Fotoreportaż.

http://sailgdansk.pl/ - 9 Lut 2007

Bebelno on-line. Internetowa historia Bebelna***

Historia miejscowości Bebelno w wydaniu internetowym.

http://wojtek.onlinesc.net/bebelno/ - 21 Lut 2006

Chmielowice***

Portal wsi Chmielowice, informacje, aktualności, katalog firm

http://chmielowice.pl/ - 8 Lip 2008

CoGdzieTanio.pl - serwis ogłoszeniowy i reklamowy***

Serwis ogłoszeniowy i reklamowy. Możliwość darmowego dodawania ogłoszeń. Ogłoszenia z całej Polski, podział na województwa. Ogłoszenia z katalogiem firm. Możliwość stworzenia własnego profilu, dodawania wielu ogłoszeń, edycji własnego profilu. Do wykupienia własna reklama na stronach serwisu.

http://cogdzietanio.pl/ - 12 Sty 2012

Dentysta***

Dziecko boi się dentysty. Ważne jest, aby rodzic pomógł mu w tej kwestii. Edukację stomatologiczną znajdziemy w Internecie na portalu dentystycznym. Opis problemów z zębami mlecznymi, diagnostyka próchnicy, higiena małych zębów, dieta i jej wpływ na uzębienie oraz wiele innych artykułów. Znajdziemy tu również wyszukiwarkę gabinetów dentystycznych specjalizujących się w leczeniu zębów u dzieci. Porady dla rodziców jak poradzić sobie ze strachem przed dentystą by wizyta była bezstresowa. Dla zabieganych dorosłych znajdziemy tu też gdzie i kiedy można skorzystać z usług pogotowia stomatologicznego.

http://www.portaldentystyczny.pl/ - 29 Sty 2013