KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Miasta (4 911)

Baltic Sail Gdańsk***

Sail Gdańsk to barwny żeglarski festiwal w historycznym sercu miasta: regaty, parady, koncerty szantowe, niepowtarzalna okazja do zwiedzania jachtów, kontaktu z żeglarzami i przyjrzenia się z bliska tradycjom surowego życia pod żaglami. Fotoreportaż.

http://sailgdansk.pl/ - 9 Lut 2007

Bebelno on-line. Internetowa historia Bebelna***

Historia miejscowości Bebelno w wydaniu internetowym.

http://wojtek.onlinesc.net/bebelno/ - 21 Lut 2006

Chmielowice***

Portal wsi Chmielowice, informacje, aktualności, katalog firm

http://chmielowice.pl/ - 8 Lip 2008

CoGdzieTanio.pl - serwis ogłoszeniowy i reklamowy***

Serwis ogłoszeniowy i reklamowy. Możliwość darmowego dodawania ogłoszeń. Ogłoszenia z całej Polski, podział na województwa. Ogłoszenia z katalogiem firm. Możliwość stworzenia własnego profilu, dodawania wielu ogłoszeń, edycji własnego profilu. Do wykupienia własna reklama na stronach serwisu.

http://cogdzietanio.pl/ - 12 Sty 2012

Dentysta***

Dziecko boi się dentysty. Ważne jest, aby rodzic pomógł mu w tej kwestii. Edukację stomatologiczną znajdziemy w Internecie na portalu dentystycznym. Opis problemów z zębami mlecznymi, diagnostyka próchnicy, higiena małych zębów, dieta i jej wpływ na uzębienie oraz wiele innych artykułów. Znajdziemy tu również wyszukiwarkę gabinetów dentystycznych specjalizujących się w leczeniu zębów u dzieci. Porady dla rodziców jak poradzić sobie ze strachem przed dentystą by wizyta była bezstresowa. Dla zabieganych dorosłych znajdziemy tu też gdzie i kiedy można skorzystać z usług pogotowia stomatologicznego.

http://www.portaldentystyczny.pl/ - 29 Sty 2013

Domek nad morzem Kopalino***

Domek nad morzem malowniczo położony w miejscowości Kopalino. Oferujemy samodzielny drewniany domek do wynajęcia, znajdziesz tu galerię zdjęć, mapkę Kopalinia, plan dojazdu i zasady wynajmu.

http://www.domek.transnet.gda.pl/ - 2 Cze 2014

EBielsk.pl - Bielsk Podlaski - ogłoszenia, firmy, katalog i noclegi***

Katalog i ogłoszenia dla miasta Bielsk Podlaski. Aktualne i zweryfikowane wpisy dla firmy, bezpłatne ogłoszenia oraz noclegi w najlepszej cenie.

http://www.ebielsk.pl/ - 10 Maj 2012

Estate-market serwis ogłoszeń nieruchomości***

Serwis ogłoszeń nieruchomości, bezpłatne ogłoszenia, oferty sprzedaży, kupna, zamiany, najmu i wynajmu.

http://estate-market.pl/ - 13 Cze 2008

Forum Miasta Zabrze***

Pierwsze w regionie, największe forum dyskusyjne mieszkańców miasta Zabrze.

http://www.zabrze.slask.pl/ - 20 Sty 2009

Gabinet psychoterapii. Lucyna Gromulska***

Psychoterapia indywidualna dorosłych. Diagnoza psychologiczna. Porady z zakresu psychologii i zdrowia psychicznego. Interwencja kryzysowa (śmierć bliskiej osoby, wypadek, rozwód i.in.). Psychotherapy and counselling in English. Warsztaty psychologiczne. Poradnictwo e-mail Problemy:doświadczenia przemocy domowej, nagłe zdarzenia losowe (śmierć bliskich, rozwód, kalectwo), problemy z kontrolowaniem złości i agresji, zaburzenia związane z długotrwałym stresem, depresja, zaburzenia lękowe, nerwice, wypalenie zawodowe, trudności w relacjach: np. małżeńskiej, przyjacielskiej, koleżeńskiej, z rodzicami

http://www.lgromulska.com/ - 31 Sie 2009