KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Miasta zagraniczne (70)

Leksykon Miast Świata****

Na stronie informacje o znanych miastach całego świata.

http://www.leksykony.pl/miasto/ - 31 Sty 2002

Orneta****

Strona informacyjna miasta Orneta - Niemcy. Można na niej znaleźć: Położenie, historia grodu, noclegi, ciekawostki, gdzie się bawić i inne informacje.

http://miastoorneta.w.interia.pl/ - 4 Paź 2001

Polacy w Glasgow, Edynburgu i Aberdeen - POLEMI.co.uk****

Najważniejsze informacje ze Szkocji, Anglii, Irlandii Północnej. Ogłoszenia z pracą i mieszkania z Glasgow, Edynburga, Aberdeen i innych miast brytyjskich. Kompleksowe artykuły z wielu kategorii np. edukacja i studia, macierzyństwo na Wyspach Brytyjskich, finanse oraz zasiłki, formalności i prawo. Także dział turystyka, czyli jeziora i wyspy w Szkocji, zamki i pałace, miasta które warto zobaczyć. Liczne funkcje społecznościowe. Każdy może tworzyć indywidualny profil dodawać filmy lub fotografie do swoich galerii. Dostępne jest również forum dyskusyjne i grupy tematyczne, dzięki którym każdy może porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach bądź zadać pytanie.

http://polemi.co.uk/ - 19 Maj 2011

SkyScrapers****

Polski serwis informacyjny o drapaczach chmur: Petronas Towers, Jin Mao, Empire State Building, Chrysler Building, Flat Iron Building, Rockeffeler Center, Eiffel Tower, Sears Tower, World Trade Center, Center Plaza, Woolowrth Building...

http://www.wiezowce.z.pl/ - 26 Lis 2001

Aachen***

Strona domowa na łamach której znajdziesz informacje dotyczące miasta Aachen, uczelni RWTH-Aachen, badź studiowania w Niemczech.

http://www.dziuniek20.republika.pl/ - 12 Gru 2003

Cierlicko***

Miejscowość leżąca na Śląsku Cieszyńskim w Republice Czeskiej, 9 km na zachód od Cieszyna. Historia miasta. Zabytki. Legendy o Czarnej Księżnej i in. opowieści.

http://www.volny.cz/lorddavid/ - 5 Gru 2001

KARTKI ZE ŚWIATA***

Kolekcja opisów wrażeń i miejsc z podróży do wielu zakątków świata, zebranych z wielu list dyskusyjnych.

http://www.iyp.org/kartki.html - 28 Mar 2002

Medjugorie.welcome.to***

Polska strona Medjugoria.

http://medjugorie.welcome.to/ - 29 Lis 2001

Pogoda.net - aktualna pogoda i prognoza pogody***

Serwis prezentujący w prostej, czytelnej formie pogodę i prognozę pogody dla prawie tysiąca miejsc w Polsce i Europie. Dane o aktualnej pogodzie jak i prognoza są na bieżąco aktualizowane. Dodatkowo serwis informuje o ostrzeżeniach meteorologicznych wydawanych przez IMGW.

http://pogoda.net/ - 12 Wrz 2011

Polski Portal Informacyjny - swindon.pl***

Informacje na temat Swindon i nie tylko. Ogloszenia i porady dla nowych ludzi w miescie. Informacje na temat zasiłków, praw pracowniczych. Forum.

http://swindon.pl/ - 22 Lis 2007