KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Miasta > u - ż (914)

700 lat - Żędowic*****

Pierwsza wzmianka o Żędowicach pochodzi z roku 1328 i zawarta jest w dokumencie księcia Wojciecha (Alberta) na Strzelcach. Wioska należała wówczas do parafii Cystyrsów w Jemielnicy i znajdowała się pod bezpośrednim władztwem piastowskich książąt opolskich.

http://www.zedowice.republika.pl/ - 21 Lut 2005

Lecznica weterynaryjna Wetlandia*****

Lekarze weterynarii Beata Milewska-Ignacak i Monika Żak zapraszają do Lecznicy WETLANDIA, Warszawa-Praga. W naszą ofertę wchodzi leczenie, szczepienia, konsultacje specjalistów, RTG, USG, dermatologia i testy alergiczne, chirurgia, stomatologia, nefrologia, behawiorystyka, rehabilitacja, strzyżenie oraz sklep.

http://www.wetlandia.pl/ - 5 Lip 2010

Miasto Witnica*****

Strona poświęcona miastu Witnica. Posiada wirtualny urząd i spis urzędników. Znajdziesz tu również dział poświęcony wiadomościom regionalnym, gospodarczym oraz kulturze i rekreacji.

http://www.witnica.pl/ - 19 Lip 2001

Roll-Traw - producent trawników*****

Przedsiębiorstwo Roll-Traw z Warszawy to producent trawników rolowanych w dwóch technologiach - na folii i w gruncie. Dostarczamy również mieszanki nasion oraz nawozy.

http://rolltraw.pl/ - 7 Lis 2016

Wisznice*****

Historia, warunki naturalne, baza noclegowa, komunikacja i wiele innych przydatnych informacji.

http://www.wisznice.republika.pl/ - 21 Lut 2005

Akty notarialne - ​​​​kancelaria Notarialna Bakalska-Sochaj****

Prowadzone przez Przemysławę Bakalską-Sochaj kancelaria z biurem we Wrocławiu (Stare Miasto) świadczy usługi, których szczegółowy zakres i sposób realizacji objęty został treścią ustawy. Zajmuje się sporządzaniem akt i poświadczeń notarialnych.

http://www.notariusz-kancelaria24.pl/ - 1 Wrz 2017

AMD TRANS s.c. PRZEPROWADZKI z Albertem, Przeprowadzki Warszawa****

Oferuje usługi przewozowe samochodami o ładowności do 1500kg: * bus - 13m3, 4euro palet (dł. 3,7m szer. 1,8m wys. 1,9m) * kontener - 21,7m3, 8euro palet (dł. 4,3m szer. 2,1m wys. 2,3m). Oferujemy Państwu - PRZEPROWADZKI mieszkania, domu, biura, magazynu, sklepu - TRANSPORT LOKALNY - TRANSPORT KRAJOWY tel 0604 799 471 http://www.przeprowadzkiwarszawa.pl/

http://www.przeprowadzkiwarszawa.pl/ - 10 Kwi 2013

Architekt wnętrz Wrocław Pracownia ZEW****

Projekty wnętrz na terenie miast: Wrocław, Poznań, Konin, Jarocin, Pleszew i okolice. Aranżacja i dekoracja, projekty koncepcyjne i kompleksowe. Obrazy i portrety na zamówienie. Jeśli interesuje Cię wyjątkowe wykończenie wnętrza we Wrocławiu, w Pleszewie czy na terenie Konina bądź Jarocina, skontaktuj się z nami. Projekty wnętrz to dla nas coś wyjątkowego, do każdego przykładamy należytą uwagę oraz staranność. Wiemy przecież że to właśnie w tym wnętrzu będą Państwo mieszkać, układać sobie życie, dzielić ze sobą, ze swoimi bliskimi oraz znajomymi codzienność. Dekorator wnętrz to specjalizacja bardzo wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Architekt to nie tylko osoba która projektuje wnętrze, daje Wam gotowy projekt. Jestem tutaj po to, aby przede wszystkim pomóc Wam także w doborze Waszych mebli, projektach. Oprócz tego że doradzę, również zajmę się całkowitym, osobistym nadzorem na miejscu.

http://pracowniazew.pl/ - 30 Gru 2018

CM Gamma - poradnia ortopedyczna****

Prywatna przychodnia CM Gamma w Warszawie funkcjonuje jako szpital ortopedyczny. Skorzystają tam Państwo również z usług neurochirurga, fizjoterapeuty sportowego czy rehabilitanta dziecięcego. Placówka wykonuje badania RTG i USG, rezonans magnetyczny oraz operacje kręgosłupa.

http://www.cmgamma.pl/ - 7 Lis 2016

E-Wejherowo - forum i galeria mieszkańców****

Dyskusje mieszkańców miasta Wejherowo, a także galeria zdjęć użytkowników.

http://e-wejherowo.pl/ - 8 Wrz 2009